2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Yok canim hic koku yok ama kasinti oluyor ya zaten az once bi video izledim canim cok sikildi ben transfere girerken hemsire ikide bi iyice sıkıs dedi durdu bende asiri su ictim mesane tamamen doluydu cok agrili gecti izledigim videod doktor idrar torbasi dolu olup agrili gectiyse gebelik beklemiyoruz embriyo tutunamiyor dedi ay kahroldum ya
:KK57: ay cidden mi. Benimde biraz zor oldu karnıma çok bastırdı hemşire. Ay bende kötü oldum şimdi :KK43:

Yok canim hic koku yok ama kasinti oluyor ya zaten az once bi video izledim canim cok sikildi ben transfere girerken hemsire ikide bi iyice sıkıs dedi durdu bende asiri su ictim mesane tamamen doluydu cok agrili gecti izledigim videod doktor idrar torbasi dolu olup agrili gectiyse gebelik beklemiyoruz embriyo tutunamiyor dedi ay kahroldum ya
Bosa uzuyosun kendini herkesin idrar torbasi doluydu ustelik umuttt da bu sefer zor gecti digerine gore demisti bunlara takilma. İlk sayfaya bakarsan yasi en buyuk olan benim. Benim
İhtimalim sizden daha aZdi. 4 tane yumurtam dollenenilmisti 2 si anormal embriyoydu, sende oldugu gibi bende de dondurulmus yoktu eger tutmasa en bastan baslayacaktim ama bak nasip oldu simdilik pozitif. Senin de olacak inan buna daha sakin gecirmeye calis bu sureyi dularim hepimize

Bosa uzuyosun kendini herkesin idrar torbasi doluydu ustelik umuttt da bu sefer zor gecti digerine gore demisti bunlara takilma. İlk sayfaya bakarsan yasi en buyuk olan benim. Benim
İhtimalim sizden daha aZdi. 4 tane yumurtam dollenenilmisti 2 si anormal embriyoydu, sende oldugu gibi bende de dondurulmus yoktu eger tutmasa en bastan baslayacaktim ama bak nasip oldu simdilik pozitif. Senin de olacak inan buna daha sakin gecirmeye calis bu sureyi dularim hepimize
Sagol canim moral verdigin icin bu sureci biraz tek basima yasiyorum acikcasi ogun olanlar ve sonrasi beni cok duygusallastirdi insallah ilk ve son sansimda bebegim benimledir rabbim hepimizin yuzune gulsun

babyinlove .!.:
Cnm, ben transfere oyle sıkışık girdimki, masaya oynaya oynaya firladim. Kendini boşuna üzme. Kizimla beraber senin için dua ediyoruz.

Cnm, ben transfere oyle sıkışık girdimki, masaya oynaya oynaya firladim. Kendini boşuna üzme. Kizimla beraber senin için dua ediyoruz.
Sagol canim benim senin melwklerin cok kiymetli hem bitanecik kizin hemde icindeki can :) allah razi olsun dualarin icin insallah omur boyu cok mutlu bi yuvan olur evlatlarinla :)

Tabi tabi bazısı dediğin gibi toparlamak istiyor, sana moral vermeye çalışıyor ama seni daha çok uzdugunun farkında değil. Benim de komşum sorar sürekli. Bi gün yine sordu. Ben de yine malum cevabı verdim: bakalım kismet:)) o da bana olur olur dedi. Benim gelinimin 9 sene olmadı sonra oldu dedi. Bunlar daha olumsuz etkiliyor işte ve benim gözlemledigim şu var. Insanlara bi sıkıntıni anlattığında insanlar üzülme cümlesinden önce mutlaka ama mutlaka olumsuz bir örnek veriyorlar. Çocuğum olmuyor de mesela hemen bunu yaşayan illaki bir akrabaları komşuları vardır ve bunu söylerler. Sen de bunları duyunca düşünüyorsun, aa bak onun da 10 sene olmamış benim de olmayacak herhalde. Bilmiyorum ya, bunlar hassas konular, daha özenli olmalıyız hepimiz ama bazen olmuyor işte. Mutlaka hiç sormayan insanlar da var çevremizde ama soranlar bizi üzmeye yetiyor.
nekadar az insan okadar az huzur. bende 2 defa normal yolla hamıle kaldım ama esım sayesinde kımseye soylemedık yok nazar degcekmıs falan fılan cok yakınlar bıldı.e noldu sonra düştüler .evleneli 5 yıl oldu ve suan bi çok kişi hiç hamıle kalmadım sanıp.bitane yapı n.cok calısıyorsun işi bırakta cocuk yapa geldi konular.oysakı sorunlar var ve çalışmasak tedavi için parayı kım verecek .avazım cıktıgı kadar bagırıp üstlerine kusmak istyorum sorular soranların:KK14: sigarada yasak iyice sinirim depreşti bakk

Canlarimmmmm sabah binbir umutsuzlukla test yaptim bugun transferle beraber 5.gun ve silik cizgim cikti inanamadim testin icini actim ve evet o cizgi var nasil umut doluyum nasil mutluyum anlatamam rabbime bin sukur olsun benim icin dua eden canim arkadaslarim ve o minicik elleriyle sansliannenin guzelinden allah razi olsun insallah koyulasarak devam eder bu durum :)

Canlarimmmmm sabah binbir umutsuzlukla test yaptim bugun transferle beraber 5.gun ve silik cizgim cikti inanamadim testin icini actim ve evet o cizgi var nasil umut doluyum nasil mutluyum anlatamam rabbime bin sukur olsun benim icin dua eden canim arkadaslarim ve o minicik elleriyle sansliannenin guzelinden allah razi olsun insallah koyulasarak devam eder bu durum :)
çok sevındım canım artık her şeyden olumsuz bişey cıkarıp durmazsın umarım üzme bebişi :anneadayı: bu anın tadını cıkarrrr

canım o kadar o kadar sevndm ki o doktora rağmennnnnn rabbm yardım etti sana... gerçekten çok sevndm benmde biliyorsun 4. gün çok silik çıkmştı şükür ki koyulaştı ayyy çooook mutlu oldummmm yaaaa

Ne güzel bir haber bu.. İnşallah sonuna kadar devam etsin canım. Ol dedi mi olduran Rabbim hepimizi guldursun inşallah.

çok sevındım canım artık her şeyden olumsuz bişey cıkarıp durmazsın umarım üzme bebişi :anneadayı: bu anın tadını cıkarrrr

Kesinlikle katılıyorum. Olumsuzluklari değil olumlu gelişmeleri ornek alalım kendimize. Umidimiz olmasa neden bu kadar ugrasalim. Hem umid edip hem de kendi kendimize moral bozmak yok. Biz bu bebisleri istiyoruz sadece vakit saat bekliyoruz..

Elos inşallah seninde nick deki gibi güzeller güzeli bir kızın olur.İçimden öyle geçiyor. Seni tanimamama rağmen içimdeki ses hep öyle diyor.Tabi burda ki tüm arkadaşlarım için diliyorum bu dileklerimi.
canım çok sağol valla bende hep kız istiyorum nedense senin de çocuğun var dmi yanlış hatırlamıyorsam allah uzun ömürler versin inşallah da kardeşleri olur birlikte büyür giderler Allahım herkesi evlat sahibi etsin bu hasretlik bitsin artık:KK36:

Pozitiffff çok yumos sana tutunmuş halde sikica

canım hiç korkma benim ilk transferde çok sıkışıktım hemşireler boşalt dedi boşalttım ee hala dolu dedi ama rahat edersen sen bilirsin dedi ve tutundu bebişim ama kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum yani hiç korkma kötü şeyler okuyup da moralini bozma sakın

Hadi inşallah koyulaşsın onçizgin :)

canım gördün mü bak bebişin tutunmuş sana artık stres yapmak yok gözün aydın canım

X