2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Hayırlı olsun Can'ım Rabbim hayırla kucağınıza almayı nasip etsin.
ocak ayı bitti diye forum terkedildi sanirim
Yok buradayız hala takipteyiz. Sizler bizim kader arkadaşlarımızsınız...
Can'ım hiç stres yapma ilk tedavimde de testte çıkmadı ama varmış bebeğim benimleymiş ve
Pozitif düşünmeye çalış Can'ım benimde bel Ağrı'm çok oldu. Adet olacak gibi kasık Ağrı'sı mahvetti beni. Ama bebeğim benimle
kızlar baaklarm cok agrıyo sızce tup bebekle alakalı olabılırmı ustune basamıyorum dız kapaktan asagısı yok ayaga kalkmaya calıstıgımda dıkenler batıyo sızdede oldumu
Bel Ağrı'sı bacağa vuruyor Can'ım bacakları çekiliyor insanın uyuşuyor sürekli
Normal Can'ım tüm bu hissettiklerin ve bebiş belirtisi Allah'ın izniyle :)
Kızlar sıkışık vaziyette transferimi bekliyorum dua edin ne olur Rabbim isteyen herkese nasıl etsin insallah
Rabbim gönlüne göre versin Can'ım hep pozitif düşün ve bol bol dua et
Erken gebelik testlerine aldanıp moralinizi bozmayın Can'larım. Benim ilk transferde negatif çıktı. Kanda pozitifti
Canımmmmmmmmm yazdıkların öyle bizi anlatıyor ki... Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Ağlamaktan gözlerim şişti. Herşey gözümün önünden bir bir geçti.

Kızlar tam yumurtalarımın çatlama zamanindayım sol kasıgımdan beline ve bacağıma vuran bi ağrı var, sanki belden alt sol tarafımı hissetmiyomuşum gibi çok kötü bi ağrı, yumurtalar çatlayacagından olabilirmi ki, sağ tarafımda hiç bi ağrı yok ama

Ben de izledim canim haberi ama 5 izler de tedaviyle olmus kendiliginden 5 iz olmamis. Cocuklarina kardes olsun diye tekrar tedaviye basadilar dediler. Muhtemelen asilamadir diye dusundum cunku bi arkadas 3 uz hamile kadi tum yumurtalari dollendi. Asilamada dr lar zaten tutmaz diye 4,5 yumurta buyuse de tedaviyi iptal etmiyorlar.

Ka
Kardeşimin de 32 yaşı.Doktor İstanbul da Bürüksel Tüp bebek merkezi istersen araştır doktoru da çok basarili

Benim test günümde yarın nasıl geçirdim şu on gunu bir ben bir Allah biliyor. Dua edin kızlar ne olur güzel haberler alayım yarın. Bekleyen isteyen kim varsa rabbim kucağına boş bırakmasın. Dün bir arkadaşımın 6 yaşındaki kızı durup dururken hamilemi diye sordu annesine benden icin .hicbirseyden haberi yok nasıl umutlandırdı beni anlatamam içine doğmuştur belkide saf masumun

Hadi hayırlısı canım inş güzel haberler alırsın.

Hadi hayırlısı diyelim benim adet günüm ile test günüm aynı cumadan beri erken gebelik ile test yapıyorum bugun sanki hafif bir ikinci çizgi var gibi bendede senin test günün ne zaman
18 inde canım benim perşembe günü . Benim siklus dongum kısa 25 - 26 günde bir oluyor

selam kızlar birkaç gündür yazamadım.
Geçtiğimiz çarşamba histeroskopi ameliyatı oldum. 2 adet polip görünürken 6 adet polip varmış ve hatta birisi tüpün ucunda imiş.doktorum ameliyat olduğun çok iyi oldu dedi. çapları ufakmış ama hamilelige engelmiş.
adetin 2. günü gelin kontrole dedi.
Acaba bir süre kendimiz mi denesek yoksa hemen 3. tedaviye başlasak mı? bilemedim

Canimm bende Lucrini 18 gün kullandım benim iptal oldu ya iptal olduktan sonraki 11. Gün adet oldum hatta normal tarihimden 10 gün önce oldum , aralık adetinin 21. Günü başlamıştım bende lucrine, normalde 28 günde olan adetim 18 günde olmuştu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…