2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Progestan igne kullanan arkadasarim ya bu agri nasi gececek. Once iyi fazla yakmadi dedim yarim saat sonra basladi feci agriyo. İgne yapilan yeri ovaliyor musunuz ya da yuruyor musunuz?
Benim ilacımın adıda Progestan ama kapsül içinde doğal mikro progesteron varmış ama yutarak kullanmamı tavsiye etmediler. Bu ilaç Rahim duvarının kalınlaşması içinmiş.

Benim ilacımın adıda Progestan ama kapsül içinde doğal mikro progesteron varmış ama yutarak kullanmamı tavsiye etmediler. Bu ilaç Rahim duvarının kalınlaşması içinmiş.
Canim ben onu da kullaniyorum gunde 3 kere bu igneyi transferden sonra veriyorlar. Transfer hic acitmiyo anestezi yok zaten. Ama su progesteron ignesi oldurdu beni uyuyamadim aksam yok boyle bi agri

Bugün opu oldum. Gayet iyiyim şuan epeyce uyudum dinlendim.Kanamam fazla olmadı neyseki ama ilk çıktığımda ağrı çok hissettim şimdi pek bişey kalmadı.İlaç olarak banada o bahsettiğiniz yakan iğneden vermedi doktorumş zaten iğneden çok usandım. Bana ilk kalçadan 1 defalık iğne yaptılar. Ağrı kesici ve serum taktılar çıkınca. Kalçamın iki tarafına bant yapıştırdık 1 gün arayla kendim yapıştırıcam yine Climara forte diyebir bantş ayrıca Progestan 200 mg hap verdi ama onu yutarak kullanmıcam sabah, öğle , akşam aynı saatlerde yumuşak kapsülü fitil gibi koyucam o cinsel bölgeden. Bu şekilde ilaçlarım ayrıca transferde bayıltıyormı? tekrar narkoz veriyorlarmı merak ettim?

Hayirli olsun arkadaşim,transferde bayiltma yok,sadece bol su icip sıkışık olman geekiyor,agrili bir işlem degil,stres yapma,kuzulari alip eve gidiyosun :KK66:

Canim ben onu da kullaniyorum gunde 3 kere bu igneyi transferden sonra veriyorlar. Transfer hic acitmiyo anestezi yok zaten. Ama su progesteron ignesi oldurdu beni uyuyamadim aksam yok boyle bi agri
Canım bana bu ilacı 2 kutu verdiler ve transferden sonrada devam edeceğimi söylediler zaten 5 güne kadar belli olucak transfer zamanıda umarım iyi olur bu arada tekrar narkoz almıyacağıma sevindim. Umarım o iğneden vermezler bana da vermesinler yani yeter karnım bile mosmor oldu yapılan iğnelerden

dahil canım hayırlı olsun canım salı günü transferin varmış inşallah tutunur bebişin bende yarın kan vercem bakalım bebiş var mı yok mu hakkımızda hayırlısı olsun
canımmm gün geldi mi maşallahhhh inşallah güzel haberlerle gelirsin bizeeee

Bugün opu oldum. Gayet iyiyim şuan epeyce uyudum dinlendim.Kanamam fazla olmadı neyseki ama ilk çıktığımda ağrı çok hissettim şimdi pek bişey kalmadı.İlaç olarak banada o bahsettiğiniz yakan iğneden vermedi doktorumş zaten iğneden çok usandım. Bana ilk kalçadan 1 defalık iğne yaptılar. Ağrı kesici ve serum taktılar çıkınca. Kalçamın iki tarafına bant yapıştırdık 1 gün arayla kendim yapıştırıcam yine Climara forte diyebir bantş ayrıca Progestan 200 mg hap verdi ama onu yutarak kullanmıcam sabah, öğle , akşam aynı saatlerde yumuşak kapsülü fitil gibi koyucam o cinsel bölgeden. Bu şekilde ilaçlarım ayrıca transferde bayıltıyormı? tekrar narkoz veriyorlarmı merak ettim?
canım zaten basit bir işlem narkoz verilmicek. aynı alttan muayene gibi olacak

Merhaba kizlar bizde tup bebek yaptircaz ama ne kadar ucret oduyecegiz bilmiyorum tek maasiz ona gore para ayarlamaliyiz ozelde degil arastrmada yaptiracagizo_O
canım o merkeze göre değişir. malesef hiçbirşeyi karşılamıyorlar. rapor çıkarabilirsen rapor çıkart ilaçlar dahil ort 7000 8000civarı tutuyor

Sok oldum ya. :KK57: Biz bu kadar parayi bilmiyom borc aliriz heralde bn 2000 flan diye dusunmustum
malesef canım :KK43: eğer şartların tutuyorsa rapor çıkart canım o zaman 2000 ile kurtulursunuz. biz geçen yıl kredi çekmiştik bu da bir fikir tabi inşallah rabbim bir an önce nasip eder anneliği

Sok oldum ya. :KK57: Biz bu kadar parayi bilmiyom borc aliriz heralde bn 2000 flan diye dusunmustum
Cnm, ben tip fakultede raporla yyaptım, 409 tl hastaneye odedik ve 1000 tl ilaclar tuttu. Arkadasim düşük doz ilac kullandi, onunki 450 tl tuttu. Sgk tup bebek sartlarini incele cnm. Başarılar dilerim, inşallah tez zamanda anne olursun.

Kiar, ben sanslianne nikim, dun engellediler halen birakmiyorlar yaa. Ozelden sebly ye igne nasil yapilir video gonderdim, bundan dolayi diye dusunuyorum, ama yasak oldugunu bilmiyordumki.

selam kızlar dün transferim yapılmıştı bana embriyonun resmini de koymuşlar bilgilendirmek için kısa bi araştırma yaptım fragmantasyonu yüksek embriyoya benziyor grade 3 diye geçiyor sanırım ve bu durumda hamile kalma şansı azalıyormuş.moralim çok bozuk tam olarak kalitesini öğrenememiştim ve kaç hücreli olduğunu acaba morelim bozulmasın diye mi söylemediler bana?

selam kızlar dün transferim yapılmıştı bana embriyonun resmini de koymuşlar bilgilendirmek için kısa bi araştırma yaptım fragmantasyonu yüksek embriyoya benziyor grade 3 diye geçiyor sanırım ve bu durumda hamile kalma şansı azalıyormuş.moralim çok bozuk tam olarak kalitesini öğrenememiştim ve kaç hücreli olduğunu acaba morelim bozulmasın diye mi söylemediler bana?
cnm öncelikle kalbini ferah tut. olacağı varsa inan ki olur. sen pozitif enerjini ver bebişine. dondurulup çözülmüş müydü. taze miydi transfer öncesi hiç mi birşey demediler.

Kacinci gun embriyosjuydu canom hic uzme kendini internete bakarsak hepimiz kanser yada 3 gubluk omru kaldi sayiliriz sen dua et karnina ufle hep rabbim ol derse ne koysalar oluruzulme

X