2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Agzindan bal damliyor balll
cnm çok sevindim inşallah kan testinde de pozitif çıkar...[/QUOTE]
ayyy canım daha çok var kan testine inş pozitif çıkarrrr

Can'ım benim testi gördüm. Hayırlı olsun baya baya belirgin minikler :) maşallah. Şimdi sıra kan testinde. Bende hala sabırla bekliyorum perşembe akşamı eşimle kan vermeye gideceğim
canımmm walla sabrına hayranım yaaa... biz ancak cuma gidebilcez beldede oturuyoruz biz ilçeye gidicez hayırlısı artık yarısı gitti kaldı yarısı. dünkü test baya silikti bunda bakınca direk görünüyor ilaçtan olmadığından emin oldum böylece. ilaçtan olsa koyulaşmaz silikleşirdi çünkü. inş daha da koyu çıkar. rabbm hepimize pozitifleri nasip etsin

umuttttt canım bu gebelik testinin markası nedir?
canım ben netten kutuyla aldım 100 li lapoquick marka. geçen yılda onu kullanmıştım yokken hiç pozitif vermeyen bir test. geçen yıl ki kasetliydi dikkat etmemişim bu böyle sadece iç olarak çıktı ama daha kolay oluyor :)

cnm çok sevindim inşallah kan testinde de pozitif çıkar...
ayyy canım daha çok var kan testine inş pozitif çıkarrrr

canımmm walla sabrına hayranım yaaa... biz ancak cuma gidebilcez beldede oturuyoruz biz ilçeye gidicez hayırlısı artık yarısı gitti kaldı yarısı. dünkü test baya silikti bunda bakınca direk görünüyor ilaçtan olmadığından emin oldum böylece. ilaçtan olsa koyulaşmaz silikleşirdi çünkü. inş daha da koyu çıkar. rabbm hepimize pozitifleri nasip etsin[/QUOTE]
Amin Can'ım benim inşallah. Şuan gidip kan testi yaptırmam birşeyi değiştirmeyecek. Varsa bile çok düşük çıkacak. Doktorumu arayacağım birazdan nezle oldum Boğaz'larım batışıyor test yap derse mecbur yapacağım tabi

Naz_musti canım ben kan veremem zaten eğer cumaya kadar koyulaşmazsa pazar ı bile beklerim. çünkü daha önce 9. gün yaptırdım düşük çıktı. sonra daha çok stres oldum korktuklarımda başıma geldi.
benmde hafiften bir ağrı var boğazımda canım bende ılık limonlu su falan içeyim diyorum

kızzz maşallah benden önce öğrendin bebişin olduğunu hayırlı olsun bakalım ben daha gitmedim kan vermeye
kuzum bilmiyorum inşallah öyledir yaaaa...sen nasıl sabrediyorsun kuzum ya gitsene ben senden daha çok merak ediyorum walla

Evet Can'ım ya bende içiyorum. Bal da koyuyorum içine. Ama çok halsizim. Sirkeyle gargara yapayım diyorum. İçini ferah tut minnakların seninle ne guzel bak testte de el salladılar sana annecim buradayız diye. Erken çıktı testte değerlerin yüksek olup ikiz olabilir belkide :)

ay inşşalllah canm inşallah daha ne isterim ki rabbimden başka. inşallah 1 hafta 10 gün sonra hepimiz güzel haberleri konuşuyor oluruz.

Ee ama kizlaarr hic belirtilerinizi yazmiyosunuuzz:)) S sanslianne nin 8 inci umuttttt un 5. Gunu oldu anlatsaniza biraz degisikliklerinizi:)
canım bana sormamışsın ama ben anlatayım hiç bir değişiklik yok sadece ara da adet ağrısı çekiyorum ilkinde böyle mi olmuştu hatırlamıyorum bugün 12.günüm bu arada

shebly .!.:
Ee ama kizlaarr hic belirtilerinizi yazmiyosunuuzz:)) S sanslianne nin 8 inci umuttttt un 5. Gunu oldu anlatsaniza biraz degisikliklerinizi:)
Elos35 in aynen yazdığı gibi, adet ağrısına benzeyen agrilarim var, hem karnimda hem belimde. Hatta 2 gün önce onları hissetmeye başladığımda korktum. Bir de ayiptir soylemesi, baya azdim, normalde oyle ruyalari görmem, şimdi baya baya manyaklastim)))

Benim transferden sonra 3. Gunum ve hic bisi hissetmiyorum ne adet agrisi ne baska bisi puff:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…