2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Benim eşiminde 1 tane kızı var velayeti annede ama bizede diyorlardır kesin sorun gelinde oğlumuzun çocuğu var zaten diye

anladim canim gecmis olsun insallah biran once atlatirsin. benim de bugun transfer ertelendi ohss olmusum gerci doktor karari bize birakti, hamilelikte devam edetse sıkıntı olabilir dedi bizde dondurduk. insallah vjr dahaki aya
Geç olsun da güç olmasın canım ne güzel dondurmussunuz bi dahaki aya hazır transfer ederler

Pozitif sonuç alanları tebrik ederimm darısı başımıza inşallah

insallah canim cabuk atlatirim. transfer olmadigi icin adet olunca cabuk gecer dedi doktorum ama gorecegiz. senin hamilelikte mi olmustu

Canım benim de ohss riskine karşı transferim ertelendi önümüzdeki ay transferim olacak inşallah. Daha önceki transferimde ohss olduğum halde transferim yapılmıştı tuttu da ama malesef 2300 den sonra değerim düştü..

O yüzden bu sefer de 21 yumurta da toplanınca risk almak istemedi doktorum saolsun. Ohss olmadım ama en azından aldığımız hormonları atmış olacak vücudumuz ve rahim dinlenmiş olacak olumlu tarafından bakalım:) bazı merkezler hiç taze transfer yapmıyor direkt donduruyorlar hatta.

Çok konuştum:)

İnşallah herkes sağlıkla kavuşur bebeklerine

Canim benim 12.gun degerim 157.8 daha sonra iki gunde bir 4 e katladı. Bugun kesem gorundu cok sukur ama daha cok kucuk yol sac gorunmedi 12 mm de gozukuyor benim daha 9 mm :)

zaten genel olarak cocuk olmuyorsa kesin kadındandır düşüncesi vardır.
Aynen canım ben doktoruma sordum ama, eşimin kızı var benim olmuyor dedim, doktorda dediki zamanla stresten veya başka etkenlerden dolayı erkeğin spermi azalabilir eşinin çocugunun olması önemli deil dedi ama kimseye anlatamıyorum erkeğin her yaşta çocuğu olur deyip çıkıyorlar

cok sagol cevabin icin canim benim hic de uzun olmamos :) aslinda onumuzdeki adetimde baslamak istiyorum biraz sabirsizim sanirim... doktorum gel bakariz sikinti olmazsa baslariz dedi 10 gun sonra yine gidecegim bakalim

cok sagol cevabin icin canim benim hic de uzun olmamos :) aslinda onumuzdeki adetimde baslamak istiyorum biraz sabirsizim sanirim... doktorum gel bakariz sikinti olmazsa baslariz dedi 10 gun sonra yine gidecegim bakalim

Rica ederim canm:) benim doktorum direkt 2.adet dedi opu sonrası oldum, şimdi sabırsızlıkla ikinciyi bekliyorum hayırlısı olsun inşallah. 5. Gün mü donduruldu seninkiler?

hayırlı olsun cnmmm

Kizlar ya benden parca parca beyaz akinti geliyo kasinti oldukca ne bu anlamadim daha onceki jellermi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…