2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Valla yazık bizlere yaaaa dünyanın parasını ödüyoruz birde o 100 lirayı karşılayıversin bir zahmet valla 100 lira daha ödesek sanki tuz biber olacak yaramıza

Kulağım agriyor kızlar, kokulu akıntı var iki gündür. Kronik otitim depresti anlaşılan.. İnşallah daha ilerleyip basıma dert olmaz. Şimdilik istirahatteyim. Yatıp kalkıp dolaniyorum ev içinde. Arada adet sancısı gibi sancilanma oluyor.
KV burada kayınpederle, ama bütün gün annem yaptı herşeyi. Kahvaltıyı bile kim sorarsa hazırladı. Uff neyse canımı sikmiyorum ama eşim onların bir ise yaradığını sanıyor ya ona uyuz oluyom.
Sabah ben uyuyodum, yumurtayı tereyağını bulamamışlar. Buzdolabinda degildi. Eşim yumurtayı bulmus, zeytinyağında pisirmisler. :)

Allah razı olsun annemden. Eksik ilaclarimi alıp geldi, organik tavugumu da almış. Cevizimi findigimi kırıp getirdi.

Çiğ kabak cekirdegim kargoyla geldi. Bir avuç yedim öğlen. Ananas da kayınpeder almış çıkınca. Az birşey ondan da yedim.

Bana 25 i tahlil günü dediler. Bu durumda transferi de sayınca 9. Gün oluyo. EE tahlil gününü de saymazsak kaldı 6 gün. :)

Nedense transferle birlikte bir sukunete kavuştum. O kadar sakin ve rahatim ki anlatamam. Transfere gidene kadar çok meraklı ve heyecanlıydım. Hayır olsun inşallah.

tebrikler canım. keseyi görüp kalp atışını da duyarsın inşallah:)
sağol canım en kisa zamanda inşallah darısı başına. .

Hakkınizda hayırlısı neyse o olur insallah
arı sutu bal polene basladım.hadıhayırlısı.buyuyun kalıtelı olun yumoslarım.gunaydınherkese.
şifa olsun canım

Insallah sıkı sıkı tuunur bebegin.hic kafana takma.ama dinlen sakin kabiz olma oyüzden bol bol kayisi meyve suyu ic.az kalmis allah muradini versin.bizleri bililendir.

Slm bayanlar bende 2016 da tup yaptirmayi dusunuyorum sizce hangi doktor merkez labratuari embriyoglari tavsiyelerinize ihtiyacim var simdiden tesekkurler kizlar:)

Sakin olman cok iyi cnm insallh pozitifide gorcez seninle bizde sevincez :)

hakkınızda hayırlısı canım
canım ben de adetin ikinci günü doktora muayene olucam bakalım ne diyecek.
ben bir süre kendimiz deneyelim diye düşünüyorum.
bakalım artık hayırlısı

bu soruya nasıl cevap vereceğimi ben bile bilemiyorum.
dediğim gibi o 10 yıllık evlilik nasıl geçti hiç bilmiyorum. bizde 2 yıl zaten bebek istemedik sonra ben de adet düzenizliği başladı. sonra da yatırım için bir eve gir onun bitmesini beklle onu sat ev ara bu şekilde de zaten 5 yıl geçmiş. ev al ve taşın eee taşınma ve tadilet masraflarından kurtur. (o da bir miktarından ) baktık ki 8 yıl olmuş. biz bebek tedavisine 9 yıl sonra başladık.yani 2015 haziranın da başladık.

Kızlar bugün transferim yapılacaktı.dün gece çok ateşlendim ve bugünde devam etti.transferim iptal edildi.4 tane 1.kalite yymurta donduruldu

Kızlar bugün transferim yapılacaktı.dün gece çok ateşlendim ve bugünde devam etti.transferim iptal edildi.4 tane 1.kalite yymurta donduruldu

Tedaviden kaynaklı mi bu ateşlenme? Yoksa usutme mi acaba. Geçmiş olsun canım. Hayırlısı olsun uzmemeye çalış kendini. Önce sen iyi ol, 4 tane bebisin seni bekliyor

Birkaç gündür grip gibiydim.ondan heralde.gerçi kan tahlili yapıldı.sonucuna göre belli olcak canım.herşey yolunda giderse 2 ay sonra transfer olcak.

çokkgeçmiş olsun canım. nasip kısmet bu işler ne kadar plan program yapulsa da zamanı var demekki. bemimde ohss nedeniyle transfer iptal oldu. ilk adetimde kntrolo gittim ama karnımdaki su toplaması geçmemiş ve kist oluşmuş bir dahaki adetime kaldi. ne ladar sabırsızlansakta herşey nasip kısmet işte. bizde bereber bekleriz napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…