2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

arkadaşlar 28 yaşındayım . rezerv azlığı nedeniyle yaptıracağım . ilk denemem olacak . istanbul art tıp merkezinde ozan bey yapacak . ayrıca koskocaman nur topu gibi bir çikolata kistim var . daha önce kistler yüzünden bir açık bir laparoskopik ameliyat oldum . o ameliyatlar yüzünden zaten rezerv azlığım oldu . 15 gün var bat a . Yaklaşık 5-6 aydır tedaviye gidiyorum . hep 1 yumurtam oluyor diye erteliyoruz.a ma raporumun süresi bitmek üzere bu ay 1 yumurta olsa da mecbruen yaptıracağım . çom düşük bir ihtimal 1 yumurta ama yine de hevesliyim bakalım . dualarınızı bekliyorum . yumurta oluşsun diye arı sütü bal polen önerdiler onu yiyorum günde 1 kaşık .

aynı dert bendede var canım bu çikolata kisti laneti karabasan gibi yumurtaları engelliyor bu çok üzücü

malesef canım 2 kez ameliyat oldum yine var malesef rezerv azlığımda ameliyatlar yüzünden yoksa çok iyiydi yumurtlamam
benimde canım lucrin depot diye bi iğne yapıldı 3 ay menopoz ondan sonra yumurtalarım baskılandı pek düzelme yok tüp bebekten başka hiç çareniz yok dediler sürekli bize sonunda artık yaptıralım dedik

benimde canım lucrin depot diye bi iğne yapıldı 3 ay menopoz ondan sonra yumurtalarım baskılandı pek düzelme yok tüp bebekten başka hiç çareniz yok dediler sürekli bize sonunda artık yaptıralım dedik
cxanım bende 3 ay lucrin depot kullnadım ama faydası olmadı malesef . senin amh ne seviyede yumrutan oıluşuyor mu ?

cxanım bende 3 ay lucrin depot kullnadım ama faydası olmadı malesef . senin amh ne seviyede yumrutan oıluşuyor mu ?
oluşuyor canım ama hep bi tuhaflar kalitesini bozuyormuş kist malesef
geçen sene bi aşılama yaptırdım bi tane yumurtam büyüyebildi doğru düzgün şimdi öyle olursa diye biraz korkuyorum

kızlar dün adet olmalıydım hala olamadım yaaaa pembe akıntı geliyor ama olamıyorum tedaviye başlıcam diye stres mi yaptım ki?

kızlar dün adet olmalıydım hala olamadım yaaaa pembe akıntı geliyor ama olamıyorum tedaviye başlıcam diye stres mi yaptım ki?
canım kesinlikle bende bekliyorum okadar çok hevesle bekliyorumki ara ara lekeleniyorum tamammmeeennnn stresten bence

Cnmm allah sifa versinn ..insallah kavusursun bebegine tum sorunlari atlatip..

canım kesinlikle bende bekliyorum okadar çok hevesle bekliyorumki ara ara lekeleniyorum tamammmeeennnn stresten bence
benim dün olmam lazımdı canım ondan telaş ettim sorun çıkmasın diye. yumurtlama akıntıısndan sonra 14.gün oluyordum ya inşallah çok gecikmez

Hayirlisi olsun canım Rabbim gönlüne göre versin haftaya erken değil mi

Hadiiiiiii tedaviye başlığın hamisimmm diyin kizlarrr
Ay insallah canim bu defa olsun. Ben sana birsey sorucam transfer sonrasi tuvalet isini nasil yaptin? Hani cok sıkışık olunuyor ya. Gecen defa surgu koymuslardi ben bic rahat olamadim

Ay insallah canim bu defa olsun. Ben sana birsey sorucam transfer sonrasi tuvalet isini nasil yaptin? Hani cok sıkışık olunuyor ya. Gecen defa surgu koymuslardi ben bic rahat olamadim

Canim bukez çok enteresan ki ben trasnfer sırasında doktor çok faLa 3 bardak boşalt dedi ve hiç sıkışık değildim. Traanferden sonrada 1 saat hiç sıkışık olmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…