2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlar hala bekliyorum bu arada 4 embriyonun 2 tanesinde anomali oldugu sonucu geldi iyi ki pgt yaptirmisim eger bunlari koymus olsaydik gebelik olusmayacakti denildi. İnsallah Allah bundan sonrasi icin de yuzumuze bakar. Baya sasirdim kromozom testi de yaptirmistim ama normal cikmisti

arkadaşlar bu gün test günümdü ve sonuçu ilk size yazmak istedim sonuçumuz pozitif ,cumartesi tekrar yapilacak yükselirse iyi gidiyor dedi doktorum, sizin duânızla oldu ,çok şükür allahim, bunu duymak bile bi farklı 11 yıl sonra ilk defa yaşıyorum bu duyguyu ,allahim inşallah sizlerde pozitif sonuçlar alırsınız.

Diger 2 si sagliklimi peki arkadasim,bu tedavide bizede pgt yapilcak en buyük korkum,pgt den saglikli embriyolarin dönmemesi,bizim kromozom testlerimizde temiz ama yaş 41 o yuzden yaptirmak istedi doktorumuz,hayirlisi hakkimizda...

yaşasınnnn
nazar değmesin canım
çokkk mutlu oldum inşallah sağlıkla kucağına alırsın...

Canim hic bisey olmaz korkma..benimde oyle agrilar sancilar oluyordu kalkarken falan birden sanci girerdi,4. gunumdu sanirim gece bi 5dk lik siddetli sancim olmustu eyvah noluyo adetmi olcam diye panikle kalkmistim bekledim bisey yok heralde tutundu demistim.bide 9.gun cok fena sancilarim olmustu doktoru aradim cok sancim var diye bi kan ver hcg baktir cikar dedi kosa kosa kan verdim aksam 10da ve hcg yuksekti.senin minik kuslarda tutunuyor bence hayirlisiyla guzel sonuclar alirsin insallah..blastokist cabuk tutunur:)

Hadi gözünüz aydin,allahim nazarladan korusun,maşallah,hersey güzel gider ve sağlikla dogar inşallah

Çok çok çok sevindim Can'ım benim Rabbim sağlıkla sıhhatle hayırlı ömürlü şekilde kucağına da almayı nasip etsin.

Canim masallah gozunuz aydin hayirli olsun.insallah degerlerin kat kat katlanir Allah sag saglim kucaginiza almayi nasip etsin :)

Ay darısı başımıza çokk sevindim

Sanirim en guzeli artik normale donmek canim ya hasta psikolojisinden cikmaliyim. Aslinda benimde tedavi 2. Ama ilkini hic hatirlamiyorum neler yasadim hic bilmiyorum inan. Sanki o ben degildim gibi

Surekli dua ediyorum elim karnimda rabbi hebli mines salihin diyorum. Malesef buraya yeni tasindik pek kimsemiz yok.ogretmenim malum tam tatil donemi herkes memlekete gitti.esim var sagolsun herseyim o benim. Bende kanaviceye başladım. Cok kafa dagitiyor işlerken. Zaman nasil geciyor anlamiyorum hic.
Diger 2si iyimiymis canim dogru diyorsun bak icin rahatlamis. Kacinci gumleri bugun transfer ne zaman.
cankm coook sevindim gercekten allahim hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin. Bizler icinde dua et....

ayyy ne guzel diyorsunuz vallahi burada paylasimca cok rahatliyorum yaaa iyiki varsiniz hepiniz. Kramp ilk kez oldu ya biraz ondan yoksa hafif adetimsi agrilar ayaklarımın surekli usumesi falan hep yasadigim seyler 3 gundur.insallah onlarda icerde mutludur.....nasil gececek bugunler anlamadim sanki hic gecmiyor gibi yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…