2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

umuttttt .!.:
Bende gorunce sok oldum canim kendin kapadin sandim

Ay hadi hayilrisi hayirli haberler ver bizeeeeee

Kesinlikle katılıyorum:))
Canimmm dun sensen haber bekledim wallla gelmedi birsey uzuldum kan verdin mi yada tekraar test yaptin mi koyulasti mi iyice

Insallah hayirlisi olur canim hakkinda.insallah sımsıkı tutunur bebisler sana[/QUOTE]
Kan vermedim cnm, yarini bekleyeceğim, inşallah yüksek yüksek gösterir) Testi tekrarladim, koyulasti gibi, birazdan yine yapacagim.
Sen bugün yaptin mi, cnm?

Canimmm dun sensen haber bekledim wallla gelmedi birsey uzuldum kan verdin mi yada tekraar test yaptin mi koyulasti mi iyice

Insallah hayirlisi olur canim hakkinda.insallah sımsıkı tutunur bebisler sana
Kan vermedim cnm, yarini bekleyeceğim, inşallah yüksek yüksek gösterir) Testi tekrarladim, koyulasti gibi, birazdan yine yapacagim.
Sen bugün yaptin mi, cnm?[/QUOTE]
Yaptim canim dune gore biraz daha belirgin. Ay sevinsem mi bilmiyorum daha 5.gun ama cok erken

Aaaa umuttttt haberim yoktu benim bu kadar erken yaptin ve cikti mi testte masallah ya cok sevindim sabah sabah:) hadi sen de sanslianne de dogru gidip kan verin de ilk hamile haberiniz sevindirsin hepimizi
Sen bugün yaptin mi, cnm?
Yaptim canim dune gore biraz daha belirgin. Ay sevinsem mi bilmiyorum daha 5.gun ama cok erken[/QUOTE]

mollify
Canim dun yaptim hafif silik cikti. Ilaclardan sanirim dedim.bugun sabah tekrar yaptim biraz daha belirgin ama hala silik cikti bakalim onemli olan koyulasacak mi? Gecen yil koyulasmasi pek o yuzden korkuyorun

[QUOTEtttt, post: 44930859, member: 524442"]Kan vermedim cnm, yarini bekleyeceğim, inşallah yüksek yüksek gösterir) Testi tekrarladim, koyulasti gibi, birazdan yine yapacagim.
Sen bugün yaptin mi, cnm?[/QUOTE]
Yaptim canim dune gore biraz daha belirgin. Ay sevinsem mi bilmiyorum daha 5.gun ama cok erken[/QUOTE]
Sevin tabiki cnm, bebeklere pozitif enerji gitsin, guclensinler))

mollify
Canim dun yaptim hafif silik cikti. Ilaclardan sanirim dedim.bugun sabah tekrar yaptim biraz daha belirgin ama hala silik cikti bakalim onemli olan koyulasacak mi? Gecen yil koyulasmasi pek o yuzden korkuyorun
Haklisin onemli olan artmasi kesinlikle ve insallah ikinizinde katlaya katlaya artacak ben inaniyorum icim umutla doldu:))

S sanslianne ve umuttttt ne güzel hbrler bu topigin uguru olun insallah arkanizda da biz gelelim kan testlerinizde pozitif pozitif çiksin dilerim
ayyy canım inan herkes alsın bu haberi istiyorum ya inşallah koyulaşır iyice daha önce koyulaşmadı şuan tek endişem bu. ama o zaman geç çıkıyordu testte şimdi 10 saniyede çıkıyor

ayyy canım inan herkes alsın bu haberi istiyorum ya inşallah koyulaşır iyice daha önce koyulaşmadı şuan tek endişem bu. ama o zaman geç çıkıyordu testte şimdi 10 saniyede çıkıyor

Koyulasir koyulaşir hiç takilma onceki denemelerinlede kiyaslama canim,butün namazlarimdan sonra burda ismini bilmesemde butün arkadaslarima dua ediyorum inanin,allahim emeklerimizin karşiligini vericek güldürcek bizi

Koyulasir koyulaşir hiç takilma onceki denemelerinlede kiyaslama canim,butün namazlarimdan sonra burda ismini bilmesemde butün arkadaslarima dua ediyorum inanin,allahim emeklerimizin karşiligini vericek güldürcek bizi
ama bu defa hersey farklı olacak hissediyorum ben :) hepimiz için çok güzel olacak herşey:) doğuma kadar herşeyi birlikte paylaşıcaz

ama bu defa hersey farklı olacak hissediyorum ben :) hepimiz için çok güzel olacak herşey:) doğuma kadar herşeyi birlikte paylaşıcaz
Can'ım benim testi gördüm. Hayırlı olsun baya baya belirgin minikler :) maşallah. Şimdi sıra kan testinde. Bende hala sabırla bekliyorum perşembe akşamı eşimle kan vermeye gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…