2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kizlar yine bir soruyla karsinizdayim :) dondurulmuşlarla tedavi için adetimi bekliyordum. doktorum3. gun gel demisti ama daha bir iki saatir az az geliyor kanama. simdi benim ilk gun bugün mü oluyor. pazartesi gitsem gec mi olur. bilgisi olan var miii

kizlar yine bir soruyla karsinizdayim :) dondurulmuşlarla tedavi için adetimi bekliyordum. doktorum3. gun gel demisti ama daha bir iki saatir az az geliyor kanama. simdi benim ilk gun bugün mü oluyor. pazartesi gitsem gec mi olur. bilgisi olan var miii
Tam sökülsün canm. Pedi doldursun. Benden o şekilde arayıp randevu almamı istediler hep.

Arkadaşlar merhaba birkac gundur yazamadim. Hamile arkadaşlarımın allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.negatif olan arkadaşlarım da pozitif olana ve bebeklerimizi kucagimiza alana kadar devam pes etmek yok. Biz güçlüyüz ve bunu allahın izniyle basarsbiliriz
Bende çarşamba günü histeroskopi ameliyatimi oldum. 1 saatten fazla surdu ameliyatim. 2 polip derken 6 tane polipim alınmış ufakmis ama yine de hamile kalmama engelmis.hatta bir tanesi sol tüpün başında imiş ve tikamaya başlamış.su anda evde istirahat ediyorum. Salı günü annem ve kardeşim geldi. Sağ olsunlar her şeyleri onlar yapıyorlar ben de yatiyorum

Geçmiş olsun canım, bununla bitsin insallah. Bundan sonra güzel haberler bekliyoruz :KK66:

Bende az önce aldım sonucu :) dün 45 ti bugün 91 olmuş. 11.günüm. Dünden bugüne fazla artmış ama normal heralde :)

Maşallah canım, sağlıkla kavuşmak nasip olsun insallah. Darısı başımıza inşallah.

Canım bugün adetinin ilk günü oluyor, ilaçlara 3. Gün başlanıyor. Istersen yarın muayene git, muayenen normalde verdiği ilaçlara 3. Gün başlarsın.

arkadaşlar çok kötüyüm,mutsuzum:KK43:(( pazartesi test günüm ama sabredemedim. bugün yaptırdım özel bir hastanede. 1.20 cıktı. nıye nıye nıye

X