2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Arkadaşlar merhaba,transfer yapıldığı gün normal ev işleri yaptınız mı?yoksa yatıp dinlendiniz mi?

Valla cnm iyi mi kötü mü bilmiyorum ama bu sefer ki transferim de bir farklılık yaparak yemeye ve tuvalete ve jeli yaptıktan sonra 1-2 dakika evde gezinmeye kalktım , genelde yattım ... Bide böyle denemek istedik ..

Ayyy inaamiyorum bak gordunmu halt etmis doktorun gozun aydin canom benim ay cok sevindim cooookkk
canım çok sağol da ben sevinemiyorum ya pazartesi tekrar kan vericem baklım ne çıkacak acaba dış gebelik mi ya değilse bile 1,2 damla kan geldi kahverengi akıntılarım çok oluyor dra söyledim niye ilaçları devam ettirmedi ya

Ah canım benim tabiki dua edebilirsin . Benim dualarimda bekleyen umut eden herkese . Beraber gün sayacagiz demek ki ne güzel ...

Benimki orta kaliteydi ama yine de bir umut belki olur tutar diye moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.

Amin canım amin inşallah hepimizin sımsıkı tutunur bebisleri

Arkadaşlar merhaba,transfer yapıldığı gün normal ev işleri yaptınız mı?yoksa yatıp dinlendiniz mi?
Ben ilk transferimde de 2. Transferimde de ilk 4 gün sadece yemek yemeye kalktım. Sonraki günler yormadan kendimi hafif işler yaptım. Benim doktorum böyle dedi ama her doktor farklı söyleyebilir.

Kızlar benim değerim düştü kimyasalmis. Şimdi sıfırlanmasıni bekliyoruz. Hislerimin tarifi yok sanırım. Bir çeşit yas gibi. Allahım kimseye yasatmasin

Kızlar benim değerim düştü kimyasalmis. Şimdi sıfırlanmasıni bekliyoruz. Hislerimin tarifi yok sanırım. Bir çeşit yas gibi. Allahım kimseye yasatmasin
Biliyorum o duyguyu geçen aydan:KK43:( ama bizim için demekki bu Hayırlıymış ve sağlıklı değilmiş embriyo demekki. Geçmiş olsun ama çok üzülme çalış canım. Bir süre kötü oluyor insan, anlıyorum seni ama yeni adet dönemi gelince yine umutlanirsın. Yeni ay yeni umut demek. Üzülme demeyeceğim üzüleceksin illaki,ama yeni dönemi düşün daha erken toparlanirsin.ben de üzüldüm ama kalp atışını duyup kaybedenleri okudum, doğduktan sonra kaybedenleri okudum. Bunlar daha zor durumlar dedim. Demekki bizim için hayırlısı buymuş dedim.

canım çok sağol da ben sevinemiyorum ya pazartesi tekrar kan vericem baklım ne çıkacak acaba dış gebelik mi ya değilse bile 1,2 damla kan geldi kahverengi akıntılarım çok oluyor dra söyledim niye ilaçları devam ettirmedi ya
Başka bir dra görünsen ? 164 iyi bi değer. .

Biliyorum o duyguyu geçen aydan:KK43:( ama bizim için demekki bu Hayırlıymış ve sağlıklı değilmiş embriyo demekki. Geçmiş olsun ama çok üzülme çalış canım. Bir süre kötü oluyor insan, anlıyorum seni ama yeni adet dönemi gelince yine umutlanirsın. Yeni ay yeni umut demek. Üzülme demeyeceğim üzüleceksin illaki,ama yeni dönemi düşün daha erken toparlanirsin.ben de üzüldüm ama kalp atışını duyup kaybedenleri okudum, doğduktan sonra kaybedenleri okudum. Bunlar daha zor durumlar dedim. Demekki bizim için hayırlısı buymuş dedim.
Haklısın canım. Mantıklı düşünemiyorum şimdi ama zaman geçer toparlanirim. Sen yeni tedavine ne zaman başlayacaksın. Allah hayırlı ve sağlıklısini versin. Üzülmemek elimde değil inşallah çabuk geçer bu yürek ağrısı

Haklısın canım. Mantıklı düşünemiyorum şimdi ama zaman geçer toparlanirim. Sen yeni tedavine ne zaman başlayacaksın. Allah hayırlı ve sağlıklısini versin. Üzülmemek elimde değil inşallah çabuk geçer bu yürek ağrısı

Ben üzülme lafını sevmem. O yuzden uzulme bosver demem. Ben üzüleceksem üzülürüm. Üzülmek de bi duygu. Üzülmem gerektiği kadar üzülmeliyim ki atlatayım o duyguyu. Yoksa hep içimde kalır, önüme bakamam. O yüzden sen de üzül ve geride bırak. Ne kadar cok uzulmek kelimesi kullandim:))

Benim 19 aralıkta kimyasal olduğum anlaşıldı ve o gün kanamam başladı. Kanamam bittikten sonra o ay kendimiz denedik. Doktor kendiliğinden gebe kalabilirsin dedi ama olmadı. 18 ocakta adet oldum ve 19 ocakta da 2. Tüp bebek tedavimize başladık. 5 gün önce yumurta toplandı. Çarşamba günü de transfer oldu. 4 gün gitti 11 gün kaldı teste:))

Bu arada kimyasaldan sonra bikaç gün geç adet olabilirsin veya erken. Normalmis bu durum. Ben olmam gereken tarihten 2 gün sonra olmuştum.

Canlar merhabalar. Dün pozitifi gören üç arkadaş vardi. Onlar adına çok çok sevindim. (Hiç tanimadigimiz halde gerçekten seviniyoruz ya ne güzel: )) Allah' in izniyle sağlıkla kucaginiza alirsiniz inşallah. Bugün transferi olanlar için de duaciyim. İnşallah rabbim size de pozitifi gördürür. Gel gelelim bana :) benim transfer pazartesi yapılacak ( çook heyecanliyimmm ) öğretmenim ben ve sadece bir hafta rapor alabileceğim ilk etapta. Yani sonraki p.tesi okula gitmem lazım. Sormak istediğim şu kan tahlili yapan arkadaşlar pozitifleri kaçıncı gün gördünüz. Ben kan tahlilini 8. Gün yapsam olumlu veya olumsuz sonuç belli olur mu (ki inşallah olumlu olur ) :)
Selam canim insallah sen de guzel sonuc alirsin brn 8. Gu. Yaptim canim beklemeyi gereksiz gordum varsa da yoksa da bilmek istedim:)

Pozitif olan arkadaşlar hamilelik belirtisi yaşadınız mi. Bazısı hiçbişey hissetmezmis de merak ediyorum.
Ben yasamadim canim her ay olanlar gibi gogus agrisi vardi bir de midem yanmisti son iki gun ama midem rahatsiz zaten progesteron boyle etki ediyor diye ustunde durmadim. Hatta olmadihindan cok emin olarak test yaptirdim

X