2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

aminnnnn allahım inşallah nasip eder çok zor durumda kalarak tüp bebek yaptırıcaz inşallah tutar
Ay cnm benim ya inşallah Allah büyüktür o ol dedimi olur şüphesiz çokama çok dua et Allaha:KK54::KK52:[/QUOTE]
Elimden geldigince dualarimi eksik etmiyorum rabbim insallah guler yuzume cok cektim cok keder gordum ama insaallah hediyesi olur bebegim

benimde ayaklarımdan üşüttüm hemen grip oldum canım şimdi akıntı olacak diye ödüm patlıyor ayaklarımı üşütünce hemen başlar benimmm
geçmiş olsun canım dikkat et kendine doktor bize antibiyotik verdi nolur nolmaz için diye eşimde içti bende. çok soğuk aslında bende hastalanırım dedim ama boğaz ağrım var sadece inşallah olmaz. sende bitkisel birşeyler iç bakalım nasıl olacak

Bugün beş iğneden ikinci Gonal F iğnemi tam doz kullandım, haftasonu hem kan vermem gerek hemde ultrason kontrolü. Hayırlısı bakalım. buradaki tecrübelerei okuyunca ne kadar etken varmış onu fark ettim. Pfffffff :110: Ben tedaviye başlamak başarmak sanıyordum ama öyle değilmiş. Yarıda kalan tedavileri okudukça üzüldüm, hem maddi hemde manevi olarak yıpratıyor aileleri.

Merhaba kızlar ben transferimin 7.günündeyim tek embrio transfer edildi bana bu yüzden korkularım var açıkçası umarım bir an önce hepimiz hayırlı haber alırız :KK43:
inşallah hayırlı pozitif sonuçlarınız olur.tek embriyo ile ikiz hamile kalanlar bile var.inşallah sizinki de tutunur...

Hepinize hayirli olsun arkadaslar bende ocakta bahceci ist başliycam insallah sorun yaş bizde 4.deneme bakalim hayirlisi hepimize,tatili bekliyoruz herkesin güzel hbrlerini almak nasip olur insallah...

ben adet olunca gideceğim ay sonuna doğru.inşallah başlar tedavi.geçen ay kist olduğu için başlayamadık.
computertchr computertchr cnm birşey sormak istedim. bende hala adet olamadım transferim olmadı donduruldu rahim dinlensin diye. bu ay başalayacağım ama bugün 34 gün oldu hala olmadım normalde 28 döngüm. korkuyorum kist falan mı oldu acaba diye çünkü hiç gelecek gibi değil belirtim yok. senin gecikti mi nasıl anlaşıldı kistin o_O

Selam kizlar ben de dahil oldum araniza:KK66: insallah hayirli sonuclar aliriz. Bugun dr a gittim ve yapilacak ne varsa bastan yapalim tutmayinca yaptirmak istemiyorum dedim. Pgt yaptiricam ilkinde ayni zamanda genetik ve kromozom testleri de yapilacak esimle bana carsamba gunu. P tesi de rahime cizik atilacak tutunmayi kolaylastirmak icin. Daha onceden rahmine cizik atilan oldu mu duydunuz mu? Cok aciyo mu mesela?? Bilgisi olandan acil cevap bekliyorum. Korkuyorum da biraz..
Kendi mesajima kendim cevap vereyim:) dun scratch denilen rahimin kazinmasini yaptirdim. 21. Gunde yapiyorlarmis. Acidi acikcasi kanadi da biraz islem sirasinda ve sonrasinda.Artik regli bekliyorum ilaclarimi aldim koydum dolaba.. Hepimiz icin hayirlisi

ben adet olunca gideceğim ay sonuna doğru.inşallah başlar tedavi.geçen ay kist olduğu için başlayamadık.
Benimde adetim 15 inden sonra bekliyorum cok heyecanliyim cok korku var icimde ya gelmesin artik of dedigim adetime hadi gel hadi gel diyorum :))

computertchr computertchr cnm birşey sormak istedim. bende hala adet olamadım transferim olmadı donduruldu rahim dinlensin diye. bu ay başalayacağım ama bugün 34 gün oldu hala olmadım normalde 28 döngüm. korkuyorum kist falan mı oldu acaba diye çünkü hiç gelecek gibi değil belirtim yok. senin gecikti mi nasıl anlaşıldı kistin o_O
ben doktora gittiğimde 22 m yumurta gördü adetle gitmemişti.e2 bakıldı düşük çıkınca toplamadı.içi boştur dedi.incir kürü yapmıştım o kist yaptı sanırım.sen de kistten şüpheleniyorsan adet olana kadar soğan kürü yap derim

ben doktora gittiğimde 22 m yumurta gördü adetle gitmemişti.e2 bakıldı düşük çıkınca toplamadı.içi boştur dedi.incir kürü yapmıştım o kist yaptı sanırım.sen de kistten şüpheleniyorsan adet olana kadar soğan kürü yap derim
Ya o incir kuru bendede kist yamisti o kurde bi sorun var bence

X