2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar hatırlarsınız ilk değerim 44 du sonra 31 e düştü ilaçları bıraktım düşük oluyor diye sifirlanmasi gerekiyormuş tekrar test yaptırdım 46 çıktı Dr olabiliyor böyle ama değer düşük dedi ilaçları kullanma dedi bende biliyorum düşük ama niye yükseldi ya cumartesi yine test yaptircam kızlar kafam çok karıştı ya ne oluyor ya kahverengi akıntı da geliyor delircem
Canım kaç embriyo transfer edilmişti. Belki önce ikisi tutundu, sonra biri gelişmeyince değerin düşmüştür. Ama diğeri yükseltiyordur. Eğer 2 transfer olduysan ilaçlarına devam et.

Bu arada pozitif sonuç alan arkadaşları tebrik ediyorum. Allah tamamına erdirsin, sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin. Darısı hayırlısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah...

Kizlar dualarim yarın sizle beraber:KK200:insallah guzel haberlerle gelirsiniz. Benimde yarın kontrolum var. Biraz heyecanliyim yarın 4+6 günlük oluyorum vajinal ultrasondan korkuyorum sanırım baktıramayscağım biliyorsunuz degerlerim baya yuksek belki bana sürpriz yapar normal ultrason la gorunur :KK49:
Hayırlı olsun canım ben de bugün tam 6 haftalığım yarın kontrolüm var. Benim de değerim yüksek çıktı. İkiz mi acaba diye heyecanlanıyorum. Senin değerin kaçtı. Benim 9. Günde 205 çıktı

Ben bugun yarim saat hüngür hüngür ağladım kızlar ya. 3 kocaman beyinsiz esek ses bombayi patlattilar, ben de oraya yakindim, odum koptu, resmen rahimim git gel yapti, bebek dusecek diye strese girdim, okadar agladimki, zor toparladim. Cok korkuyorum.

Bihtett: 45011076 .!.:
Hayırlı olsun canım ben de bugün tam 6 haftalığım yarın kontrolüm var. Benim de değerim yüksek çıktı. İkiz mi acaba diye heyecanlanıyorum. Senin değerin kaçtı. Benim 9. Günde 205 çıktı
Ayin kacinda transfer oldun cnm. Ne kontrolun var, hcg ye mi bakacaklar, keseye mi? Benim bugun 12 günüm, dr 3 hafta sonra gel dedi. Çok uzun geldi bana.

Ben bugun yarim saat hüngür hüngür ağladım kızlar ya. 3 kocaman beyinsiz esek ses bombayi patlattilar, ben de oraya yakindim, odum koptu, resmen rahimim git gel yapti, bebek dusecek diye strese girdim, okadar agladimki, zor toparladim. Cok korkuyorum.
Birsey olmaz allahin iz iyle canim rahat ol.hep sen telkin ederdin bizi simdi tam tersi oldu bak uzme kenddinibu arada doktora deseydin senin başarı mi onemli benim merakim endisem mi diye

UOTE="umuttttt, post: 45012042, member: 524442"]Birsey olmaz allahin iz iyle canim rahat ol.hep sen telkin ederdin bizi simdi tam tersi oldu bak uzme kenddinibu arada doktora deseydin senin başarı mi onemli benim merakim endisem mi diye[/QUOTE]
Sağol cnm, toparladim gibi, kizimla dua ettik, rahatladim.
Doktor hakli aslinda, doğru zamaninda gelip, ikisini birden görmek duymak var) Yine de dayanamam okadar sanirim, 12 gün sonra özele giderim ya.

X