2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Benimki çözülürken biraz deforme olmuş :KK43:
allahım ol dedikten sonra sen canını sıkma. kaliteli olduğunda da tutmuyor. hatta benimkiler keşke 5.gün olsaydı daha kaliteli daha sağlıklı oluyor diye çok kafaya taktım. ama oldu çok şükür. sürekli elim karnımda dua ediyorum. sende güven ona. olacağı varsa sağlıklıysa tutunur. sağlıksızsa ya tutunmaz yada sonradan çok sıkıntısı olur. sen hayırlısını dile tatlım. :KK66:

bilmiyorumki canım ama sanmıyorum. 9. ya da 10. gün değeri daha yüksek çıkan arkadaşlar var. 3. kez tedavi yolları gözüküyor sanki bana:KK43:
VARDIR bundada bir hayır çok üzme kendini.bir şey olursa bir olmazsa bin hayır arayın demişler . Sen pazartesi yap yine testini ilaçlarını bırakma. Görüştünmü dr la

daha görüşmedim. zaten test günüm pazartesi.gideceğim merkeze pazartesi günü. bakalım doktor ne diyecek. farklı bir tedavi veya test isteyecek mi,ne diyecek,ona göre karar vereceğim aynı yerde mi yaptırayım,yoksa istanbula mı gideyim,karar vereceğiz.

senin 12. gün 0 çıktıktan sonra kaça yükseldi değerin?

daha görüşmedim. zaten test günüm pazartesi.gideceğim merkeze pazartesi günü. bakalım doktor ne diyecek. farklı bir tedavi veya test isteyecek mi,ne diyecek,ona göre karar vereceğim aynı yerde mi yaptırayım,yoksa istanbula mı gideyim,karar vereceğiz.

senin 12. gün 0 çıktıktan sonra kaça yükseldi değerin?
Test günün pazartesi diye dedim erken yapmışsın ya belki bi umut yükselir diye. Benim 0 dı yükselmedi hiç 2 ay sonra 2. Tedavideyim şimdi .histeroskopi yaptır mutlaka neden tutunma olmuyo diye. istanbul bu işin pazari gibi artik. farkli sehirde daha zahmetli olur. sen yumurta kaliteni arttırmaya calis inanmaya devam et illaki bigün olcak

arkadaşlar çok kötüyüm,mutsuzum:KK43:(( pazartesi test günüm ama sabredemedim. bugün yaptırdım özel bir hastanede. 1.20 cıktı. nıye nıye nıye
Canim benim aslinda 3 gunun var neredeyse erken yaptirmissin. Evt sayi az evt hic belli olmaz nasil katlanacagi hemen artabiliyor gercekten ya da gec tutunma olabiliyor. Ve lutfen niye niye deme.. elbette ki insan mahvoluyo bu sonuca ama mutlkaaa bi sebebi var.. eger negatifse sonucun senin icin hayirlisi olan bu olmaliymis..lutfen bunu dusun ve buna ina canim..

Test günün pazartesi diye dedim erken yapmışsın ya belki bi umut yükselir diye. Benim 0 dı yükselmedi hiç 2 ay sonra 2. Tedavideyim şimdi .histeroskopi yaptır mutlaka neden tutunma olmuyo diye. istanbul bu işin pazari gibi artik. farkli sehirde daha zahmetli olur. sen yumurta kaliteni arttırmaya calis inanmaya devam et illaki bigün olcak
evet canım ben de bır umut dıyorum ama umudum da yok açıkçası. ya işte kafamda bir sürü soru var. kardeşim istanbulda doktor,3. yü burda yaptıralım,ben hocalarımla görüşürüm,nereler iyidir fikir alırım dedi,o yüzden istanbulu düşünüyoruz ama daha karar vermedik tabi. bakalım doktorumuzla bir görüşelim de belki de aynı yerde devam ederiz. bizim için neresi iyi,tam bilemiyoruzki. nerde güven duyarsak orada yaptırıyoruz işte. ben tüp bebekten önce aşılama yaptırmıştım. aşılamaya başlamadan önce histereskopi yapılmıştı. temiz dediler. sadece rahmim biraz küçükmüş. bilmiyorum tekrar isterler mi,istemezler mi. şuan çok üzgün olduğumuz için ne yapacağımızı bilmiyoruz. şuan 2-3 denemeden sonra hangi testleri yaptırmış arkadaşlar,onu araştırıyorum,bulmaya çalışıyorum. 2. tedaviye başlarken hiçbir tetkik yapılmamıştı. şimdi herhalde testler yaparlar.

Canim benim aslinda 3 gunun var neredeyse erken yaptirmissin. Evt sayi az evt hic belli olmaz nasil katlanacagi hemen artabiliyor gercekten ya da gec tutunma olabiliyor. Ve lutfen niye niye deme.. elbette ki insan mahvoluyo bu sonuca ama mutlkaaa bi sebebi var.. eger negatifse sonucun senin icin hayirlisi olan bu olmaliymis..lutfen bunu dusun ve buna ina canim..

öyle tabiki bizim için hayırlısı buymuş deyip mecburen kabulleneceğiz ama umutla bekliyorsun ve olmuyor ya.üzülüyor insan ister istemez. durmak yok,napalım.

öyle tabiki bizim için hayırlısı buymuş deyip mecburen kabulleneceğiz ama umutla bekliyorsun ve olmuyor ya.üzülüyor insan ister istemez. durmak yok,napalım.
Cok haklisin canim elbtte oyle.. hep bir umut var ve sonucunda elbetteki mutluluk bekliyoruz. Eger negatifse bir sonraki denemn mutlu sonla biticek insallahhhh

Cok haklisin canim elbtte oyle.. hep bir umut var ve sonucunda elbetteki mutluluk bekliyoruz. Eger negatifse bir sonraki denemn mutlu sonla biticek insallahhhh

inşallah öyle olacak. arı sütü bal polen tüketeceğim ilk defa yumurta kalitesi için. belki faydası olur. bir arkadaşımız vardı,burda yazmıştı,faydası oldu diye,bakalım işe yarayacak mı.

inşallah öyle olacak. arı sütü bal polen tüketeceğim ilk defa yumurta kalitesi için. belki faydası olur. bir arkadaşımız vardı,burda yazmıştı,faydası oldu diye,bakalım işe yarayacak mı.
Ben de saf bal,corekotu ve tarcin kuru yaptim canim. Bence bana da cidii faydasi oldu. Bilemiorz tabii kullanmasam da sonuc ayni olur muydu ama gercekten fayda gordugumu dusunuyorum ben. Ari sutu poleni de cok duydum ama benim dediimi de arastir istersn

geçen pazar günü konuşmuştuk canım,arı sütü bal polen tüketerek yumurta sayını ve kaliteni arttırdığını söylemiştin ama kalabalığız ya,hatırlayamadım kimin yazdığını. pazar günkü sayfaya geri döndüm,seninle konuşmuşuz meğerse:) kusura bakma,kiminle ne konuştuğumuzu aklımızda tutamıyoruz.

bakalım deneyeceğim bu ay arı sütü bal poleni. sen aktardan hazır karışım mı almıştın ?

X