2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

ben doktora gittiğimde 22 m yumurta gördü adetle gitmemişti.e2 bakıldı düşük çıkınca toplamadı.içi boştur dedi.incir kürü yapmıştım o kist yaptı sanırım.sen de kistten şüpheleniyorsan adet olana kadar soğan kürü yap derim
Yani bugün falan başlasam mı sen ne kadar süre kullandın cnm. Sadece adetim gelmiyo. Gelecek gibide değil ne lekelenme ne kasıkta ağrı hiçbirşey yok ara ara beyaz akıntı geliyor kokusuz oda anlamıyorum hiç böyle olmamıştı :KK43:

gecen sene tamda bugun doktora gidip ignelere baslamistim 2016 ocak gorunce cok duygulandim..simdi oglum 3,5 aylik kucagimda
rabbim hepinize seneye benim gibi burada yazilar yazdirsin kimsenin hayallerini emeklerink bosa cikartmasin evlat diye el acip yakaran tum kardeslerime bu duyguyu tattirsin inşallah

gecen sene tamda bugun doktora gidip ignelere baslamistim 2016 ocak gorunce cok duygulandim..simdi oglum 3,5 aylik kucagimda
rabbim hepinize seneye benim gibi burada yazilar yazdirsin kimsenin hayallerini emeklerink bosa cikartmasin evlat diye el acip yakaran tum kardeslerime bu duyguyu tattirsin inşallah
ne kadar güzel :) moral oldun sağol cnm :KK200:

ne kadar güzel :) moral oldun sağol cnm :KK200:
rica ederim canım cani gönülden dua ediyorum isteyen herkes icin ben 7 senenin sonunda kavustum beklemenin ne demek olduğunu cok iyi biliyorum.

transferden sonra bol kabak cekirdegi ananas yeneyi unutmayin ve bol bol elinizi karniniza koyup salavat cekin her hareket ettiginizde her dogrulsugunuzda her kalktiginizda her adiminizda rabbim perhamber efendimizin yuzu suyu hurmeti hayirli saglikli evlat versin inşallah..a

Yani bugün falan başlasam mı sen ne kadar süre kullandın cnm. Sadece adetim gelmiyo. Gelecek gibide değil ne lekelenme ne kasıkta ağrı hiçbirşey yok ara ara beyaz akıntı geliyor kokusuz oda anlamıyorum hiç böyle olmamıştı :KK43:
başla cnm kist varsa temizler hem zararı da yok.

ne güzel maşallah Rabbim bizlere de nasip eylesin...

beni de ekle cnm. yaş 26 sperm azlığı ilk deneme istanbul tüp bebek merkezi transfer bu ay olacak inşallah adet gelirse :)
Tatlim yaz benide yas 27 cikolata kisti morfoloji bursa acibadem hstn adetle beraber tedavi insallah :)`
yaş 28.yumurta rezervim düşük.diğerleri iptal olduğu için 2. tedavi sayılır.konya novafertile gidiyorum
Kızlar hangi ilaçları ve kaçıncı deneme olduğunda yazabilirmisiniz listeye ekledim sizi bakıp eksikleri yazarsanız ekleyim :KK49:

Kızlar benim dün transferin 7.günüydü e2= 432 çıktı progesteron= 14 çıktı bu tahlil üzerine hemşire progesteron düşük deyip progesteron iğnesi verdi test gününe kadar yapıcakmışım bu degerlere bakarak hamile oldugum yada olmadıgım anlaşılır mıo_O

selam:) ben de bilgilerimi vereyim yaş 35, 1. deneme, sebepsiz infertility, puregon 187,5 , adeti bekliyorum. Doktorum centrum tüp bebek merkezi recai pabuçcu. İnşallah hepimize uğur getirir bu liste.

rica ederim canım cani gönülden dua ediyorum isteyen herkes icin ben 7 senenin sonunda kavustum beklemenin ne demek olduğunu cok iyi biliyorum.

transferden sonra bol kabak cekirdegi ananas yeneyi unutmayin ve bol bol elinizi karniniza koyup salavat cekin her hareket ettiginizde her dogrulsugunuzda her kalktiginizda her adiminizda rabbim perhamber efendimizin yuzu suyu hurmeti hayirli saglikli evlat versin inşallah..a
Allah razı olsun inşallah. Siz de sebep neydi?

Kızlar benim dün transferin 7.günüydü e2= 432 çıktı progesteron= 14 çıktı bu tahlil üzerine hemşire progesteron düşük deyip progesteron iğnesi verdi test gününe kadar yapıcakmışım bu degerlere bakarak hamile oldugum yada olmadıgım anlaşılır mıo_O
hcg testi ile anlaşılır diye biliyorum. inşallah hamilesindir canım, sağlıkla sıhhatle...

Merhaba KK üyeleri bugün doktorumla görüştüm 2016 ocak ayına gün verdi sizde ocak ayında tüp bebek yaptırmayı düşünüyorsanız gelin birlikde bekleyelim, geçirdigimiz süreçleri birbirimizle paylaşalım in

[td]1. [/td]

[td] Lucrin+ Gonalf[/td]

[td]Regl bekleniyor[/td]

[td] ....[/td][td][/td]

[/tr]

[tr]
[td]Hgnm[/td]

[td]26[/td]

[td]Sperm azlıgı[/td]

[td]İstanbul Tüp Bebek Merkezi[/td]

[td]1. Deneme[/td]

[td] Gonalf+Cetrodite+Menegon[/td]

[td]Regl bekleniyor [/td]

[td] ....[/td]

[/tr]

[tr]
[td]Computertchr[/td]

[td]28[/td]

[td]Yumurtalık rezervi azlıgı[/td]

[td]Konya Novafertil [/td]

[td]Diğerleri iptal olduğu için 2. sayılır[/td]

[td] .....[/td]

[td]Belli deil [/td]

[td] ....[/td]

[/tr]

[tr]
[td]Babyinlove[/td]

[td]27[/td]

[td]Çikolata kisti morfoloji[/td]

[td]Bursa Acıbadem Hastanesi [/td]

[td].....[/td]

[td] .....[/td]

[td]Regl bekleniyor [/td]

[td] ....[/td]

[/tr]
[/table]
Kızlar hangi ilaçları ve kaçıncı deneme olduğunda yazabilirmisiniz listeye ekledim sizi bakıp eksikleri yazarsanız ekleyim :KK49:
Canim benim 1.deneme insallahda son olur :KK76: Daha ilaclari vermedi doktorum adeti bekliyoruz olunca vericek:KK52: :KK52:

benm pazartesi yapıldı transferim iki tane 3. gün embriyosu transfer edildi :KK49:bende de herhangi bir belirti yok

X