2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

ne kadar güzel anlatıyorsun... inşallah herşey gönlünüzce olur. son birşey sorayım sana bu konuda? çocuk esirgemeden mi aldınız onu? süreç nasıl oldu? gerçekten çok şanslısınız o da sizde[/QUOTE][/QUOTE]
çok güzel canım gerçekten

MERHABA arkadaşlar bende aralik ayi baslamistim tedaviye ama transferim bu aya kaldi adetim bittikten sonra gidicem transfer icin baslicaz 2 tane buz bebeklerim var. Ben nar suyu icip ananas yiyorum sigarayi biraktim ketcap mayonez hazir corba asitli icecekelr hepsinden vazgectim. 3.5 yillik evliyim Rabbim Dogal yollardan banada nasip etmedi. Dilerim Rabbimden hepimizin kucaklarini doldursun tanidigim tanimadigim ne kadar bebek hayali kuran insan varsa Rabbim nasip etsin. Kapi kapi care aratmasin. Eli karni bos birakmasin insallah

Selam kızlar,
bu ay Acıbadem Maslak'ta Tüp bebek tedavisine başladık. Adetin 3. günü Gonal F 450 tam doz 5 gün kullandım. Adetin 8. - 9. - 10 .günlerinde Gonal F 900' ü 3 güne bölerek kullanmaya başladım ve eş zamanlı Merional 150 ve Orgalutran 0,25 ml'e devam ediyorum. Hepsi iğnedir. Salı gün kontrol var tekrar. Hayırlısı bakalım. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz, herşeyi detaylı yazmaya tembellik ettim şuan

Ah kızlar, adetin 5. günü şöyle bir macera yaşadım: akşam saatlerinde çok şiddetli idrar yanması başladı her tuvalete çıkışımda ve bu gittikçe arttı. Tarifi yok bu acının. Bol su, mısır püskülü & kurutulmuş kiraz sapı kaynatıp içtim gece yarısına kadar. Eş zamanlıda Ürolojiden randevu aldım ne olur ne olmaz diye. Sabah bir uyandım, hiçbirşey yok. Yinede Üroloji'ye gittim, idrar tahlilim tertemiz çıktı. Dr. muhtemelen kum döktün sen dedi. Ben tabi şok, hiç aklımın ucundan geçmez. En az 2 Litre su, kırmızı eti & tuzu azalt dedi. Hamd olsun Allah'a enfeksiyon filan değilmiş, yoksa Antibiyotik tedavisi bizim Tüp bebek sürecini olumsuz etkileyebilirdi. Buda bana küpe oldu.

Insallah hepimiz pozitif sonuclar aliriz ben biraz tedirginim. Hic tecrubem olmadigi icin en ufak bir olumsuzlukta perisan oluyorum korkum cok var

Ben gecen ay basladim toplama islemi yapildi transfer icin zaman gecmis cunku en basta asilama diye baslamistik sonra tüpe döndük. Bu ay Allahın izniyle dondurulmus 2 buz bebegim var onlarla baslicaz. Bende pko var

Ben gecen ay basladim toplama islemi yapildi transfer icin zaman gecmis cunku en basta asilama diye baslamistik sonra tüpe döndük. Bu ay Allahın izniyle dondurulmus 2 buz bebegim var onlarla baslicaz. Bende pko var
Allah kolaylıklar ve güç kuvvet versin. Maddi ve manevi yıpratıcı bir süreç maalesef. Nereyi tercih ettiniz tedavi için?

Kesinlikle çok zor bir sürec acibademi sectim ben guzel yorumlar okudum ilk denememi orda yapicam insallah tutarda tekrar ugrasmak zorunda kalmam. Cunku baska dondurulmuslarim kalmicak bu aydan sonra tekrar taze tedavi beni korkutuyo cunku vucut cok hormon olarak zedeleniyo

Dun test sonucumu aldim arkadaslar negatiff 3.48 dördüncü denememdi gece uyuyamadim sabahta gozyaslariyla uyandim nasipten ötesi yok galiba...umudum geriye kalan son iki embiryoda cok duygu yukluyum suan .Allah isteyen tum kardeslerime hayirlisini nasip etsin

Seni çok iyi anlıyorum.benimde dördüncü denemem.sonuç bekliyorum.bugün 7.gün.test yapmaya korkuyorum.Bir daha kine sağlıkla hayırla kucağına almak nasib olsun.üzülme diyemeyeceğim çünkü bu mümkün değil yaşadım biliyorum.umudunu kaybetme lütfen.sevgiler.

Hakkinizda hayirlisi olsun .bende rahime cizik atilmasini biliyorum fakat benim doktorum sana gerek yok dedi.endimetrum kalinlasmasinda problem olanlar icin daha cok uyarici olsun diye yapiliyo dedi.
benim endimetrum kalınlaşmam çok iyi çıkıyor. iki aşılama yapldığnda da 11 ve 11,5 'tu. bunun onunla alakası yok aslında. bazen rahmin uyarılması gerekiyormuş, üzerindeki yapışkan sıvının arttırılması gerekiyormuş bu da genelde ilk transferi tutmayanlara yapıyorlarmış ama ben doktora testi kırıldıktan sonra çözüm üretmeyin hocam ne yapılacaksa başktan yapın dedim. Peki tamam dedi PGT de yaptırıcam kısmetse. sürecin uzamasını istemiyorum hayırlısyla en kısa zamanda sonuçlanır inşallah hepimiz için.

Slm, zaman nasıl geçmiş canım? bazı arkadaşlar aşılamada fazla yumurta oluşunca direk tüp bebeğe geçtiler onda da aynı işlem değil mi topluyolar sonra da 3-5 gün sonra koymuyorlar mı?

Hayirlisi olurcanim insallah ama pozitif dusun iyi olsun stres yapma

Vardir bir hayir de biliyorum cok zor ama iste buda bizim sinavimiz

Ne guzel anlatmissin dilemissin hepimiz icin insallah guzel bir ay olur. En azindan igne stresin yokk ne guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…