2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

benim iğnede 3. günüm arkadaşlar eurofertil istanbul da başladım . çikolata kisti ve rezerv azlığı var bende . aylardır tek yumurta görülüyordu . bu ay ilk kez 2 3 yumurta göründü . cumartesi gonal f 450 doz ile başladık . perşembe günü kontrole gideceğim . bana dua edin arkadaşlar . benim dualarım sizinle .
benim de rezervim düşük.tedavinin 2. günündeyim inşallah gelişir bu sefer...

Bence yanlis düşünüyorsun canim bende tek cocugu bencillik olarak goruyorum o cocuga haksizlik sonucta yarin obur gun anne baba gidince tek kalacak! Bende ilki olsa da ikinci icin hatta 3. Icin bile ugrasirdim sonucta bu herkesin kendi tercihi...
Ugrasmak farkli bisey ama hic olmamasi daha kotu degil mi sence? 1. Yi yapmaya calisan birisiyle 2. Yi yapmaya calisan birisi bence ayni kefede degil !

ben başkente göğşen beye gitmiştim.çok tavsiye ettiler çevremden.2 kişi var hamile olan.ama ben memnun kalmadım.kişisel bir durum da olabilir.çünkü benim rezervim düşük.pek umut yok deyince devam etmek istemedim.doktor olarak iyi birisi ama bana yaklaşımı hoşuma gitmedi.bir de hastane aşırı kalabalıktı.sizi etkilemek istemem.gidip de çok memnun kalan da var.sayfası var hatta ordan araştırabilirsiniz.dilerseniz mesaj atın ordan link atayım bir okuyun...
Çok saol olur link at olur koyum

Ugrasmak farkli bisey ama hic olmamasi daha kotu degil mi sence? 1. Yi yapmaya calisan birisiyle 2. Yi yapmaya calisan birisi bence ayni kefede degil !
Tabi ki de oyle. Onlar bizden daha sansli. En azindan bir teselli var. Ama sonucta bizim hic cocugumuzun olmamasi onlarin sucu degil ki... Herkesin derdi kendine buyuk...kim bilir neler dusunuyorlar? Kim bilir ne kadar uzuluyorlar? Diyemem ki ben cok ugrastim benim durumum daha zor diye herkesinki kendine gore zor...

Demi
Tabi ki de oyle. Onlar bizden daha sansli. En azindan bir teselli var. Ama sonucta bizim hic cocugumuzun olmamasi onlarin sucu degil ki... Herkesin derdi kendine buyuk...kim bilir neler dusunuyorlar? Kim bilir ne kadar uzuluyorlar? Diyemem ki ben cok ugrastim benim durumum daha zor diye herkesinki kendine gore zor...
demissin ya en azindan bi tesellileri var diye iste bunu soyluyorum ! Uzulmuyolar demiyorum zaten

Selam arkadaşlar. bende 2. tüp bebek tedavime başladım. cumartesi kontrolüm vardı. ancak yumurtalarım tedaviye hiç cevap vermedi. dr um tedaviyi 6 gün daha uzattı. ama benim yumurtalarım da en ufak bir gelişme yok. bu ay ki tedavim iptal olacak gibi görünüyor. hiç böyle birşey yaşamamıştım. ilk tedavimde yumurtalarım çok iyi gelişmişti.

Kacinci denemen tüp bebek te öyle deme allah büyüktür cnm
bu 6. kez tedaviye başlayışım ama sadece 1 kez toplama oldu o da boş çıktı.diğerlerinde ya gelişmedi ya erken çatladı.bu tedavinin sonucundan korkuyorum yine iptal olacak diye ama Rabbim hayırlısını biliyor.imtihanımız ağır.umudumu yitirmiyorum hiç ama her seferinde hayal kırıklığına uğramak zor geliyor.nasip artık ben elimden geleni yapıyorum. sizin sıkıntınız neydi

Peki canım yumurta durumun nasıl bir aksilik yok değil mi?
Cumartesi günü yani 5. iğnemi vurulduğum gün şeffaf akıntım oldu ki bir gün önce de kontrolüm vardı en büyük yumurtam 9 mm di, korktum yumurtalar çatladı sandım Doktorumu aradım, merak etmeyin ilaçlardan dedi ama yarın kontrolüm var, orada görmeden inanamıyorum. Siz ne durumdasınız acaba?
Canimbenim doktorum bu tarz bilgiler vermiyormalesef kontroller falan cok acele oluyor folik kullanmalimiyim artik diye bile sormaya firsatim olmadi dusun yani ama 8 gunde gelisti cok sukur

bu 6. kez tedaviye başlayışım ama sadece 1 kez toplama oldu o da boş çıktı.diğerlerinde ya gelişmedi ya erken çatladı.bu tedavinin sonucundan korkuyorum yine iptal olacak diye ama Rabbim hayırlısını biliyor.imtihanımız ağır.umudumu yitirmiyorum hiç ama her seferinde hayal kırıklığına uğramak zor geliyor.nasip artık ben elimden geleni yapıyorum. sizin sıkıntınız neydi
Esimde Sperm düşüklüğü var benimde ikinci olacak baslayacagim tedavi ilk tedavimde 7 haftalik kalpi durdu keseyi gördük kalp atışını duymaya gitmiştik kalp durmuş öyle umudunu yitirme dua et ne yapalım bizimde sinavimiz dediğin gibi allahım büyüktür inşallah yüzünü güldürdür duam da sende varsın dua ederim cnm

Merhabalar 36,5 yaşındayım bir kızım var, bir yıldır ikinciyi istiyorduk, 7 ay önce fsh 18, e2 26 hsg sonucum iyiydi. AMH bir ay önce 0,16 çıktı. Bugün dr recai pabuçcuya gittim, çok hızlı bir muayene sonrası sağ overde 3 folikul var. solda yok, endometrium 6-7 mm direk tüp bebek dedi, bu amh ın doğru olmayabilir bu doğruysa menapoza 1 metre uzaktasın ama ben muayenede daha iyi gördüm ama hazır 3 yumurta var tam günü hemen başlayalım dedi, puregon 300 iğne vuruldum, 3 katlı binada ordan oraya yollanıp durdum. 300 tl muayene. 925 tl ilaçlar tuttu, 5500 tl diyorlar ilaçlar sizden diyorlar havuzlama olursa 9800 diyorlar, yani 15000 i buluyor.... Benim durumumda olan ve recai beye gidenlerle deneyimlerini paylaşmak istiyorum.

Merhabalar 36,5 yaşındayım bir kızım var, bir yıldır ikinciyi istiyorduk, 7 ay önce fsh 18, e2 26 hsg sonucum iyiydi. AMH bir ay önce 0,16 çıktı. Bugün dr recai pabuçcuya gittim, çok hızlı bir muayene sonrası sağ overde 3 folikul var. solda yok, endometrium 6-7 mm direk tüp bebek dedi, bu amh ın doğru olmayabilir bu doğruysa menapoza 1 metre uzaktasın ama ben muayenede daha iyi gördüm ama hazır 3 yumurta var tam günü hemen başlayalım dedi, puregon 300 iğne vuruldum, 3 katlı binada ordan oraya yollanıp durdum. 300 tl muayene. 925 tl ilaçlar tuttu, 5500 tl diyorlar ilaçlar sizden diyorlar havuzlama olursa 9800 diyorlar, yani 15000 i buluyor.... Benim durumumda olan ve recai beye gidenlerle deneyimlerini paylaşmak istiyorum.

Havuzlama nedir anlamadim. Ama 15000 cok fazla bir rakam bence.

Dr Hulusi nasıl kalabalık diyorlar çok bide fiyat soylermisin her test yapiyorlarmi bu sorularimda yanitlarmisn hadi hayırlısı olun inşallah allah yüzünü güldürdür rabbim
Cnm cok tesekkur ederim..ben 1 yildir hulusi beyde tedavi goruyorum.hic bir sorunumuz yok.evet cok kalabalik sabah erken gidip isim yazdiriyorsun siraya gore aliyolar seni basta bu duzene alismak cok zor oluyor beklemek falan.ama zaman la hulusi beyin sicakligini samimiyeti guvenini hissedince saatlerce bekliyor insanlar kimse halinden sikayetci degil.okalabaliga ragmen senin ismini biliyor taniyor istersen aradan aylar gecsin.tum operasyonlara kendisi giriyor ofis histereskopisi yumurta toplama transsfer gunluk ultrasyonlar aklina gelcek herseye..cogu profesor bunu yapmiyor..hemsireler tedavi suresince seni hergun arayip kan sonucuna gore dozunu soyluyorlar..babacan bir tavri var ..sonucum ne olur bilmiyorum ama ben herturlu cok memnundum..kalabalik zamanla normal geliyor tenha oldugunda garipsiyoruz artik ..hakkimizda hayirlisi olsun cnmm ama doktor onemli..

X