2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

arkadaslar benim sali günü yumurya toplama islemi oldugundan beri agrim gecmedi ilk gün cok agrim vardi oturup kalkarken yürürken hatta tuvalet ihtiyacım da bile, biraz hafifledi ama hala gecmedi bazen gaz sancisisi gbi karnimda kasiklarimda agri oluyor. onceki tedavimde boyle olmamıştım bu sefer neden boyle oldu ki varmı benim gibi boyle cok agri olan.

Canim benimde ilk tedavimde ol.amisti ama bu siddetli oldu cok yumurta oldugundan sanirim

Saat kaçta gidiyosunuz kızlar yarın hastaneye
Hehehe ben tirstim yaptirmiycam yarin:) aslinda yarin 8. Gun kanda cikar kesin de gunler yaklastikca insana bi korku cokuyo haliyle. Asilamalarda hemen baktirmistim ama bu sefer p.tesiyi bekliycem sanirim. Kocam da tirsik cikti pazartesi yap bence canim diyo:) bosa igne kullanmak da cabasi tabi

Sabah 10da vericem ben sonucu biran önce öğrenmek istiyorum stresi gitsin üzerimizden hayırlı sonuç olur insallah

Kizlar dualarim yarın sizle beraberinsallah guzel haberlerle gelirsiniz. Benimde yarın kontrolum var. Biraz heyecanliyim yarın 4+6 günlük oluyorum vajinal ultrasondan korkuyorum sanırım baktıramayscağım biliyorsunuz degerlerim baya yuksek belki bana sürpriz yapar normal ultrason la gorunur

Gorunur canim bence degerler baya yuksek cunki insallah gorunur

Iş yerindekiler çok merak ediyorlarmış sonucumu
Canim duraklama dönemine girip sormadan yükselmiş.ışte cumartesi ye kadar bırakma ilaçları tutunmaya çalışıyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…