2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlar tüm iyi dilekleriniz icin tesekkurler...doktorum cok mutlu oldu..biz esimle hala inanamiyoruz..rabbim sonhna kadar naaip eder insallah elim karnimda dua ediyorum sürekli.pazartesi bir tekrarla gerek yok ama dedi.biz yinede pazar yaptiricaz tekrar. Duydugumdan beri rabbim herkese nasip etsin diyorum sadece herkese...

Çok sevindim canım hayırlısı olsun Allah sağ salim kucağımıza almak nasip etsin

kizlar aranizda dondurulmus embriyo ile transfer olan var mı? bu surec nasil oluyor ne zaman baslayip hangi ilaclar kullaniliyor. şimdide bunlari dusunmeye başladım

kizlar aranizda dondurulmus embriyo ile transfer olan var mı? bu surec nasil oluyor ne zaman baslayip hangi ilaclar kullaniliyor. şimdide bunlari dusunmeye başladım
Ben canım. Çok rahat bi surec adetin ikinci günü ve 11.günü muayene oldum.20.günü de transfer oldu. Estrofem diye bir hap var onu,folikasit ve crinone JEL kullandım sadece.

Canım hiborun kacligini kullaniyorsun. Bugünden itibaren ben de kullanmaya baslayacagim

Ben canım. Çok rahat bi surec adetin ikinci günü ve 11.günü muayene oldum.20.günü de transfer oldu. Estrofem diye bir hap var onu,folikasit ve crinone JEL kullandım sadece.

anladim canim. insallah bir kac muayene de biter bu tedavim de cik sık gidip geldik. bugun de uavrularimizi alip geleceltik ama böyle bir karar verdik insallah hayirli kararlar vermisimdir

canımmm duyduğum andan beri inan tek dediğim rabbm herkese nasip etsin. inş sende güzel haberler verirsin bize.
senin yine idrardan olumlu bir fikrin vardı ben tam olmadı öğreneyim de bitsin bu işgence diye gittim bi 10 dakka kendime gelemedim ya tansiyonum düştü:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…