2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

arkadaslar benim sali günü yumurya toplama islemi oldugundan beri agrim gecmedi ilk gün cok agrim vardi oturup kalkarken yürürken hatta tuvalet ihtiyacım da bile, biraz hafifledi ama hala gecmedi bazen gaz sancisisi gbi karnimda kasiklarimda agri oluyor. onceki tedavimde boyle olmamıştım bu sefer neden boyle oldu ki varmı benim gibi boyle cok agri olan.

arkadaslar benim sali günü yumurya toplama islemi oldugundan beri agrim gecmedi ilk gün cok agrim vardi oturup kalkarken yürürken hatta tuvalet ihtiyacım da bile, biraz hafifledi ama hala gecmedi bazen gaz sancisisi gbi karnimda kasiklarimda agri oluyor. onceki tedavimde boyle olmamıştım bu sefer neden boyle oldu ki varmı benim gibi boyle cok agri olan.
Canim benimde ilk tedavimde ol.amisti ama bu siddetli oldu cok yumurta oldugundan sanirim

Saat kaçta gidiyosunuz kızlar yarın hastaneye
Hehehe ben tirstim yaptirmiycam yarin:) aslinda yarin 8. Gun kanda cikar kesin de gunler yaklastikca insana bi korku cokuyo haliyle. Asilamalarda hemen baktirmistim ama bu sefer p.tesiyi bekliycem sanirim. Kocam da tirsik cikti pazartesi yap bence canim diyo:) bosa igne kullanmak da cabasi tabi

Sabah 10da vericem ben sonucu biran önce öğrenmek istiyorum stresi gitsin üzerimizden hayırlı sonuç olur insallah

Kizlar dualarim yarın sizle beraber:KK200:insallah guzel haberlerle gelirsiniz. Benimde yarın kontrolum var. Biraz heyecanliyim yarın 4+6 günlük oluyorum vajinal ultrasondan korkuyorum sanırım baktıramayscağım biliyorsunuz degerlerim baya yuksek belki bana sürpriz yapar normal ultrason la gorunur :KK49:

Kizlar dualarim yarın sizle beraber:KK200:insallah guzel haberlerle gelirsiniz. Benimde yarın kontrolum var. Biraz heyecanliyim yarın 4+6 günlük oluyorum vajinal ultrasondan korkuyorum sanırım baktıramayscağım biliyorsunuz degerlerim baya yuksek belki bana sürpriz yapar normal ultrason la gorunur :KK49:
Gorunur canim bence degerler baya yuksek cunki insallah gorunur

Annene katılıyorum canım. Ben de kimseye söylemedim. Sadece annem ve kardeşim. Insanlar iyi niyetli olarak bişeyler söylüyorlar. Ama bu iyi niyetle söyledikleri şeyler bazen canını sıkabilir. Sen mesela tedavine bir süre ara vermek isteyeniliğin biraz dinleyelim diyebilirsin ama emin ol insanlar sorularıyla buna izin vermezler. Mutlaka olumsuz örnek verenler se çıkacaktır. Falancanın gelini 5 defa tüp bebek yaptırdı olmadı, falancanın kızı 3 defa düşük yaptı. ... gibi gibi. Bazı insanlar kendinde herseyi söylemeyi hak görüyor. Bunlar seni daha çok bunaltirsa. Her ay insanlar eee bu ay oldu mu, bu ay da mı olmadı diye durmadan didiklerler. Ben mesela bilerek kimseye söylemedim. Çünkü herkes ister istemez soracak. Ben unutmak normal hayatımı yaşamak istesem de birileri hatırlatacak. Benim bunu söylememin kimsenin hayatına olumlu bir katkısı olmayacak ama insanların iyi niyetle bile yaptıkları yorumlar bile beni yoracak. Burda sizlere yazıyorum. Sizler beni anlıyorsunuz çünkü aynı duyguları yaşıyoruz. Yazinca size rahatlatıyorum.
Iş yerindekiler çok merak ediyorlarmış sonucumu
Kızlar hatırlarsınız ilk değerim 44 du sonra 31 e düştü ilaçları bıraktım düşük oluyor diye sifirlanmasi gerekiyormuş tekrar test yaptırdım 46 çıktı Dr olabiliyor böyle ama değer düşük dedi ilaçları kullanma dedi bende biliyorum düşük ama niye yükseldi ya cumartesi yine test yaptircam kızlar kafam çok karıştı ya ne oluyor ya kahverengi akıntı da geliyor delircem
Canim duraklama dönemine girip sormadan yükselmiş.ışte cumartesi ye kadar bırakma ilaçları tutunmaya çalışıyor bence

X