2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bu benim dördüncü denemem oyüzden cok karmasik duygular icersindeyim transfer esnasinda bianda duygulanip agladim ilk gun baya stresliydim son gunlerde iyi olsamda acaba aglamam bebeklerimi etkilemismidir diye dusunmekten kendimi ali koyamiyorum

Selam cnm senle sornm aynı benm esmde sperm hareketliliği az morfoloji bozuk sayıda azaldi bnda senn gbi dediler tüp bebekten başka şans yok yaptm bnde pozitif sonc aldm hatta hamilelik takvmi bile yaptm ama kimyasal gebelik degrm düştü iki gündür de kanamam var bebegm düşyo ilk günler ağladm ama smdi ıym bnde dondurlmslari denycem haftya koycaklar galba hakkmzda hayrlisi olsun inşallah

AMH değerin kaçtı canım bir de ilki düşük mü oldu?
hikayemı kısaca yazayım sızlere ınanın cok moralım bozuluyor bende rezerv azlığı var fsh da 6,01 amh 0'49 çıkmıştı yaş 33 ignelerim menagon 1 toz bir su verdiler diğer ignemde peregon 300 bugün ignelerim 4gunu çağırdılar ne sağda nede solda yumurtalık yok e2 baktılar oda 26 çıktı ve cuma yine çağırdılar menegon 2 toz bir suya çıkardılar ıgnenın 11 gunune geldım sagda bır yumurta 12,8 mm olmus e 2 88 olmus ıgnenın13 günü 14,8 olmus e2 153 olmus ve 15 günü iğnenin 16 mm olmus ve e2 105 düşmüş ve bana dedıler pazartesı opu olucak cumartesi bacak ıgnenı cetrodite yap 23:45 catlatma iğneni yap pazartesi saat 10:00 da opuya alındım ve sonuc yumurtam catlamıs usg bakmıslar benı bayıldıktan sonra ovele olmus dendı hocam sorum su yumurta neden catlamıs olabılır gununden once ve benı 2 ay sonra tekrar cagırdılar tedavı ıcın ve ınanılmaz yıkıldım hemsıre anetsızı sonrası geldı bılmıyormus benım yumurtanın catladıgını guzelce vajınal jelı ılacları anlattı yarın arayın yumurtanısı sorun dollendıgını dollenmedıgını ogrenmek ıcın bende 1 tanede olsa sevındım ıyı bos cıkmadı dıye eve gıttı daha 1 saat oldu tlf caldı karısıklık olmus hemsıreye soylemeyı atlamıslar benım yumurtamın erken catladıgını ve hıc ıslem yapılamadfıgını uyuttuklarında usg bakmıslar yumurta yok nekadfar agladım ya banane orda soyleselerdı sonra paranızı alın dedıler 2 ay sonraya 2 deneme dedıler hıcbır asamaya gıdemeden bu ılk denemede yandı tup bebek ıgnelerı 15 gun surdu her yanım mosmor oldu uzadfıkca uzadı tek yumurtamla oda catlamıs gıtmıs cuma gunu 16mm ve haftasonu araya gırdı pazartesı toplamaya gıdınce catladı gıttı bosuna 15 gun o ıgnelerle uzadı senın amh kac

Benimde dördüncü denemem umarım son olur.rüyalar görüp duruyorum,kafam çok karışık ne olacağı hakkında bi fikrim yok.sürekli endişeliyim ve dua ediyorum,herkes için allahım her isteyen bakabilecek olan herkese nasib etsin.

benim AMH 0,67 FSH:11,47 maalesef direk tüp bebek dediler aşılamaya gerek yok zaman kaybı dediler. Benim de 2 ay önce düşüğüm oldu şimdi dondurulmuşlarla devam edeceğiz Hacettepe'de..

Kizlar benim ilk denemem lucrin gonal f ve menagon kullaniyorum 3 gundur ama bugun belim ve karnimin sol tarafinda siddetli batma ve agri var boyle bisey yasayan varmi..cok tedirgin oldum yarin kontrolum var

Amin guzel dusunelim guzel olsun hersey insallah hayirlisiyla bebeklerimiz tutunur bide herseye hazirlikli olalim olurmu sonuc ne olursa olsun umudumuzu kaybetmeyelim once inanalim hayirlisiyla devami gelir

BEN DE SÜREKLİ BELİRTİ ARIYORUM AMA HİÇBİŞEY YOOKKK... NEYSE İYİ OLDU BEN DE E OKUL İŞLEMLERİMİ TAMAMLIYORUM

Kizlar benim ilk denemem lucrin gonal f ve menagon kullaniyorum 3 gundur ama bugun belim ve karnimin sol tarafinda siddetli batma ve agri var boyle bisey yasayan varmi..cok tedirgin oldum yarin kontrolum var
Canım benimde Menegon kullandığimda bacaklarımda kasılma olmuştu üzerine bastıkca agrıyordu ama sen doktoruna ulaşabiliyorsan doktorunà sor bi istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…