2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

senin dediğini de duymuştum canım. bhr84 isimli arkadaşımızla pazar akşamı konuşmuştuk. arı sütü bal polen tüketerek yumurta sayısını ve kalitesini arttırdığını söylemişti hatta sayılarla yazmıştı hepsini. birebir deneyimlediği için o karışımı almayı düşündüm. ama çörekotunun da faydalı olduğunu biliyorum. bakalım bu sefer deneyeceğim mutlaka. faydası olabilir bana da. incir kürü falan da var ama kist yapıyormuş ve ibrahim saraçoğlu prolaktini yüksek olanlar kullanmasın yazıyordu sitesinde. o yüzden incir küründen vazgeçtim,incirin kendisini yiyorum.

Tabi aklina en cok yatan neyse onu yap tatlim. Incir kuru de vafevt ama bizim durumumuz icin ya beni ki ya da senindedigin soyle iyor hep. En iyisi inciri sadece yemek dediin gibi. Hadi bakalimm bak yeni heyecanlar simdiden basliyoorrr:)) hersey yolunda gidicek canim kalbini ferah tutmaya calis

Yok canım eczaneden almıştım ben dynabeille diye bi markası var hatta sabahlari ac karna bi tatli kasigi.kalktım baktım şimdi sen sorunca.diğer yazdıklarıma da dikkat et bence tarçın bal ve çörekotunu ayrı ayrı tüketi kur olarak uygulamasanda. avakado ye Her gün bi avuç goji ye. İnşallah kavuşurüz bebislerimize

yeni ay yeni umut demek:) amin inşallah. sizlerin güzel haberleri olsun inşallah. bize de umut olun:)

gojiyi nasıl keşfettin canım

Kizlar bisi sorcam ama sacma bisey soruyorum sanirim:)) ben simdi estrofem kullaniyorum ya bugun 4. gunum. Baya yanetki yaptigini okudum bicok yerde ve forumlarda da kizlar hep demis mahvoldum estrofemle die. E bende tikyok.Seviniim mi uzuliim mi bilemedim ayol:) yan etki yok die acaba bi faydada mi etmio diorum. Yani ise yaramio die yan etki yapmio olabilir mi? Ayy sorduum soruya ben bile guluorm psikopata bagladim artik:)) ama size nasi etki etti kizlarrr

iğneleri kullandığım günlerde ben de aynısını düşündüm canım. herkes bir şey yazıyor,e ben de hiçbişey yazmıyorum,acaba dedim bende bişey mi var:)

Beta HCG * 106.49

10. gun degerım cok mutluyum kızlarrr darısı sızlere ınsallah:)
Tebrik ediyorum Can'ım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin.
Bende az önce aldım sonucu :) dün 45 ti bugün 91 olmuş. 11.günüm. Dünden bugüne fazla artmış ama normal heralde :)
Maşallah Can'ım hayırlı olsun. Tek mü çift mi transfer edildi kaçıncı gün embriyosu?

Arkadaşlar goji transfer sonrası ve gebelik boyunca yenebilir mi acaba bilgisi olan ya da denemiş olan var mı ? Bir kaç arkadaştan duydum burada da merakettim. Yani faydası olacaksa alırım bende.

Ben sabah 2 akşam 2 alıyorum hala canım. Transfer önceside sonrasıda hiç bir yan etkisi olmadı bende.

Günaydın kızlar,
şimdi görüştüm hastaneyle. 3 bebişim de devam ediyormuş, 2 si daha iyi kalitedeymiş. Salı günü sabah 9 da transfere çağırdılar. salı günü 5. gün olacak. Allahım şimdiye kadar sorun olmadı inşallah sorunsuz alır geliriz bebişlerimizi salı günü.

ınsallah cnmmm hep senınle kalacaklar :)

masallah canim cok guzel.. bende dun aksam adet oldum pazartesi kontrolo gidecegim eger uygun gorirse doktorum dondurulmuslarla tedavi baslayacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…