2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Merhaba kızlar Rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin ...ben de bu gün 2 ıgne mi vurulacagim kızlar bu dönemde ne yiyip ne iciyorsunuz yumurtalar icin

Arkadaşim embriyolar gitmiyor amerikaya merak etmeyin,merkezde donduruluyor,bütün merkezler zaten ilk amac olarak para kazanmak icin kurulmuş ticarethanelerdir ne yazikki,en iyisi bile,gittigim merkez ist bahceci tup bebek merkezi,daha önce orda genetik yaptiran arkadaslarimda var,allah saglikli bebekler versin hepimize,a kalite b kalite de biyerde önemsiz kaliyor ne yazikki,rabbim ol demedikten sonra,2.gun 4 hücreli embriyolar tutunuyor allah eger ol derse,teşekkurler tavvsiyelerin icin,insalah hepimiz isteklerimize kavusalim..
Amin inşallah. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Merhaba kızlar Rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin ...ben de bu gün 2 ıgne mi vurulacagim kızlar bu dönemde ne yiyip ne iciyorsunuz yumurtalar icin
Protein ağırlıklı beslenmeye çalış Can'ım ben hep öyle yaptım cevizimi fındığımı bademimi eksik etmedim. Hem transfer öncesi hazırlık oluyo

bugün kontrole gittim 1 yumurta görüldü o da az gelişmiş.devam edeceğiz ama pek ümidim yok.dualarınızı bekliyorum kızlar..
Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın Can'ım. Yumurtacıkların sağlıkla büyüsün embriyolar oluşsun sonra da bebiş olsun kucağın dolsun. Tabi sağlıklı ve ömürlü. En önemlisi bu.

Ya et fazla sevmiyorum ama ceviz badem fındık yiyorum tskler

Yumurta iyi bir protein kaynagidir mesela,bakliyatlar olabilir,yeşil mercimek,kur fasülye,mevsim meyveleri,avakado folik asit yönünden zengin,omega 3,qenzimq10,ananas,kivi c vit,bol su,süt,yogurt,ari sütü bal polen,ayrica bu sitede okumuştum ısırgan otu tohumunu yogurda katip yiyen arkadas yumurta gelistirici oldugunu yazmişti sanirim,ama tabi genel hayatimiz da da uygulamak lazim sadece yltransfer öncesi sonrasi degilde her zaman yapabilsek keşke,bol şans arkadaşm umarim tedavin bebişle sonlanir...

Üf kizlar sistit oldum ya progesteronun yuksekligi yaparmis. Neyseki evde alfoxsil var gebelikte de kullanilabilen penisilin grubu antibiyotik cok kotu ya tuvalete yerlestim su icmekten bi hal oldum;(

Yumurta iyi bir protein kaynagidir mesela,bakliyatlar olabilir,yeşil mercimek,kur fasülye,mevsim meyveleri,avakado folik asit yönünden zengin,omega 3,qenzimq10,ananas,kivi c vit,bol su,süt,yogurt,ari sütü bal polen,ayrica bu sitede okumuştum ısırgan otu tohumunu yogurda katip yiyen arkadas yumurta gelistirici oldugunu yazmişti sanirim,ama tabi genel hayatimiz da da uygulamak lazim sadece yltransfer öncesi sonrasi degilde her zaman yapabilsek keşke,bol şans arkadaşm umarim tedavin bebişle sonlanir...
A arzm61 et bende sevmem ama arada yiyorum. Her sabah mutlaka yumurta yiyorum sütümü içiyorum ve en önemlisi su 3 litre iç mutlaka günde
Teşekkürler kızlar yapacağım kaliteli yumurtalarimiz olur insallah

Kizlar gebelik testi tedavinize dahilmi ben daha once gorustugum yerlerde sordum dahildi ama buraya sormadim
dahil canım hayırlı olsun canım salı günü transferin varmış inşallah tutunur bebişin bende yarın kan vercem bakalım bebiş var mı yok mu hakkımızda hayırlısı olsun

Bugün opu oldum. Gayet iyiyim şuan epeyce uyudum dinlendim.Kanamam fazla olmadı neyseki ama ilk çıktığımda ağrı çok hissettim şimdi pek bişey kalmadı.İlaç olarak banada o bahsettiğiniz yakan iğneden vermedi doktorumş zaten iğneden çok usandım. Bana ilk kalçadan 1 defalık iğne yaptılar. Ağrı kesici ve serum taktılar çıkınca. Kalçamın iki tarafına bant yapıştırdık 1 gün arayla kendim yapıştırıcam yine Climara forte diyebir bantş ayrıca Progestan 200 mg hap verdi ama onu yutarak kullanmıcam sabah, öğle , akşam aynı saatlerde yumuşak kapsülü fitil gibi koyucam o cinsel bölgeden. Bu şekilde ilaçlarım ayrıca transferde bayıltıyormı? tekrar narkoz veriyorlarmı merak ettim?

X