2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Benimde 26 28 arası değişiyor heyecanla bekliyorum yarın tekrar deniycem bakalım çizgi koyulaşıcak mı
Koyulasir inşallah canım . Benim eşim çok kızıyor test yapmama vallahi yasakladı . Evdeki tüm testleri toplayıp atti . Bende çıkıp almıyorum bakalım bekleyecegiz test gününü . Allah hepimize nasip etsin inşallah.

Canimm bende Lucrini 18 gün kullandım benim iptal oldu ya iptal olduktan sonraki 11. Gün adet oldum hatta normal tarihimden 10 gün önce oldum , aralık adetinin 21. Günü başlamıştım bende lucrine, normalde 28 günde olan adetim 18 günde olmuştu :)
Çok ilginçmiş ya :) ben de toplam 19 gün kullandım ama gelen giden yok yalnız deli bir ağrı var belimde arada bacaklarıma vuruyor adet ağrıları gibi aynı korkuyorum :KK43:

selam kızlar birkaç gündür yazamadım.
Geçtiğimiz çarşamba histeroskopi ameliyatı oldum. 2 adet polip görünürken 6 adet polip varmış ve hatta birisi tüpün ucunda imiş.doktorum ameliyat olduğun çok iyi oldu dedi. çapları ufakmış ama hamilelige engelmiş.
adetin 2. günü gelin kontrole dedi.
Acaba bir süre kendimiz mi denesek yoksa hemen 3. tedaviye başlasak mı? bilemedim
CNm bekleme sıcağı sıcağına iyi olur bence.Geçmiş olsun insallah bu defa hayırlısı ile olacak benim de sağ tüpün altında sıvı birikimi oluyormuş ve tutunmaya engel dedi ben de nisan gibi laporoskopi ve histereskopi olacam.Haktan hayırlısı.

canım doktorum bana nar suyu-kabak çekirdeği-ananas tüketmememi söyledi
Nar suyunu bilemem de ananas ve kabak çekirdeği tutunmaya yardimci diye biliyorum pozitf görenlerin çoğu tukettiklerini söylediler bende transferde beri hergün 1 dilim ananas 1 avuç kabak çekirdeği yedim

CNm bekleme sıcağı sıcağına iyi olur bence.Geçmiş olsun insallah bu defa hayırlısı ile olacak benim de sağ tüpün altında sıvı birikimi oluyormuş ve tutunmaya engel dedi ben de nisan gibi laporoskopi ve histereskopi olacam.Haktan hayırlısı.
sağ ol canım
ikisi arasındaki fark ne ki

canım allah acil şifalar versin şimdiden.
ne zaman yapılacak
Nisan gibi düşünüyorum. Biraz pahalı 12500 diyor tek laporoskopi.İşin maddi süreci de yoruyor insanı.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Benim çalışma arkadaşlarımdan biri polip ameliyatından sonra eşinde 2 milyon spermle kendiliginden 2 kere hamile kaldı. Polip gerçekten engel.Çok şükür kurtuldum artık. Gelsin artık sağlıklı bebisler

Nisan gibi düşünüyorum. Biraz pahalı 12500 diyor tek laporoskopi.İşin maddi süreci de yoruyor insanı.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Benim çalışma arkadaşlarımdan biri polip ameliyatından sonra eşinde 2 milyon spermle kendiliginden 2 kere hamile kaldı. Polip gerçekten engel.Çok şükür kurtuldum artık. Gelsin artık sağlıklı bebisler
Kurtuldun demek istedim☺

benim buz bebeklerim için tedavi bi dahaki adet dönemine kaldı arkadaşlar. kist oluşmuş ve karnımdaki su toplanması tam gecmemiş. doktorum biraz daha dinlen dedi. bir ay daha yatıştayım. ne kadar acele etsekte herşey zamanını bekliyor sanırım...

Kızlar bugün opu yapıldı.karnım acayip şiş müthiş bir basınç hissediyorum ,idrarımı yaparken ağrım var,rahatça oturup yatamıyorum normal mi acaba

X