2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

[QUOTEYarın_musti, post: 44910703, member: 683158"]Bence gidip kan tahlili yaptırın :) inşallah gönlünüzce olsun herşey.
Amin) Yarin yapmayi düşünüyorum, ama korkuyorum, belki de yapmam, zaten pazartesi kontrol kan testi var)[/QUOTE]
İçini ferah tut dua et inşallah Rabbim hayra çıkarsın Can'ım

Nasi ya amerikaya gonderince ne zaman transfer edeceklermis? Ucakla mi gonderecekler? Turkiye de bu iste uzman baya yer varken bu kadar pahaliya yurt disina gondermelerini anlayamadim hic. Bu isin sonunda cebimizde kurus kalmayacak sanirim:)

Aynen kalmiycak arkadaşim,kapsamli tarama embriyo başina 350 dolar,belli kromozomlara bakilmasi 1100 lira ,sistemleri öyle,yapcak bisey yok,ödiycez malesef,saglikli gelsinkerde raziyim ben parasina...

merhaba kizlar bugun 2tane 3. gun embriyosu transfer edildi tedavimin sonuna geldik cok sukur umarim hayirlisi olur hepimiz icin mutlu haberler alma zamani gelsin artik :) bana igne vermedi doktorum sadece crinone jel kullaniyorum siz neler kullaniyorsunuz transferden sonra ve nelere dikkat ediyorsunuz?

Transfer gününü sayarsak bugün 5. Gün,4. Gün embriyosu transfer edildi sizce kaçıncı gün test yapiyim
Canim bence en az 8.gunu bekle.bende 7.gun yapmayi dusunuyorum.

Hadi hayirli ugurlu olsun canim ben ilk gun hep yattim 2.gun aksam biraz oturmaya basladim simdi de is yapmiyorum ama arada oturuyorum arada uzaniyorum.cok aşırı kasmadim ben kendimi ama hayirlisi ananas yedim ilk gunden beri kayisi tükettim kabizda olmadim cok sukur. Birde kabak çekirdeği 2 avuc tuketiyorum

sagol canim ben de genelde yatiyorum ama ara ara kalkiyorum dolasiyorum ananas yemeye basladim bugun ben de

Progestan igne kullanan arkadasarim ya bu agri nasi gececek. Once iyi fazla yakmadi dedim yarim saat sonra basladi feci agriyo. İgne yapilan yeri ovaliyor musunuz ya da yuruyor musunuz?

sagol canim ben de genelde yatiyorum ama ara ara kalkiyorum dolasiyorum ananas yemeye basladim bugun ben de
Sadece oturup kalkarken dikkatli ol yeter. Cok önemli o durum. Onun disinda ben cok dolasmanin yada yatmanin cok onemli oldugunu dusunmuyorum. Ama 2 gunu yinede cok iyi dinlenerek gecie

Bebeyagi yada zeytin yağıile ovala dedii burdan bi aarkadaşım ben ovaliyorum iyi geldi epey tavsiye ederim birde transfer günüile mi 8 ggünsayayim yoksa transfer ertesini mi bir sayayim

Bu defa o progeatan igneyi vermediler bana kizlar ya sorun olmaz dimi? Aslinda rahatladim vermeyince cok canimi acitiyordu da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…