2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ben de olmuştum orta dereceli ohss kocaman kişiler oluşmuştu iç organlarimdakisıvının azalması üç ayı bulmuştu idrar yolu enf. Ve kabizlikta beraberinde gelmişti inşallah senin uzun sürmez
ay ya acaba ben de mi oldum.
benim 20 ocakta opum oldu o günden beri kasıklarımda ağrı ve gaz sancılarım hiç bitmadi ve karnım çok şiş. sürekli bir gaz sancısı cekiyorum

Kızlar bu cuma günü çoğumuza hayır getirdi inşallah isteyen hepinizin kucakları dolar, bizim gebeliklerimi de hayırlısıyla sonuçlanır. Bende hiç belirti olmadığı için ben açıkçası öğreneyim kurtulayım diye yaptırdım. kasık batmam falan yok benim belim, bacağım ağrımıyor başım dönmüyor, iştahım aynı, çok az akntı var şeffar o da her ay oluyordu cirinone jel kullandığım için. tek fark üç gündür midem inanılmaz yanıyor onu da araştırdım progesteron fazlasından olurmuş ben hem jel hem iğne kullanıyorum ve bir ay öncesinde ülser tedavisi gördüm ondan kaynaklandığını düşünüyorum. Demem o ki, belirtiniz olmasa bile mutsuz olmayın benim gibi

Deme öyle ikimizde görelim. Tek transfer oldu bana. Bazen ümitliyim bazen hiçbirşey hissetmediğim için olmayacak galiba diyorum. Allahıma bıraktım. Birazdan yasin okuyup hepimize dua edicem :KK200:

sagol cnm hayırlısı ama belırtı aramak yanlısmıs doktorum ve hemsıre oyle dedı

Kizlar elim ayagim titredi yaaa sonucum 489 cikti ağlamaktan bihal oldum. Doktorum muhtemelen ikiz dedi cok mutluyum rabbim isteyen herkese nasip etsinnn

gozun aydın cnmmm :)

Kizlar elim ayagim titredi yaaa sonucum 489 cikti ağlamaktan bihal oldum. Doktorum muhtemelen ikiz dedi cok mutluyum rabbim isteyen herkese nasip etsinnn
umutcum gözlerim doldu çooook mutlu oldum. Allahım gönlüne göre versin.Sağlıkla kucağına alırsın inşallah...
Allahım her isteyene nasip etsin

senın su yazdıkların varya aynısını yasadım hatta bırgun kayınvalıdem mılletın ıcınde karnıma dokunup sanada nasıp etsın yavrum bı evlat dedı eltımın dogumundan sonra yaaaaaaaa :KK43:
banada yengem siz gercek bi aile değilsiniz dedi yuzume :KK1::KK1:cok zoruma gttı hala onu gördukce bu sözleri geliyor.evlenmeden önce cok görüşürdum.evlendkten sonra cok cok az görüşür oldum her gordugunde cocuk sorup akıl veriyor

Pozitif sonuç alan arkadaşları tebrik ediyorum. Rabbim hayrla sağlıkla kucağınıza - kucağımıza almayı nasip etsin.
Sağlıklı beslenin, kendinizi çok yormayın. Benimde aralık 17 de transferim oldu. 4 .tedavim :)

kızlaaar sonucum 231 :))) çok şükür ya

Canlarım ikinizide tebrik ediyorum. Rabbim kucağımıza da almayı nasip etsin kuzularımızı... Çok şükür bin şükürrrr

Allah tamamına erdirsin canım nasıl sevindim ikizlerin kalp atışlarınıda duymak nasip olur canım hayırlı olsun

Ben de olmuştum orta dereceli ohss kocaman kişiler oluşmuştu iç organlarimdakisıvının azalması üç ayı bulmuştu idrar yolu enf. Ve kabizlikta beraberinde gelmişti inşallah senin uzun sürmez

insallah canim cabuk atlatirim. transfer olmadigi icin adet olunca cabuk gecer dedi doktorum ama gorecegiz. senin hamilelikte mi olmustu

ay nasıl güzel nasıl heyecanlı durumlar ya .... benimde transferim olsa bende 8. , 9. güne gelsem kan versem pozitif çıksa ... Allah ım şu mübarek günde ettiğimiz duaları kabul et. hepimizin göbüşü bebiş dolsun . pozitif alanları tebrik ediyorum ve dua bekliyorum . negatiflere de vardır Rabbimin bildiği zamanı var diyorum .

X