2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

hgnm hgnm sen nasılsın yanlıs hatırlamıyosam aynı gun transferımız oldu ne hıssedıyon nasıl gecıyo :)
Aynen canım bugün 4. Günüm. Bir belirtim yok hiç ya. İlk günlerde kasıklarıma adet sancısı giriyodu ara ara. İlaçlardandı heralde. Göğüslerim hafif ağrıo. Başkada bişi yok :KK43: sende

senın su yazdıkların varya aynısını yasadım hatta bırgun kayınvalıdem mılletın ıcınde karnıma dokunup sanada nasıp etsın yavrum bı evlat dedı eltımın dogumundan sonra yaaaaaaaa :KK43:
ıllakı ıyı nıyetle demiştir ama hassas bir durumdayız ya o bile bizi etkileyebiliyor. benım kayınvalıdem 2 defa soyledı sadece artık düşünmeye başlayın diye. bir sorun var mı dedi,varsa tedavi olursunuz dedi. ben de yok bişey,bakalım hayırlısı dedim. kayınvalıdem daha cok esıme sorar. benı uzmemek için soramıyormus bana,belki üzülür ben sorunca dıyormus. ıyı nıyetle soyledıgınden şüphem yok ama söylesem benim kayınvalıdem aşırı derecede üzülür ve çok takar kafasına. gece gündüz bunu düşünüp hasta olur,biliyorum.o yüzden söylemiyorum.

Çok sukur sonucum 139 kızlar.9.gün degerim. Pazar tekrar bakılacak. Geçen sefer yaşadığım şeyleri yasamam inşallah bu kez.inşallah gelişimi devam eder,Rabbim kalp atışını duymami ve kucagima almayı nasip eder

Tatlım gözün yadın ya çok sevindim benim de 2. Denemem ve dondurulmuş olcak bu hafta umut oldun bana :)

kizlar ben bu topikte degilim ama, sizin adiniza cok sevindim, Shebly sen idrar testi yapmismiydin, ben yapiyorum hep negativ ama test gunumu bekliycem, senin adina cok sevindim
yapmadım canım almadım bile:) o kadar çok negatif gördüm ki artık bakamıycaktım:) çok şükür Allah dileyen herkese hayırl zamanda versin

Aynen canım bugün 4. Günüm. Bir belirtim yok hiç ya. İlk günlerde kasıklarıma adet sancısı giriyodu ara ara. İlaçlardandı heralde. Göğüslerim hafif ağrıo. Başkada bişi yok :KK43: sende

arasıra kasıkta batma ve sankı orada bısey varmıs gıbı tatlı bı sızı var bel agrısı ve gaz da cok fazla degıl hem yuzunu asma pozıtıfı gorceksın sen :) de ben bılmıyom:KK43:

arasıra kasıkta batma ve sankı orada bısey varmıs gıbı tatlı bı sızı var bel agrısı ve gaz da cok fazla degıl hem yuzunu asma pozıtıfı gorceksın sen :) de ben bılmıyom:KK43:
Deme öyle ikimizde görelim. Tek transfer oldu bana. Bazen ümitliyim bazen hiçbirşey hissetmediğim için olmayacak galiba diyorum. Allahıma bıraktım. Birazdan yasin okuyup hepimize dua edicem :KK200:

merhaba arkadaşla. bbugün transferim olackti ama opu oldugumdan beri agrilarim cok fazlaydi sanirim ohss olmuşum.yumurtaliklarim sşişmiş, karnim su toplamis ve şişlik var.6 tane embriyo donduruldu transfer gelecek aya kaldi yani..
Ben de olmuştum orta dereceli ohss kocaman kişiler oluşmuştu iç organlarimdakisıvının azalması üç ayı bulmuştu idrar yolu enf. Ve kabizlikta beraberinde gelmişti inşallah senin uzun sürmez

sen kendin için iyi olanı daha iyi bilirsin canım. ben bu konuyu kimseye söylemediğim halde insanlar saçma sapan konuşuyorlar,canım sıkılıyor. o yüzden de başkalarının da canları sıkılmasın istiyorum. bi gün dışarı çıktık eşimle,komşuyla karşılaştık ama çok da samimi olduğumuz biri değil,annem yaşında kadın. biz de daha yeni öğrenmiştik bu tüp bebek durumlarını. kadın pat diye ne dese beğenirsin. çocuk yok mu daha dedi. yok daha dedik,bakalım nasip,kısmet dedik. geçiştirmek için öyle diyoruz mecburen. siz bu dünyada boşuna yaşıyorsunuz,çocuksuz ev mi olur dedi. tabi eşim de ben de koptuk o anda. biz o sıralarda merkez araştırıyoruz,zaten yeni öğrenmişiz,kabullenemiyoruz,niye biz diyoruz. işte dışardan alakası olmayan bi insan da sana gelip boşa yaşıyorsunuz deyince ne hissedersiniz? kapı komşularım ne zaman görseler halimden hatrımdan önce çocuk sorarlar sağolsunlar. ben zaten hassas bir dönemden geçiyorum. o kadar yüksek dozda hormon iğneleri alıyorum, daha da hassaslaşıyorum,bir de insanlara laf anlatmak istemiyorum. benim sadece annem ve kardeşim biliyor. ama sen kendini nasıl rahat iyi hissedeceksen öyle yap tabi. herkesin durumu,şartları farklı. hani istemediğin şeyler duyup da üzülme diye yazdım.
Canım seni çok iyi anlıyorum. evet bu şekilde dangalak (kusura bakma) birçok kişi var. ben 10 yıllık evliyim tahmin edersin ki bana da hadi artık bebek diyorlar. tamam haklılar ama....
ilk zamanlarda yeni evliyiz dedik. sonra kiradan çıkalım dedik. şimdi de böbreklerim de sorun var doktor izin vermiyor dedik. yani bu şekilde yalan söylemeye bazı topluluklar seni zorluyor.

Şimdi muayeneden çıktım. 1 tane solda 3 tane sağda yumurta saydı Dr. Geriden de gelebilir başka dedi. Bekledigim gibi çok fazla yumurta yok dedi.

Yeniden 4 gün gonal f verdi. Yanında orgalutran verdi . salı akşam choriomon vurup, perşembe 8 de opu için gidicem. Herşey yolunda gider inşallah..
inşallah canım geriden gelen yumurtalarında büyüür.ve emeklerinin karşılığını alırsın

X