2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

babyinlove, post: 44928323, member: 653759"]Kacinci gun embriyosjuydu canom hic uzme kendini internete bakarsak hepimiz kanser yada 3 gubluk omru kaldi sayiliriz sen dua et karnina ufle hep rabbim ol derse ne koysalar oluruzulme[/QUOTE]
Kesinlikle katılıyorum:))

Bahçeci fulya mı umutta mı tedavi görüyorsun. Pgd mi acgh mı yapıldı. Ne kadar ödedin. Benim 5. Gün 3 embriyom vardı. 7 gün beklettiler. 1 tane kaldı. Acgh yapıldı sağlam çıktı ama tutunamadı. Bi dahakine 6 günden sonra acgh kabul etmicem. Dışarda yaşaması zor. Seninkini o nedenle merak ettim.

Ben ankarada centrum da yPtirdim pgd idi benimki ve embriyo basina 500 tl

Kiar, ben sanslianne nikim, dun engellediler halen birakmiyorlar yaa. Ozelden sebly ye igne nasil yapilir video gonderdim, bundan dolayi diye dusunuyorum, ama yasak oldugunu bilmiyordumki.
Cok sasirdim ve uzuldum bu sebeple engellendiysen ama ne alaka ki ilac ismi degil bisey degil bir suru de video var senden sonra gördüm ve yasak da degil. Kaldi ki insanlar ozelden ne ilaclar yaziyorlar cok garip bir sebepmis beni niye engellemediler ki dur akillarina dusureyim hosgeldin tekrardan aramiza:)

Bahçecide canim,henüz olmadi bizim pazartesi opu var ondan sonra belli olck kismetse,kapsamli kromozom taramasi olcak ama detaylarini bilmiyorum, pgt ve acgh farki nedir yaptirdigina gore bilgi sahibisindir,paylaşrsan sevinirim,kapsamli kromozom testi embriyo başina 350 dolar,9 kromozom 1100 lira bana verilen liste fiyatlari,,...

merhaba ben kaçırmışım bu topiği:)beni de aranıza alın listede ismimi görmek isterim 2. tüpbebeği denicez dondurulmuşlarla biz de, salı günü transfer olacak nasipse.Hepimizin tedavisi hayırlı olsun,Rabbim boş çevirmesin inşallah..

Bugün adet oldaydım pazartesi başlayacaktık biz de ama ne iz ne belirti var canım sıkıldı
Görüşmemizde doktor bir çncekinden daha fazla yumurta hedefleyilim dedi bana bi sorun yaratırmı deyince hiçbir problem olmaz dedi buradan da ohss olanları okudukça aklım takılıyor allah hepimizin yardmcısı olsun inşallah

cnm öncelikle kalbini ferah tut. olacağı varsa inan ki olur. sen pozitif enerjini ver bebişine. dondurulup çözülmüş müydü. taze miydi transfer öncesi hiç mi birşey demediler.
dondurulmus degildi canim iyi embriyolariniz dediler cok da sorgulamak istemedim ama simdi bi kusku coktu icime hayirlisi insallah

Mrb canım listedeki bilgileri yazarsan ekleyim senide inşallah listemiz Pozitif lerle dolar

Doktorum acgh yapalim dedi. Sayısal kromozom bozukluklarına bakiliyormus. Embriyo burda kalıyor ama alınan parça sanırım Almanya'da kontrol ediliyor. 20 günde cevap geliyor. Sayısal bozukluk down Sendromu ve trizonomiler yani düşüge sebep olanlar. Pgd yaptirsam ne olurdu bilmiyorum. Bir dahaki deneme için arastiracagim. Sonuçta embriyom sağlam geldi ama tutunamadı. Ve 6. Gün 3 embriyom vardı. 7.gun 1 e düştü. Belki de diğer 2 side sağlamdılar. Gebe kalınca kandan nifty ve prenatal test yapılabiliyor. O da enfazla 3 haftada belli oluyor. O testtede % 99 luk doğruluk payı var. Doktorum sağlam embriyo nun tutunmama sebebi yine kromozom bozukluk olabilir dedi. % 2 lik hata payı varmış. Ya da alınan parça bütünü yansıtmayabilirmis. Bilmiyorum. Inanmıştım ama artık kendim araştıracağım.

bugün kontrole gittim 1 yumurta görüldü o da az gelişmiş.devam edeceğiz ama pek ümidim yok.dualarınızı bekliyorum kızlar..
Canımmm moralini yüksek tut hiç belli olmaz belki o tek 1 tane çok kalitelidir ve tutar , benim 7-8 yumurta vardı da ne oldu 2 gün sonra başka bi neden den iptal oldu yumurtaların kendisiyle alakası bile yok, rabbimin hikmeti hiç belli olmaz bakarsın o 1 tane yumoş çok kalitelidir ve tutunur sana

[QUOTE="shebly, post: 44928991, member: ]Cok sasirdim ve uzuldum bu sebeple engellendiysen ama ne alaka ki ilac ismi degil bisey degil bir suru de video var senden sonra gördüm ve yasak da degil. Kaldi ki insanlar ozelden ne ilaclar yaziyorlar cok garip bir sebepmis beni niye engellemediler ki dur akillarina dusureyim hosgeldin tekrardan aramiza:)[/QUOTE]
Hosbulduuuuuuk). Nedeni farkliymis cnm, öğrendim))) Ben bazen keskin yazıyorum ya, bu da birkaç gün önce yazdıklarımin cezasiymis, ozelime açıklama geldi))

Kiar, ben sanslianne nikim, dun engellediler halen birakmiyorlar yaa. Ozelden sebly ye igne nasil yapilir video gonderdim, bundan dolayi diye dusunuyorum, ama yasak oldugunu bilmiyordumki.
Bende gorunce sok oldum canim kendin kapadin sandim

geldi valla sorma ne çabuk geçti anlamadım inşallah güzel haberlerle gelirim korkuyorum
Ay hadi hayilrisi hayirli haberler ver bizeeeeee
babyinlove, post: 44928323, member: 653759"]Kacinci gun embriyosjuydu canom hic uzme kendini internete bakarsak hepimiz kanser yada 3 gubluk omru kaldi sayiliriz sen dua et karnina ufle hep rabbim ol derse ne koysalar oluruzulme
Kesinlikle katılıyorum:))[/QUOTE]
Canimmm dun sensen haber bekledim wallla gelmedi birsey uzuldum kan verdin mi yada tekraar test yaptin mi koyulasti mi iyice
Insallah hayirlisi olur canim hakkinda.insallah sımsıkı tutunur bebisler sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…