2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Cikolata kisti olan arkadaslarim hic korkmayin, kist hamile kalmaya engel olmuyor.bende de vardi, hulusi beyin sayesinde tup bebek tedavisinde basariya ulastik..fakat bebegimin 38.haftada kalbi durdu ölü dogum yaptim hala kendime gelemedim depresyona girdim..dogal yoldan olmasi icin birsure bekliycem olmazsa gidecegim tek adres yine hulusi bey olucak..insallah gerek kalmaz.
Bu yolda ugrasan,cabalayan herkese Allah yardim etsin..sinavimiz bu demekki..

K kevserorhan canim merakini gidermek icin yaziyorum..bende baskentte hulusi beye yaptirdim tup bebegimi gecen sene ve tuttu..hulusi beye gözüm kapali guvenirim.2 senedir irtibati hic koparmadik hala görusuruz..hastane cok kalabalik ama doktor cok iyi oldugu icin kalabalik..cok samimi ve sicaktir kendisi,sana guven verir ve ilgilenir.bence ankaradaki en iyi isim..basarili olmak icin herseyi yapar.baskente karar verdiysen onu kesinlikle tavsiye ederim
Çok çok saol allah razı olsun göğşen Dr var hulusi Dr var bende sizlerin sayesinde hulusi Dr kararimi verdim

Bazi arkadaslar oluyor yanlis anlasilmasin ama biz bi taneyi yapmayi calisiyoruz , onlar 2. Icin yanip yakiliyor bu bence bize haksizlik olmuyor mu?? Zaten bir tane cocugunuz olmus ALlah bagislasin da , biz 1 ararken sizin 2. Icin bu sekilde davranmaniz bi garip ...

Arkadasimizin bu talihsiz yorumunu gorene kadar heyecanla girdigim ve saat basi takip ettigim bu gruptan musadenizle cikmak istiyorum. kirilgan biri degilimdir ancak bu konu yeterince hassas bir konudur ve direk bana yazilmistir. daha once bir tecrubem oldugu ve bu tecrubenin olumlu sonuclandigi dogrudur. Yasima gore yumurtlama rezervimin yilda 2 ye dusmesi artan kilolar ve yaninda getirdigi seker vs. gibi omur boyu ilaca bagli kalinabilecek rahatsizliklar yaninda cabasi iken 2. icin bir sans, bir deneme yapmak istemek ve deneyimlerimi paylasirken sorulariminda olmasi kadar dogal bir sey yokken ve ben elimden geldigince bildigim sorularda yardimci olmaya calisirken sizin bu talihsiz yorumunuz cok ama cok kirici oldu.neden tecrubelerimizden yararlanmak yerine boyle bir dusunceye girdiniz? ilaclar gercekten hepimizin duygularini alt ust ediyor ama ayni kaderi paylasan ve ayni ilaclari kullanan bu sikintili yolun ne kadar aci verici oldugunu bizlerden baska kimse anlayamayacakken beni, disaridan hic bu sikintilari cekmeyen biri gibi acimasizca yargilamaniz asil gariplik degil mi ? siz dahil butun bu yola bas koymus acisini cekmis arkadaslar hepinize dua edecegim emekleriniz cabalariniz sonucsuz kalmaz insAllah. Sizde dua ederseniz mutlu edersiniz, sevgiler...

Arkadasimizin bu talihsiz yorumunu gorene kadar heyecanla girdigim ve saat basi takip ettigim bu gruptan musadenizle cikmak istiyorum. kirilgan biri degilimdir ancak bu konu yeterince hassas bir konudur ve direk bana yazilmistir. daha once bir tecrubem oldugu ve bu tecrubenin olumlu sonuclandigi dogrudur. Yasima gore yumurtlama rezervimin yilda 2 ye dusmesi artan kilolar ve yaninda getirdigi seker vs. gibi omur boyu ilaca bagli kalinabilecek rahatsizliklar yaninda cabasi iken 2. icin bir sans, bir deneme yapmak istemek ve deneyimlerimi paylasirken sorulariminda olmasi kadar dogal bir sey yokken ve ben elimden geldigince bildigim sorularda yardimci olmaya calisirken sizin bu talihsiz yorumunuz cok ama cok kirici oldu.neden tecrubelerimizden yararlanmak yerine boyle bir dusunceye girdiniz? ilaclar gercekten hepimizin duygularini alt ust ediyor ama ayni kaderi paylasan ve ayni ilaclari kullanan bu sikintili yolun ne kadar aci verici oldugunu bizlerden baska kimse anlayamayacakken beni, disaridan hic bu sikintilari cekmeyen biri gibi acimasizca yargilamaniz asil gariplik degil mi ? siz dahil butun bu yola bas koymus acisini cekmis arkadaslar hepinize dua edecegim emekleriniz cabalariniz sonucsuz kalmaz insAllah. Sizde dua ederseniz mutlu edersiniz, sevgiler...
Canim, gitme. Geri zekali insan çok, aldırma, geç. Benim de kızım var, kardeş istiyor. Burda okadar iyi, temiz kalpli insan varken, bir kıskanç yüzünden ayrılmak mantıksız.

Canim, gitme. Geri zekali insan çok, aldırma, geç. Benim de kızım var, kardeş istiyor. Burda okadar iyi, temiz kalpli insan varken, bir kıskanç yüzünden ayrılmak mantıksız.
Can'ım desteğine çok teşekkür ederim o iyi kalpli arkadaşlarıma saygım ve dualarım sonsuz ancak bu düşünce aklıma girdi bir kere ne yapalım kısmet buraya kadarmış belki başka başlıklarda gene karşılaşır ortak heyecanları paylaşırız. Rabbim kızınızı size bağışlasın ve ona kardeşler nasip etsin inşallah.

Martta 26 olacak ama :) sor cnm buyur.
Canım çok özel değilse sorun nedir dr sana hangi ilaclari verdi isimlerini yazar mısın tedavi de hangi aşamadasın ilaçların fiyatları ne kadar tuttu tedavi öncesi rahim filmi falan çekildi mi kaçıncı denemen lütfen canım kusura bakma çok soru sordum ama merak ediyorum 4 sene önce yaptırmıştım ama hiçbir şey hatırlamıyorum :KK43:lütfen bana yardımcı olur musun :KK15:

Arkadasim nereye gidiyosun yahu. Sen bosversene ne demisse demis zaten gerekli tepkiyi de bizlerden aldi bu kadar onem verme her zaman karsimiza cikacak dilinin kemigi olmayan ve bizi uzen insanlar onemli olan bizi seven moralimizi yukselten insanlarla deneyimlerimizi paylasmak. Hic bir yere gitmiyosun sonuc alana kadar burdayiz. Sen gittikten sonra ne anlami kaldi bizim ona yanlis bir uslupla konustugunu soylememizin ve muhatap olmamizin. Pes etmek yok tam gaz devam:)

bence gitmeyin kırıcı bir tepki vermiş olabilir ama burda 1 kişi değiliz ki kaç kişiyiz.hepimizi terk etmiş olacaksınız.yine de karar sizin...

Bende sizler gibi dusunuyorum bende 2. Hatta 3. İçin bile ugrasirim ki hic coxugum yok. Ilk cevabi da ben yazdim ona. O arkadas yeni negatif sonuc aldi onun etkisiyle bence boyle birsey yazdi. Cok ta yargilamamak lazim. Bazen neler dusunuyoruz aklimizdan dile getiremedigimiz. Kiskanmiyor muyuz keske biz hamile olsak onun zaten cocugu var diye. Sonra sacma diyip kendimize kizip susuturuyoruz icimizdeki sesi.O sadece dillendirdi o kadar. Bence bizde saygi cercevesinde cevap vermeliyiz. Bu zor bir durum bizi bizden baska kimse anlamaz unutmayin...

Bende sizler gibi dusunuyorum bende 2. Hatta 3. İçin bile ugrasirim ki hic coxugum yok. Ilk cevabi da ben yazdim ona. O arkadas yeni negatif sonuc aldi onun etkisiyle bence boyle birsey yazdi. Cok ta yargilamamak lazim. Bazen neler dusunuyoruz aklimizdan dile getiremedigimiz. Kiskanmiyor muyuz keske biz hamile olsak onun zaten cocugu var diye. Sonra sacma diyip kendimize kizip susuturuyoruz icimizdeki sesi.O sadece dillendirdi o kadar. Bence bizde saygi cercevesinde cevap vermeliyiz. Bu zor bir durum bizi bizden baska kimse anlamaz unutmayin...
Arkadaşım zaten kendisine kırıcı olmamak için çok özel çaba sarfettim aklımıza gelen her şeyi dillendirmek bu dünyayı yaşanmaz hale getirir. böyle şeyler dillendirerek ne gerek var zaten zor olan durumumuzu daha da zorlaştırmaya birbirimizi kırmaya. yok 2. Çocuk için olanlar haksızlık demeye ve siz uyardıkça hatada devam etmeye neyse arkadaşlar bu konu uzar gider keşke hiç duymasaydım böyle bir şey ama oldu bir kere daha önemli konuların konuşulması heyecanların paylaşılması bazende üzüntülerimizi paylaşma yeri burası kimsenin vaktini çalmak istemem hakkınızı helal edin sağolun destekleriniz için grup yöneticisi arkadaşada özelden yazdım listeden çıkarması için arada bakarım güzel haberlerinizi görmek için

Cikolata kisti olan arkadaslarim hic korkmayin, kist hamile kalmaya engel olmuyor.bende de vardi, hulusi beyin sayesinde tup bebek tedavisinde basariya ulastik..fakat bebegimin 38.haftada kalbi durdu ölü dogum yaptim hala kendime gelemedim depresyona girdim..dogal yoldan olmasi icin birsure bekliycem olmazsa gidecegim tek adres yine hulusi bey olucak..insallah gerek kalmaz.
Bu yolda ugrasan,cabalayan herkese Allah yardim etsin..sinavimiz bu demekki..
canım Rabbim sabrını versin inş, 1 kere oldu ise yine olur, benimde çikolata kistim var, Rabbim tez zamanda mutlu hayırlı haberler almayı nasip etsin...

Can'ım desteğine çok teşekkür ederim o iyi kalpli arkadaşlarıma saygım ve dualarım sonsuz ancak bu düşünce aklıma girdi bir kere ne yapalım kısmet buraya kadarmış belki başka başlıklarda gene karşılaşır ortak heyecanları paylaşırız. Rabbim kızınızı size bağışlasın ve ona kardeşler nasip etsin inşallah.
Amin, cnm, cümlemize.

Cnm, insan olan insan dilinde anlar. Çocuğu olup ta, bebek için uğraşan onun hakkını mı yedi, onun parasıyla mı yaptırıyor, ona ilaç mi yetmedi.
Aklımıza gelen kıskanç düşüncelere gelirsek, kimsemiz benim yok onun da olmasın demiyor ya, maşallah, benim de olsun diyor.

umuttttt umuttttt bende senin gibi düşünüyorum, arkadaşın bu kadar üzerine gitmek doğru değil, oda onun düşüncesi. öyle cvplar okudum ki bunlar beni daha çok rahatsız etti.

sevdepost: 44843925 .!.:
umuttttt umuttttt bende senin gibi düşünüyorum, arkadaşın bu kadar üzerine gitmek doğru değil, oda onun düşüncesi. öyle cvplar okudum ki bunlar beni daha çok rahatsız etti.
Cnm, nezaket ayrı, kıskançlık ayrı. Ben en azından hak edeni kırdım, etmeyeni değil. Böyle biri yüzünden topikte Mmevsimm'i kaybetmek istemiyorum. Hani o aklına geleni yazdı ya, bu da benim aklıma gelenler. Insan dilinde de ona hatasını iki defa izah etmeye çalıştı arkadaş, ama duyan olmadı.

X