2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Test günün ne zaman canım

Benim de cuma. 9.gün yaptirmam istendi. Ben normal hayata geçtim eve gelir gelmez. Yemegimi de kendim yapıyorum.
Aslında oyle daha stressiz olur ya. Esim yaptirmiyor hic birsey. Ama bugun kalkiyorum artik yarin da bir disari cikasim var acikcasi. 5.gun embriyosu demi canim cok erken olmaz mi bana aslinda 7 subat 12.gun dediler ama ben o kadar bekleyemem ki ondan cuma yaptiricam.
Benimdeeee Allah'ın izniyle başka kimlerden cuma günü güzel haberler alacağız
Ayyy mubarek gun bir suru kisi sonuc alicaz kizlarrrr nasil olacak acaba insallah hepimiz iyi sonuc aliriz yaaa

Bana 5subatta yaptır dediler de ben şimdiden gebelik testini aldırdım eşime 5.gün bu yapmayı dusunuyorum

Bana 5subatta yaptır dediler de ben şimdiden gebelik testini aldırdım eşime 5.gün bu yapmayı dusunuyorum
Bana niye 7 subat dedi doktor anlamadim belki garanti olsun diyedir. Ben daha baslamadan 100 lu test aldim internetten ah bir 6 7.gunler gelsin yapicam hemen. Gecen defa 3.gun embriyosu oldugu halde 7.gun silik cikmisti.8.gun netlesmisti. O yuzden belki yine erken cikar. Ay hic testte pozitif gormedim ya ben gecen yil bir gorceksiniz 7. Gun bir basladim her lavaboya gittiğimde yapiyordum koleksiyon olmusti resmen heve iste. Insallah bu kez kipkirmizi olur da test hepimizi rahatlari

Diger 2 si sagliklimi peki arkadasim,bu tedavide bizede pgt yapilcak en buyük korkum,pgt den saglikli embriyolarin dönmemesi,bizim kromozom testlerimizde temiz ama yaş 41 o yuzden yaptirmak istedi doktorumuz,hayirlisi hakkimizda...
Saglikliydi canim hatta bi tanesinin saglikli olma ihtimali varmis tekrar test yapacaklar ona gore ucretsiz donduracaklarmis ama iyi ki yaptirmisim cunku 5. Gun embriyosuymus ve 1. Kalite gozukuyormus onlari da secmis olabilirdik dediler tebrik ettiler beni

5. Gundu canim hepsi de 1. Kalitedeymis. Cok sukur bitti transfer simdi uzaniyorum

iki embriyo transfer yaptıran kimler var?
Yarım saat önce iğne olmaya gittim kan testimde hormon seviyem çok yüksek çıkmış 4000 üzerindeymiş böyle bi durumla karşılaşan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…