2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlar aradim hemsireyi jeli sakin kullanma igneye devam dedi yaaa oda icini cirutuyor insanin:eek: Kasinti olmasi cok kotu aricam tekrar dedi r bunlar insanin moralini zorla bozar

Son düzenleme:
Ben üzülme lafını sevmem. O yuzden uzulme bosver demem. Ben üzüleceksem üzülürüm. Üzülmek de bi duygu. Üzülmem gerektiği kadar üzülmeliyim ki atlatayım o duyguyu. Yoksa hep içimde kalır, önüme bakamam. O yüzden sen de üzül ve geride bırak. Ne kadar cok uzulmek kelimesi kullandim:))

Benim 19 aralıkta kimyasal olduğum anlaşıldı ve o gün kanamam başladı. Kanamam bittikten sonra o ay kendimiz denedik. Doktor kendiliğinden gebe kalabilirsin dedi ama olmadı. 18 ocakta adet oldum ve 19 ocakta da 2. Tüp bebek tedavimize başladık. 5 gün önce yumurta toplandı. Çarşamba günü de transfer oldu. 4 gün gitti 11 gün kaldı teste:))

Bu arada kimyasaldan sonra bikaç gün geç adet olabilirsin veya erken. Normalmis bu durum. Ben olmam gereken tarihten 2 gün sonra olmuştum.
Canım benim bilgilendirdigin için teşekkürler. Dün kasik ağrısı oldu bende de yoğun bir şekilde. Bende ne zaman adet olurum diye bekliyorum açıkçası. Biliyomusun az da olsa o değerin yükseldiğini görmek bile çok güzel bir duyguydu. İnşallah yeni denemen sağlıklı ve hayırlı bir şekilde pozitif olur. Bana da güzel bir örnek olursun..kimyasaldan sonra test fln yaptılar mi ne yapmamız gerek acaba. Çünkü bizim 3. Deneme olacak artik

Kızlar benim değerim düştü kimyasalmis. Şimdi sıfırlanmasıni bekliyoruz. Hislerimin tarifi yok sanırım. Bir çeşit yas gibi. Allahım kimseye yasatmasin
canım kaç çıktı değerin bak benimde düşüyor dendi yükselmeye başladı canım

Canım benim bilgilendirdigin için teşekkürler. Dün kasik ağrısı oldu bende de yoğun bir şekilde. Bende ne zaman adet olurum diye bekliyorum açıkçası. Biliyomusun az da olsa o değerin yükseldiğini görmek bile çok güzel bir duyguydu. İnşallah yeni denemen sağlıklı ve hayırlı bir şekilde pozitif olur. Bana da güzel bir örnek olursun..kimyasaldan sonra test fln yaptılar mi ne yapmamız gerek acaba. Çünkü bizim 3. Deneme olacak artik
rica ederim. cok ıyı anlıyorum senı. benım ılk sonucum 13 cıktı. ıkı gun sonra tekrar yaptılar,22 ye cıktı. tutunmaya calısıyor olabılır deyınce hemsıre cok kötü oldum. ama 3. değerim 6 çıktı sanırım. kimyasal dedi doktor. zaten yüksek değerler olmadığı için kanla beraber kendini atar dediler. ben ınternette 2. veya 3. denemeler için birçok test istendiğini okudum. açıkçası bizden de iisterler diye düşündüm ama hiç bir test istemediler bizden. hatta bu sefer allah ne verdiyse yükleneceğiz dediler. yeni bir tedavi çıktı,belki duymuşsundur,intralipid serum tedavisi. bağışıklık sistemimi güçlendirmek için tarnsfer sonrası özel bir serum taktılar. eğer pozıtıf olursa test günü bir daha takılacak. sonra da hamileliğin 3 ayı dolana kadar 15 günde bir takılacak.

bir de biliyosun bizim ülkemizde kadınlarda kan pıhtılaşması sorunu çok olurmuş hamilelikte. bunun için testler yapıldığını duydum,yapacaklar diye düşündüm hatta test yapmayacak mısınız dedım ama zaten pıhtılaşma genel bir sorun,biz tedbir olarak kan sulandırıcıya başlayacağız dediler. başladım her gün vurmaya. başka ilaçlar da verdiler. kıllanıyorum bakalım.
size neler yapıldı ilk 2 tedavide. benim yumurta rezervim azalıyormuş,fsh değerim yüksek çıktı,o yüzden tüp yaptırıyoruz.

Selam canim insallah sen de guzel sonuc alirsin brn 8. Gu. Yaptim canim beklemeyi gereksiz gordum varsa da yoksa da bilmek istedim:)
Maşallah canım maşallah çok güzel değerin. :nazar: Aynen işte dediğin gibi ben de varsa da yoksa da bilip ona göre hareket etmek istiyorum o yüzden sordum. Varsa bir hafta daha dinlenirim okula gitmem. Yoksa da okula gideyim diye. Çok teşekkür ederim cevapladigin için. Kesesini görmeyi kalp atışını duymayı kucağına almayı nasip etsin rabbim :emir_bebek::emir_bebek:

rica ederim. cok ıyı anlıyorum senı. benım ılk sonucum 13 cıktı. ıkı gun sonra tekrar yaptılar,22 ye cıktı. tutunmaya calısıyor olabılır deyınce hemsıre cok kötü oldum. ama 3. değerim 6 çıktı sanırım. kimyasal dedi doktor. zaten yüksek değerler olmadığı için kanla beraber kendini atar dediler. ben ınternette 2. veya 3. denemeler için birçok test istendiğini okudum. açıkçası bizden de iisterler diye düşündüm ama hiç bir test istemediler bizden. hatta bu sefer allah ne verdiyse yükleneceğiz dediler. yeni bir tedavi çıktı,belki duymuşsundur,intralipid serum tedavisi. bağışıklık sistemimi güçlendirmek için tarnsfer sonrası özel bir serum taktılar. eğer pozıtıf olursa test günü bir daha takılacak. sonra da hamileliğin 3 ayı dolana kadar 15 günde bir takılacak.

bir de biliyosun bizim ülkemizde kadınlarda kan pıhtılaşması sorunu çok olurmuş hamilelikte. bunun için testler yapıldığını duydum,yapacaklar diye düşündüm hatta test yapmayacak mısınız dedım ama zaten pıhtılaşma genel bir sorun,biz tedbir olarak kan sulandırıcıya başlayacağız dediler. başladım her gün vurmaya. başka ilaçlar da verdiler. kıllanıyorum bakalım.
size neler yapıldı ilk 2 tedavide. benim yumurta rezervim azalıyormuş,fsh değerim yüksek çıktı,o yüzden tüp yaptırıyoruz.
Kaç çıktı FSH değeriniz?

Canlarimmmmm sabah binbir umutsuzlukla test yaptim bugun transferle beraber 5.gun ve silik cizgim cikti inanamadim testin icini actim ve evet o cizgi var nasil umut doluyum nasil mutluyum anlatamam rabbime bin sukur olsun benim icin dua eden canim arkadaslarim ve o minicik elleriyle sansliannenin guzelinden allah razi olsun insallah koyulasarak devam eder bu durum :)
Gözün aydın, canım benim, çok sevindimmm, inşallah devamı gelirrr, dualara devamm! Maşallah!

Kızlar ilk değerim 182 idi şimdi 314 olmuş iki katı bile değil doktorum artmış birşey olmaz dedi ama ben pazartesi tekrar vereceğim bu konuda sıkıntı yaşayan oldu mu aranızda :KK43: çok Can'ım sıkıldı ya

X