2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Yazdiklarini okuyunca ayni biz dedim. Ne yaşadıysam aynilarini anlatmissin. Dualarim seninle guzel haberler alacaksin esin bu kez hayal kırıklığına ugramayacak.bende senin gibi 3 yildir en cok onu bu duygudan mahrum ediyorum diye uzuldum. Simdi o kadar mutlu ki baba oluyorum diye of bile demeden her isi yapiyor. Oyle bir gulerek bakiyor ki bize bebisleriminde benim de icimiz sımsıcak oluyor. Esim 3 yildir her ay bu ay olacak diyordu. Gecen ay tedaviye baslicaz ilaclari aldik bosuna aldik olacak ki diyordu. Simdide hergun ben sana demistim diyor. Sende yasicaksin aymi seyi haberin olsunben demistim sen hep bosuna uzuldun dicek. Transferden sonra hep ayri yattik ayni korkularla ben gerek yok desem de sonuctan beri birlikte yatiyoruz yazik yatagin kiyisinda bizi kat kat ortup kiyida yatiyor. Ah iste kiymetli babalar bunlar..dedigim gibi sende esin kadar inan pozitif enerji gonder bizim bebislerimiz geliyor artik de

Ne güzel yazmişsin rabbim bebişlerinizi kucakladiginiz günlerinizide göstersin saglikla insallah:)

CNm hakkında hayırlısı en önce bizler sağlıklı olacağız ki doğacak bebişler de sağlıklı olsun.Hissediyorum senin meleğin seni bekliyor zamanı gelince kucağına alacaksın.İnşallah en kisa zaman da olur buda.
sağol canım tabi Allah ilk önce sağlık versin inşallah sağlıklı bir evladım olur ben acele ettikçe hep zorluklar yaşıyorum bu sefer bir zaman vercem ama çok uzun da dayanamam bebeğim olsun istiyorum sabredemiyorum ama sabretmem lazım iyi dileklerin için teşekkür ederim canım Allah gönlüne göre versin inşallah

bursadayım ama ben raporlu yaptırıyorum. bursada da raporlu yaptıran birkaç yer var. o yüzden istanbula gıtmeyı dusunuyorum. bir sürü hastane var,çok ünlü hastaneler de var ama hangisi iyi bilemiyorum. istanbuldan da korkuyorum aslında,ticarethane olmuş artık istanbul diyen arkadaşlar var. neresi bizim için iyi,karar vermek zor.
Rezerv azlığında Prof dr.Yucel kahraman için iyi diyorlar.ben ameliyatını da yucel bey e yaptıracam inşallah. Önemli olan kişiye özel tedavi uygulamak bence.seçeceğiniz doktora güven duymaniz çok önemli. Allah tan kolaylik dilerim.

Merhaba cnm benim sorunum rahim filminde çıktı sağ tüpün altında sıvı gollenmesi oluyormuş. Oda belli süre sonra bakteri oluşmasına neden olduğu için yumurtalar tutunamiyormus.Laporoskopi ve histereskopi dedi doktorum fiyat epey fazla olduğu için ancak bir kaç ay sonra yaptırabilirim.Bu arada kız kardeşimin yumurta rezervleri de tükenmek üzereymiş. Onun haberi beni inanılmaz üzdü. Yani iyi ki tutmamış dedim benim denemem.Bal,polen,probolis,ari sütü başladık hemen.Tup bebek için görüştü diğer ay başlayacak. Senin kaç yumurtan olmuştu bi sakıncası yoksa söylersen sevinirim.

biz de hemen başlayacağız bal polene. benim iğnelerle 6 7 tane büyüyor ama toplandıktan sonra 2 tane işe yarar kaldı,sadece biri döllendi. iki tedavimde de böyle oldu. ben de o yüzden 3. yü denemeden arı sütü bal polen kullanıp öyle başlayacağım. zaten bu adet dönemi olmaz. bir dahaki adet dönemimde başlarım yeni tedaviye.
yaşı kaç kardeşinin? benim 32. yaş da önemli rezerv azlığında.

Rezerv azlığında Prof dr.Yucel kahraman için iyi diyorlar.ben ameliyatını da yucel bey e yaptıracam inşallah. Önemli olan kişiye özel tedavi uygulamak bence.seçeceğiniz doktora güven duymaniz çok önemli. Allah tan kolaylik dilerim.

istanbulda mı bu doktor. istanbuldaysa hangi hastanede? tabi her hastanın durumu farklı. o yüzden tedavi de farklı olmalı. amin hepimize inşallah. sizin ilk denemeniz mi olacak?

Karnima yapistirdigim climara bantları 4 günde bir demiş reçetede. Hastanede anlattılar ama narkoz kafa dinlemişim, hatırlamıyorum. Perşembe öğlen yapıştırdım. Bugün mu degistiricem yarın mi bilemedim şimdi. Telefonla da ulaşamadım. Aynı banttan kullanan arkadaşlar size nasıl tavsiye edilmişti.

ben 2 tedavimde de gün aşırı yapıştırmıştım bacağıma.

haberleri gördünüz mü kızlar. 3 sene tüp bebek tedavisi gören bir çiftin bir kızları olmuş tedaviyle. sonra kardeş yapalım demişler. kendiliğinden hamile kalmış. hem de beşiz,hem de hepsi kız. Ağrıda yaşıyorlarmış normalde ama bursaya akrabalarının yanına gelmişler,bursada doğum yapmış.hepsi de sağlıklı çok şükür.ameliyata 15 sağlık personeli girmiş.
ALLAHIM sen nelere kadirsin yarabbim. iste,tedavi ol 3 sene,sonra gelsın ilk bebeğin,sonra da kendiliğinden beşiz sahibi ol. ALLAHIM bize de nasip et yarabbim,sen çok büyüksün:)

Canim genetik test iyi diyorlar ben bilmiyordum benim 2 nci tüp bebek yaptı dr bunlar 3 denemede yapılan test leri ikinci denememde yaptı

yapılmasının zararı olabilir diye okudum sanki bir yerde ama tam da emin değilim bu test mi diye. ama illaki bir nedeni vardır,araştırmak lazım,neden tutunmuyor diye.

haberleri gördünüz mü kızlar. 3 sene tüp bebek tedavisi gören bir çiftin bir kızları olmuş tedaviyle. sonra kardeş yapalım demişler. kendiliğinden hamile kalmış. hem de beşiz,hem de hepsi kız. Ağrıda yaşıyorlarmış normalde ama bursaya akrabalarının yanına gelmişler,bursada doğum yapmış.hepsi de sağlıklı çok şükür.ameliyata 15 sağlık personeli girmiş.
ALLAHIM sen nelere kadirsin yarabbim. iste,tedavi ol 3 sene,sonra gelsın ilk bebeğin,sonra da kendiliğinden beşiz sahibi ol. ALLAHIM bize de nasip et yarabbim,sen çok büyüksün:)
Bugün kayınvalidem anlatıyordu canım ben izleyemedim, hemde erken doğum olmuş sanırım :) bu haberleri duydukca biraz daha umutlaniyorum :)

X