2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

inşallah canım geriden gelen yumurtalarında büyüür.ve emeklerinin karşılığını alırsın

İnşallah canım. Her ihtimale karşı yine de temkinliyim. Ne olur ne olmaz herşeye hazırlıklı olmak istiyorum ki hayal kırıklığım büyük olmasın.

Kizlar elim ayagim titredi yaaa sonucum 489 cikti ağlamaktan bihal oldum. Doktorum muhtemelen ikiz dedi cok mutluyum rabbim isteyen herkese nasip etsinnn

Ohh.. Ne güzel haber bu. Çook sevindim canım. Rabbim sağ salim kavuşmayı da nasip etsin. Darısı başımıza inşallah.. Biz de peşinizden gelelim. Dualara devam...

canım inşallah en hayırlı zamanda alırsın pozitif sonucu bana 35 yaşında nasip oldu demek ki herşeyin bir zamanı varmış inşallah senin ki en kısa zamanda olur.

Hayırlı olsun canım. Aynen vakit saat geldi mi ne doğum bekliyor ne ölüm. Rabbim o güzel haberi daha fazla bekletmesin bizlere. Sağlıkla kavuş inşallah.

Bugün kontrolden çıktıktan sonra eski sekreterim mesaj attı. Rüyasında beni görmüş; "mevlüd okutuyormuşsunuz, lokum varmış, bayağı yedik ve ikiziniz varmış, ben de şaşırıyorum " demiş. Şaştım kaldım. Bebek istediğimi biliyordu ama tedaviye başladığımdan haberi yoktu. Malum mu oldu ne.. İnşallah rüyasını yaşatır rabbim ne diyeyim. Tüm çabamız duamız anne olabilmek için.

Bu arada ben perşembe opu olacağım. Transfer opudan kaç gün sonra oluyor. İlaçları nasıl kullanacağımı tekrar tekrar sorarken daldım onu sormayı unuttum :) Bir de opuya giderken aç ve susuz olmak dışında başka dikkat etmemiz gereken bir şey var mı? Benim ya da eşimin. 3 günlük cinsel perhiz dışında.

Kizlar tüm iyi dilekleriniz icin tesekkurler...doktorum cok mutlu oldu..biz esimle hala inanamiyoruz..rabbim sonhna kadar naaip eder insallah elim karnimda dua ediyorum sürekli.pazartesi bir tekrarla gerek yok ama dedi.biz yinede pazar yaptiricaz tekrar. Duydugumdan beri rabbim herkese nasip etsin diyorum sadece herkese...
Canımmm çok sevindim rabbim Size bağışlasın bebişinizi, benim tedavim iptal oldu ama sizden pozitif haberleri aldıkça çok seviniyorum :KK68:

Bugün kontrolden çıktıktan sonra eski sekreterim mesaj attı. Rüyasında beni görmüş; "mevlüd okutuyormuşsunuz, lokum varmış, bayağı yedik ve ikiziniz varmış, ben de şaşırıyorum " demiş. Şaştım kaldım. Bebek istediğimi biliyordu ama tedaviye başladığımdan haberi yoktu. Malum mu oldu ne.. İnşallah rüyasını yaşatır rabbim ne diyeyim. Tüm çabamız duamız anne olabilmek için.

Bu arada ben perşembe opu olacağım. Transfer opudan kaç gün sonra oluyor. İlaçları nasıl kullanacağımı tekrar tekrar sorarken daldım onu sormayı unuttum :) Bir de opuya giderken aç ve susuz olmak dışında başka dikkat etmemiz gereken bir şey var mı? Benim ya da eşimin. 3 günlük cinsel perhiz dışında.
canım başka birşey yok rahat ol opuda yeter. 3yda 5 gün sonra trasnfer olur canım embriyolra ve doktora göre. benmde eltimler geldi 3 gündür bizdelerdi tedaviyi falan bilmiyorlardı gelmeden o bizi görmüş. eşine demiş bebekleri olacak diye :)

Canımmm çok sevindim rabbim Size bağışlasın bebişinizi, benim tedavim iptal oldu ama sizden pozitif haberleri aldıkça çok seviniyorum :KK68:
inşallah tez zamanda kavuşursun meleklerine canım hepinize dua ediyorum sizde bize edin ki hiç kopmasınlar bizden :)

bol bol yumişin toplansın inşallah canım. toplanan yumurta sayına ve bölünmelerine göre 3.gün yada 5.gün transferin olur tatlım. seni cuma arayıp embriyoların hakkında bilgi verirler zaten. rahat kıyafet giy mutlaka eşofman spor ayakkabı. sabah sadece su ile duş al gitmeden benden öyle istemişlerdi. parfüm falan sıkma demişlerdi. başka da bir şey yok Hoppa

Ne güzel pozitif haberleri alınca insanın içi umutla doluyor.benimde yarın sabah 7 de transferim 5. Gün Blast bu seferki 2.ve Son denemem olur insallah ♡
sadece pozitif düşün çok dua et canım ben trasnfer boyunca ayetel kürsü ve rabbi hebli mines salihin diyerek dua ettim

canım başka birşey yok rahat ol opuda yeter. 3yda 5 gün sonra trasnfer olur canım embriyolra ve doktora göre. benmde eltimler geldi 3 gündür bizdelerdi tedaviyi falan bilmiyorlardı gelmeden o bizi görmüş. eşine demiş bebekleri olacak diye :)

Hımm. 3. gün pazara denk geliyor :KK43:
Ne güzel eltine malum olan olmuş, inşallah benim de öyle olur.
İki embriyo muydu senin tansfer edilen tek mi bölünmüş. Arada kaçırmışım kusura bakma tekrar soruyorum.

bol bol yumişin toplansın inşallah canım. toplanan yumurta sayına ve bölünmelerine göre 3.gün yada 5.gün transferin olur tatlım. seni cuma arayıp embriyoların hakkında bilgi verirler zaten. rahat kıyafet giy mutlaka eşofman spor ayakkabı. sabah sadece su ile duş al gitmeden benden öyle istemişlerdi. parfüm falan sıkma demişlerdi. başka da bir şey yok Hoppa

Şimdilik solda 1, sağda 3 tane yumiş saydı. Geriden gelen olabilir dedi. Parfüm vs. durumunu ben de duymuşum bir yerlerden de o yüzden sordum sizlere de. Tamamdır .. Parfümsüz, eşofmanla, full rahat gidilecek opuya. Yumişler , spoşlar emanete bırakılacak, sonraaaa üc bej gün sonra bebişler alınıp eve gelinecek:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

İki embriyo muydu senin tansfer edilen tek mi bölünmüş. Arada kaçırmışım kusura bakma tekrar soruyorum.

Şimdilik solda 1, sağda 3 tane yumiş saydı. Geriden gelen olabilir dedi. Parfüm vs. durumunu ben de duymuşum bir yerlerden de o yüzden sordum sizlere de. Tamamdır .. Parfümsüz, eşofmanla, full rahat gidilecek opuya. Yumişler , spoşlar emanete bırakılacak, sonraaaa üc bej gün sonra bebişler alınıp eve gelinecek:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
aynen :KK5::KK9:

kızlaaar sonucum 231 :))) çok şükür ya

Çok sukur sonucum 139 kızlar.9.gün degerim. Pazar tekrar bakılacak. Geçen sefer yaşadığım şeyleri yasamam inşallah bu kez.inşallah gelişimi devam eder,Rabbim kalp atışını duymami ve kucagima almayı nasip eder

Kızlar bu ne güzel bi haber böyle tebrik ederim hepinizi, rabbim kucagınıza almayıda nasip etsin :KK36: listemiz dolsun taşsın Pozitif lerle :nazar:

Canım seni çok iyi anlıyorum. evet bu şekilde dangalak (kusura bakma) birçok kişi var. ben 10 yıllık evliyim tahmin edersin ki bana da hadi artık bebek diyorlar. tamam haklılar ama....
ilk zamanlarda yeni evliyiz dedik. sonra kiradan çıkalım dedik. şimdi de böbreklerim de sorun var doktor izin vermiyor dedik. yani bu şekilde yalan söylemeye bazı topluluklar seni zorluyor.
kayınvalıdem benı uzmemek ıcın bana sormuyor,esıme soruyor ama dısardakı ınsan pat dıye sorma hakkını kendınde goruyor ıste,ne dıyeceksın. ya sen de lafını soyleyecksın ya da bızım gıbı ya sabır deyıp muhattap olmayacaksın. bızım de hazıran 4 senemız olacak. ılk 2 sene sormadı kayınvalıdem. 1,5 senedir başladı artık sormaya. bir tane yapın ikinciyi ne zaman isterseniz o zaman yapın diyor ama gel gör ki o 1. de olmuyor:)) olmuyor mu diye soruyormuş eşime arada,ama eşim asla bişey söylemez. bakalım,kısmet falan deyip geçiştiriyor. blmiyorum ya işte,nolacak,ne zaman olacak,olacak mı:KK43:( kafamda deli sorular:)

Pozitif goren arkadaşlar anlatin bakalım transferden sonra ne yediniz ne ictiniz neler yaptınız ne tarafa yattıniz☺
canım ben bir hasta oldum ki sorma zaten biraz soğuktu hastane, boğaz ağrısı vardı ve çok feciydi zencefil falan kar etmedi hala da burnum çok tıkalı silmeye çalışırken verdiğim efora rağmen tutunmuş olmalarından aslında abartmaya gerek olmadığını anladım:) Ha bi de 3.gün sistit oldum antibiyotik kullandım. ben ikinci günden itibaren dışarı çıktım dolaştım kafeye falan gittim 2-3 saat. ananas yedim bi tane onun dışında özel bişey yemedim c vitamini aldım balık yağı aldım folik asit zaten Allah'ın emri. Çok kasmadım çok da olumlu hissetmedim o yüzden de üstüne pek düşmedim.

2 embriyo canım

X