2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar 5 gündür iğneleri yaptırdım sabah kontrolüm vardı biri 14 diğer üçü 10 mm 4 yumurta var şükürler olsun . Şükür diyorum çünkü daha önce hep 1 yumurta görülüyordu . E 2 verdim . Akşam hemşirem arayip kalan iğnelerin dozunu söyleyecek . Sizce adetin 7. Günu için değerler nasıl ilk kez yaptiriyorum tüp bebeği p yüzden tecrubelelere sorayım dedim

yaşım 28 cnm.hepsini denedim, deniyorum,soğan suyu incir kürü ısırgan tohumu arı sütü.... inşallah bu sefer olumlu sonuç alabilirim...

çok sevindim cnm.bizim durumumuzdakiler için güzel sayı.inşallah güzel gelişirler ve kaliteli olurlar...

Bugün sabah kontrole gittim doktorum miyomun rahim duvarından uzaklaştığını söyledi ve tekrar büyüklüğüne bakıldı hiçbir büyüme olmamış, hamilelikte büyüme olsa bile uzaklaşması çok iyi dedi doktorum ter tarafa doğru da büyüyebilirmiş. Yumurtalarımda istenen büyüklükte büyümüş hayırlı olsun inşallah sağlıklı bir dönem geçiririz, sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlarımız olur umarım bugünde bir çatlatma iğnesi verdiler diğer iğneden Cetrotide ve Ovitrelle vurulucam.

Ben bu sıralar gebeliğe hazırlanmak için kuşburnu çayı içiyorum çay yerine, aylardır folik asit içiyodum zaten ona hala devam birde kefir mayalayıp içiyorum, ekmeğimi kendim yapıyorum, günlük yoğurt da mayalayıp yiyorum ,her sabah 2 yumurta yiyorum, kahve çay asla içmiyorum canım çok isterse kahve 1 küçük fincan günde başka almıyorum birde hazırlık olarak saçımı son kez boyatıcam çünkü şuan sarı diplerden koyu çıkınca çok kötü durmasın hamilelikte boyatamam diye hazırlılara başladım. Kabak çekirdeğinin faydasınıda sizden duydum ama sindirim sistemine dokunabiliyo bazı bünyelerde bende olduğu gibi ceviz, badem çok seviyorum bu sıralar başka ne hazırlık önerirsiniz sizler ne yaptınız?
Bu arada eşime karşı çok sinirlenirsem animasyon çizgi filmler izliyorum, bebek videoları izliyorum sakinleştiriyo tavsiye ederim sarıp sarıp ağlamaktan çok daha iyi

Bu arada kuşburnu çayı hamilelikte zararlı olabilir hiçbir bitki çayını tavsiye etmem ben henüz hamile olmadan c vitamini ve gribe karşı korunmak için alıyorum kan yapıcı v.b. faylarıda var hamilelik öncesi alınabilir diye biliyorum.

eve canım ya ben hastanede vurdururken bile vurmak istemyorlardı çok iyi cesaret etmişssin gerçekten. bencede çünkü psikolojik olarak ta hastane insanı yıprtıyor

canım çok ideal ölçüler benm 7. gün 11mm en büyüğü 9.gün 14 olmuştu yani sennk çok iyi gitmiş inşallah kalitelidirlerbeslenmene dikkat et

bende transfer sonrası tüm bitki çaylarını bıraktım sadece sabah 1bardak açk çayiçiyorum kahve de yok. canım tedavi öncesi deme yinede bal polen arı sütü ye öncede çok faydalı oluyor. sen manevi tüm hazılıklara başlamışsın inşallah iyi olur herşey :)))

kızlar az önce lavaoya kalkıyordum bir anda rahime bıçak gibi birşey saplandı hareket edemedim. çok hızlı da kalkmadım ama canım çok acıdı birşey olmamıştır dimi meleklerime yaaa şu an çok kötü hissediyorummmm

Rahat olur musun lütfen her insanda farklı belirtiler var. Kendini kasmaktan başka birşey yapmıyorsun. En büyük zararda bu zaten. Mutlu olmaya bak düşünme. Ben bol bol komedi filmi izlemiştim. Tavsiye ederim :)

çok geçmiş olsun canım allah sabır versin... İnşallah allahım hayırlısıyla tekrar nasip eder.

Rahat olur musun lütfen her insanda farklı belirtiler var. Kendini kasmaktan başka birşey yapmıyorsun. En büyük zararda bu zaten. Mutlu olmaya bak düşünme. Ben bol bol komedi filmi izlemiştim. Tavsiye ederim :)
normalde çok iyiydim canım ya bir an öyle olunca endişelendim. acaba yanlış mı kalktım diye? eşimde yoktu ondan sanırım ama geldi şimdi o da kızdı kendimi düzelttim hemen smile moda geçtm :)))) ama dediğini yapıcam bencede en güzeli komedi filmi izlemek sanırım :)

Canım teşekkürler yanıtın için evde polen var ondanda yemeye başlıyım o halde bu arada sana iki embriyo transfermi yaptılar iki bebek durumu varsa bu ağrılar normal olabilir endişelenme çünkü doktorumda bana öyle söyledi özellikle benim çok fazla ağrım olabilirmiş kanaman olmadığı sürece problem yok içini rahat tut ve mümkünse hep dinlen hatta yataktan kalkmamaya çalış eğer iki bebek varsa durum zorlaşıyor İnşallah herşey yolunda gider çok daha iyi olursun :) Ayrıca doktorum bana şöyle anlatarak örnek verdi plezenta rahime girdiği andan itibaren o bölgeye tecevüz eder gibi kendine yarayacak tüm yararlı şeyleri kendine toplarmış rahim onunla beraber büyüdükçe esnemeye başlar dolayısıyla bundan iki taneyse eğer hayat mücadelesi bir savaş verecekleri için her zaman plezenta galip çıkacaktır dedi özellikle başka bir kis veya miyom gibi bir yabancıya karşı galip gelmeleri beklenirmiş yani bu savaş sırasında çektiğimiz ağrılar devede kulak canım olması muhtemel bizim yapmamız gereken dinlenmek, iyi beslenmek, az endişe, iyi psikoloji ve sabır sabır sabır

Bu aşamada yapılabilecek en güzel şey :) vücudunla alakalı hiç birşeyi yorumlama. Kendini dinleme. İnsan dinledikçe birşeylerden tedirgin oluyo şüphe duyuyor. Bu benim ikinci ya daha rahatım. İlkinde bende senin gibiydim. Dua edelim bol bol

Vesvese transfer döneminde en cok basimiza gelen durum arkadasim,ay oylemi oldu ay böylemi diye kendimizi çok dinleriz,eminim yapiyorsundur ama bol dua oku,veseveni giderir,felak nas sureleri iyidir diye bilirim,biliyorsan örgü ör,dikkatini kendinden uzaklastir,evine gelebilcek arkadaslarin varsa onlarla zaman gecirmeye calis,hayirlsi insallah güzel hbrler alcaksin alacagiz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…