2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

günaydın anne adayları,benimki 4. gün embriyosuydu bugün de 4 günüm ben en erken ne zaman yapsam idrar testini,eşim gününü bekleyelim diyor ben dayanamam ki
Valla gamzecim benim kağıtta comp yazıyor. 3.gün dondurulmuş embriyoydu. Çözüldüğünde 4:gün oldu galiba ondan. Ben dün yaptım çıkmadı. Bugünde yapmadım valla

Valla gamzecim benim kağıtta comp yazıyor. 3.gün dondurulmuş embriyoydu. Çözüldüğünde 4:gün oldu galiba ondan. Ben dün yaptım çıkmadı. Bugünde yapmadım valla

canımmmmmmm cok erken yapmısın daha transfer olalı 5. gunun sızde 3. gun embrıosu oldugundan transferden sonrakı ılk 3 gun zaten tutunma asamasında anca oluyo bosuna moral bozmusun

canımmmmmmm cok erken yapmısın daha transfer olalı 5. gunun sızde 3. gun embrıosu oldugundan transferden sonrakı ılk 3 gun zaten tutunma asamasında anca oluyo bosuna moral bozmusun
Çıkmayacağını biliodum zaten tatlım öylesine yaptım. Bugünde yapmadım bilerek

Amin inşallah rabbim herkese bu duyguyu tattırsın. Kalbinden ne geçiyorsa Rabbim yaşatsın inşallah. Bütün yeni gebelerde tebrik ediyorum.İnşallah yavrularınızı sağlıkla sihatle alırsınız kucağıza.Allah bu yolda çaba sarf eden herkesin emeğinin karşılığını evlat kokusunu içine cekmeyi nasip eder inşallah. Kalbim sizlerle,herkesin mutlu haberini alınca kendim yaşamış gibi mutlu oluyorum,negatif ler de de o derece üzülüyorum ama biliyorum bir gün hepimizin pozitif leri olacak.

babyinlove canım benim çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin...
Sagol canim amin amin insallah cizgi okadar siliktiki bin kere baktim yanilmamak icin ama vardi 4 senedir ilk defa o cubukta ikinci bi cizgi silikte olsa gormak bambaskaymis cok sukur insallah koyulasir

hamiş değilim ama ben de edebılır mıyım:)) senin gibi yeni transfer olanlardanım:) hayırlısıyla yüksek yüksek değerlerin çıksın,pozıtıf olsun:)

Ah canım benim tabiki dua edebilirsin . Benim dualarimda bekleyen umut eden herkese . Beraber gün sayacagiz demek ki ne güzel ...

Hadi hayirli ugurlu olsun ben oturarak donmustum o kadar sıkma kendini rahat ol melekler sımsıkı tutunacak sana

Amin canım amin inşallah hepimizin sımsıkı tutunur bebisleri

şu an çok erken zaten de dayanamıyoruz işte şahsen elim de boş olunca bir yandan dua ediyorum bi yandan burayı takip ediyorum zaman geçmiyor örgü başladım şimdi de :)

Canlar merhabalar. Dün pozitifi gören üç arkadaş vardi. Onlar adına çok çok sevindim. (Hiç tanimadigimiz halde gerçekten seviniyoruz ya ne güzel: )) Allah' in izniyle sağlıkla kucaginiza alirsiniz inşallah. Bugün transferi olanlar için de duaciyim. İnşallah rabbim size de pozitifi gördürür. Gel gelelim bana :) benim transfer pazartesi yapılacak ( çook heyecanliyimmm ) öğretmenim ben ve sadece bir hafta rapor alabileceğim ilk etapta. Yani sonraki p.tesi okula gitmem lazım. Sormak istediğim şu kan tahlili yapan arkadaşlar pozitifleri kaçıncı gün gördünüz. Ben kan tahlilini 8. Gün yapsam olumlu veya olumsuz sonuç belli olur mu (ki inşallah olumlu olur ) :)

şu an çok erken zaten de dayanamıyoruz işte şahsen elim de boş olunca bir yandan dua ediyorum bi yandan burayı takip ediyorum zaman geçmiyor örgü başladım şimdi de :)
Aynen boş olmakta kötü. Evde otur kalk sürekli iş olmayınca insan ister istemez takılıo. Acaba oldu mu olmadı mı. Belirti aramıyorum tabiki ama kasıkta ufak bi hareketlilik heyecan yapıo :) sen ne güzel örgüye başlamışsın. Bende boyama kitabı aldım. Onunla uğraşıyorum. :)

Arkadaşlar merhaba,transfer yapıldığı gün normal ev işleri yaptınız mı?yoksa yatıp dinlendiniz mi?
Benim transferim bugun yapıldı bu günlük yatıp dinleniyorum yarın inşallah kalkıcam ve pazarteside işe başlıycam bırak kalsın ev işlerin ama süreklide yatmaki kan dolaşımın sağlansın

amin canım Allah herkese nasip etsin benimdeğerlerde artıyor bugün test verdim tekrar 164 çıkmış düşçek diye beklerken yüksek çıkıyor inş kötü haberler almam

kızlar yine test yaptırdım değerlerim şöyle 44, 31, 46 şimdi ise 164 olmuş dru aradım korktum çok yükselmiş dış gebelik olabilir mi dedim dış gebelik olsa daha fazla çıkardı dedi ilaçları kullanma yine kanaman başlamış düşer zaten dedi kanamada şöyle damla damla geldi ama kahverengi akıntı çok oluyor ben anlamadım bu dr ne yapmaya çalışıyor pazartesi tekrar test yaptıracağım hayırlısı artık

amin canım Allah herkese nasip etsin benimdeğerlerde artıyor bugün test verdim tekrar 164 çıkmış düşçek diye beklerken yüksek çıkıyor inş kötü haberler almam
Ayyy inaamiyorum bak gordunmu halt etmis doktorun gozun aydin canom benim ay cok sevindim cooookkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…