2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bu kasik batmalari ne zaman başladı ben bu tur şeyler hissetmiyorum. ..herkesin bahsettiği kasık batması ve o bölgede hassasiyet var..kendimi çok fazla dinliyorum hiç iyi bişey olmadığını bile bile
Cnm gerçekten insanın elinde olmuyor evet benim kasık ağrım transferden 4 gün sonra başladı cnm ama bu herkeste değişiyor cnm belkide adet olucam o yüzden. Agrıyırdur :KK43:

Aslında tek tutunmasini istiyorum eşim tutturmus ikiz olsun diye..dr umda istemiyor ikiz olsun henüz hamileliğim belli değil canım uğur getirsin diye yaptım gebelik takvimini :)
İnşallah uğurgetitir cnm ya :) ama ikiz güzelde erken doğum olabiliyor bencede tek daha iyi hem ikiz annesi olmak çok zor :KK70:

Doğru söylüyorsun ama hamile arkadaşların genel bahsettigi belirti kasıklarda batmalar. ..Rabbim yardimcimiz olsun arkadaşım

M
Hm öylemi cnm ya o zaman sen bilirsin tabi ama önce bu kistin tedavisini olman gerekiyordu doktorun sana anlatmadımı
maalesef canım tedavisi yok ameliyat benim için çok riskli doktorlar önermiyor inşallah nasip olurda ilkinde tutar

Boşver cnm benim dayımın kızındada çikolata kisti vardı ama kendiliğinden hamile kaldı cnm yani. Demem oo ki sen içini. Ferah tut Allah ol derse oda. Olur :-)

Boşver cnm benim dayımın kızındada çikolata kisti vardı ama kendiliğinden hamile kaldı cnm yani. Demem oo ki sen içini. Ferah tut Allah ol derse oda. Olur :-)
aynen canım zaten doktor eşindede sorun olmasaydı normal yoldan olurdu ama bu durumda imkan yok dedi bu zaman kadar beklediğime bin pişman oldum ne nazlı bzim bebekler illa uğraşın bizim için diyorlar :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

aynen canım zaten doktor eşindede sorun olmasaydı normal yoldan olurdu ama bu durumda imkan yok dedi bu zaman kadar beklediğime bin pişman oldum ne nazlı bzim bebekler illa uğraşın bizim için diyorlar :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Evet cnm benim esimdedesorun var yoksa bizimdeşimdiye kadar olmuştu ne yapalım demekki zamanı varmış :KK43:

banada öyle dediler seneler geçti :110: bence içinden denemen gerektiği hissi geliyorsa dene beklemenin hiç bi anlamı yok ben beklediğime çok pişmanım çooookkk
Ben diyecektim ki tam lafi agzimdan aldinbenkmde boyle diyeli 2.5 yil oldu

offf kızlar ya adetimi beklerken çok ağır berbat grip oldum kafamı kaldıramıyorum senede bir kez grip olurum oda çok ağır geçer ve bu dönemi buldu :KK61::KK61:ya geçmezse tedavi başlayamaz dimiiii :mad:
Bende korkuyorum canim ya okul buz gibi. Bogazim agrimaya basladi ayaklarim donuyor yarin adet gunum de okul boyleyken hastalik kacinilmaz napicam bilmiyorum tedavi oncesi cok sıkıntı

offf kızlar ya adetimi beklerken çok ağır berbat grip oldum kafamı kaldıramıyorum senede bir kez grip olurum oda çok ağır geçer ve bu dönemi buldu :KK61::KK61:ya geçmezse tedavi başlayamaz dimiiii :mad:
Bende korkuyorum canim ya okul buz gibi. Bogazim agrimaya basladi ayaklarim donuyor yarin adet gunum de okul boyleyken hastalik kacinilmaz napicam bilmiyorum tedavi oncesi cok sıkıntı

benimde ayaklarımdan üşüttüm hemen grip oldum canım şimdi akıntı olacak diye ödüm patlıyor ayaklarımı üşütünce hemen başlar benimmm

byinl459275, member: 653759"]benim 4 yılllllll :110::110:[/QUOTE]
Umarım Bir an önce bebeğine kavuşursun cnm ya:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::anneadayı:

[QUO454900, member: 584177"]Hayirlisi olsun canım niye korkun var ki tek embriyo diye mi benimde ilk tedavide tek embriyo kondu ve tutmuştu ama kalp atışı olmayınca kürtaj oldum dua et allah ol dedi mi olur
Cnm ne güzel soylemişsin evet Allah ol dedimi oluyor haklıısın cnm tek embrio olduğu için korkuyorum ama inşallah birgün sende hayırlısıylaevladını kucağına alırsın cnm benm :KK43:[/QUOTE]
Amin canım ya inş bu sefer hersey güzel olur

X