2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

pozitif sonuç alan arkadaşlarrr rabbim tamamina erdirsin inşallah, ne güzel ya bizede duâ edinnn, bi gün bizde böyle sonuçları sizlerle paylaşalım ,o günleride bizde göstersin bizede nasip olurmuki bi gün anne olmak
Inanirsan oluyor ben inanıyorum oğlum var birde kizim olacak gerçekten inanıyorum buna garip ama birde adam adayın mutlaka oglumda üç kurban kestik hamile kaldigimda dogunca bir yaşına gelince bir kurbanı daha var onu da kesicem ınşallah

Aynen canım ben doktoruma sordum ama, eşimin kızı var benim olmuyor dedim, doktorda dediki zamanla stresten veya başka etkenlerden dolayı erkeğin spermi azalabilir eşinin çocugunun olması önemli deil dedi ama kimseye anlatamıyorum erkeğin her yaşta çocuğu olur deyip çıkıyorlar :110:

Doktor doğru demiş. Ilk çocukları normal yoldan olan bi çift ikinci çocuğu tüp bebek yaptırmak durumunda kalabiliyor. Zamanla kalitede ve sayıda azalma olabilir. Bu erkek için de geçerli kadın için de.

Hiç korkma canım.benim önceki tedavim de pozitifti, onda da pembe kahverengi karisimalar vardı. Demek ki iyiye işaret
Ay canim cok sagol benimde az once baktim kahvelikler var icinde cok korktum bi an onlar geldikce kasinti tutuyor bu sefer urkuyorum iyiki sormusum size :)

Allah tamamına erdirsin canım nasıl sevindim ikizlerin kalp atışlarınıda duymak nasip olur canım hayırlı olsun
Elos inşallah seninde nick deki gibi güzeller güzeli bir kızın olur.İçimden öyle geçiyor. Seni tanimamama rağmen içimdeki ses hep öyle diyor.Tabi burda ki tüm arkadaşlarım için diliyorum bu dileklerimi.

Aynen canım ben doktoruma sordum ama, eşimin kızı var benim olmuyor dedim, doktorda dediki zamanla stresten veya başka etkenlerden dolayı erkeğin spermi azalabilir eşinin çocugunun olması önemli deil dedi ama kimseye anlatamıyorum erkeğin her yaşta çocuğu olur deyip çıkıyorlar :110:

Ahh gel de anlat. İlk zamanlar ben doktora gidiyorum birşey çıkmıyor, esimi goturdum yanımda benden rahim filmi, ondan spermiyogram istendi. Kıyamet koptu. Bana hastanede olmuyor işte senin çocuğun olmuyor deyip çekti gitti. Kendim döndüm hastaneden. Sonra oğlunun da kendinden olmadığını mi dusunmesi gerekiyordu falan filan. En son sorun benim şantıma bulundu da kurtulduk. Ama morfolojisi 2 ydi yanlış hatırlamıyorsam. 25 yaşı ile 40 yaşını bir tutacak özgüven var ne diyeyim. Annesi falan zaten tüp bebeğin ne olduğunu bilmiyor. Normalde gayet mantıklı eğitimli esimle bile neler yaşadım. Kabahati kadına yikmakta herkes pek bir mahir oluyor.

Kizlar ya benden parca parca beyaz akinti geliyo kasinti oldukca ne bu anlamadim daha onceki jellermi acaba

Mantar olabilir, doktorunla gorus mutlaka. Koku var mi akıntıda?

Kızlar çooookkkk mutlu oldum.hayırlı olsun İnşallah,benimde yarın transferim olucak ,lütfen benim içinde dua edermisiniz.

Hayırlısı olsun canım. Senden de güzel haberler alırız inşallah ..

Ben de dayanamayıp gebelik takvimini yaptım. İnşallah kaldırmak zorunda kalmam da sonunu gorebilirim.

Solda tek yumurta dedi bugün ama sol yumurtaliga dışardan dokununca bile aciyor. Nasıl anlatsam idrara sıkışık gibi bir his var sürekli. Normal mi bu?

Ahh gel de anlat. İlk zamanlar ben doktora gidiyorum birşey çıkmıyor, esimi goturdum yanımda benden rahim filmi, ondan spermiyogram istendi. Kıyamet koptu. Bana hastanede olmuyor işte senin çocuğun olmuyor deyip çekti gitti. Kendim döndüm hastaneden. Sonra oğlunun da kendinden olmadığını mi dusunmesi gerekiyordu falan filan. En son sorun benim şantıma bulundu da kurtulduk. Ama morfolojisi 2 ydi yanlış hatırlamıyorsam. 25 yaşı ile 40 yaşını bir tutacak özgüven var ne diyeyim. Annesi falan zaten tüp bebeğin ne olduğunu bilmiyor. Normalde gayet mantıklı eğitimli esimle bile neler yaşadım. Kabahati kadına yikmakta herkes pek bir mahir oluyor.

Benim ilk evliligimden de 7 sene olmadı canım ama onda hiç doktora gitmek istemedim biseyler beni engelledi ne zaman gitmeyi düsünsem biseyler oluyordu belkide öylesi hayırlı oldugu içindir hiç gitmek istemiyordum, bu eşimden de şükür öyle bi laf duymadım hastaneye gidecegimiz zamanda hiç gelmem demez hemen hazırlanır, kayınvalimdenden falanda laf duymadım sadece akrabaları çok soruyorlar gördüklerinde daha bişey yokmu diye,o beni çok yıpratıyor.

Mantar olabilir, doktorunla gorus mutlaka. Koku var mi akıntıda?

Hayırlısı olsun canım. Senden de güzel haberler alırız inşallah ..

Ben de dayanamayıp gebelik takvimini yaptım. İnşallah kaldırmak zorunda kalmam da sonunu gorebilirim.

Solda tek yumurta dedi bugün ama sol yumurtaliga dışardan dokununca bile aciyor. Nasıl anlatsam idrara sıkışık gibi bir his var sürekli. Normal mi bu?
Yok canim hic koku yok ama kasinti oluyor ya zaten az once bi video izledim canim cok sikildi ben transfere girerken hemsire ikide bi iyice sıkıs dedi durdu bende asiri su ictim mesane tamamen doluydu cok agrili gecti izledigim videod doktor idrar torbasi dolu olup agrili gectiyse gebelik beklemiyoruz embriyo tutunamiyor dedi ay kahroldum ya

Yok canim hic koku yok ama kasinti oluyor ya zaten az once bi video izledim canim cok sikildi ben transfere girerken hemsire ikide bi iyice sıkıs dedi durdu bende asiri su ictim mesane tamamen doluydu cok agrili gecti izledigim videod doktor idrar torbasi dolu olup agrili gectiyse gebelik beklemiyoruz embriyo tutunamiyor dedi ay kahroldum ya
Öyle olsa idrar torbası boş olsun transferden önce derler karartma kalbini

X