2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

hgnm sen nasılsın yanlıs hatırlamıyosam aynı gun transferımız oldu ne hıssedıyon nasıl gecıyo :)
Aynen canım bugün 4. Günüm. Bir belirtim yok hiç ya. İlk günlerde kasıklarıma adet sancısı giriyodu ara ara. İlaçlardandı heralde. Göğüslerim hafif ağrıo. Başkada bişi yok sende

senın su yazdıkların varya aynısını yasadım hatta bırgun kayınvalıdem mılletın ıcınde karnıma dokunup sanada nasıp etsın yavrum bı evlat dedı eltımın dogumundan sonra yaaaaaaaa
ıllakı ıyı nıyetle demiştir ama hassas bir durumdayız ya o bile bizi etkileyebiliyor. benım kayınvalıdem 2 defa soyledı sadece artık düşünmeye başlayın diye. bir sorun var mı dedi,varsa tedavi olursunuz dedi. ben de yok bişey,bakalım hayırlısı dedim. kayınvalıdem daha cok esıme sorar. benı uzmemek için soramıyormus bana,belki üzülür ben sorunca dıyormus. ıyı nıyetle soyledıgınden şüphem yok ama söylesem benim kayınvalıdem aşırı derecede üzülür ve çok takar kafasına. gece gündüz bunu düşünüp hasta olur,biliyorum.o yüzden söylemiyorum.

Tatlım gözün yadın ya çok sevindim benim de 2. Denemem ve dondurulmuş olcak bu hafta umut oldun bana :)

kizlar ben bu topikte degilim ama, sizin adiniza cok sevindim, Shebly sen idrar testi yapmismiydin, ben yapiyorum hep negativ ama test gunumu bekliycem, senin adina cok sevindim
yapmadım canım almadım bile:) o kadar çok negatif gördüm ki artık bakamıycaktım:) çok şükür Allah dileyen herkese hayırl zamanda versin

Aynen canım bugün 4. Günüm. Bir belirtim yok hiç ya. İlk günlerde kasıklarıma adet sancısı giriyodu ara ara. İlaçlardandı heralde. Göğüslerim hafif ağrıo. Başkada bişi yok sende

arasıra kasıkta batma ve sankı orada bısey varmıs gıbı tatlı bı sızı var bel agrısı ve gaz da cok fazla degıl hem yuzunu asma pozıtıfı gorceksın sen :) de ben bılmıyom

arasıra kasıkta batma ve sankı orada bısey varmıs gıbı tatlı bı sızı var bel agrısı ve gaz da cok fazla degıl hem yuzunu asma pozıtıfı gorceksın sen :) de ben bılmıyom
Deme öyle ikimizde görelim. Tek transfer oldu bana. Bazen ümitliyim bazen hiçbirşey hissetmediğim için olmayacak galiba diyorum. Allahıma bıraktım. Birazdan yasin okuyup hepimize dua edicem

Ben de olmuştum orta dereceli ohss kocaman kişiler oluşmuştu iç organlarimdakisıvının azalması üç ayı bulmuştu idrar yolu enf. Ve kabizlikta beraberinde gelmişti inşallah senin uzun sürmez

Canım seni çok iyi anlıyorum. evet bu şekilde dangalak (kusura bakma) birçok kişi var. ben 10 yıllık evliyim tahmin edersin ki bana da hadi artık bebek diyorlar. tamam haklılar ama....
ilk zamanlarda yeni evliyiz dedik. sonra kiradan çıkalım dedik. şimdi de böbreklerim de sorun var doktor izin vermiyor dedik. yani bu şekilde yalan söylemeye bazı topluluklar seni zorluyor.

inşallah canım geriden gelen yumurtalarında büyüür.ve emeklerinin karşılığını alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…