2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Cnm cok tesekkur ederim..ben 1 yildir hulusi beyde tedavi goruyorum.hic bir sorunumuz yok.evet cok kalabalik sabah erken gidip isim yazdiriyorsun siraya gore aliyolar seni basta bu duzene alismak cok zor oluyor beklemek falan.ama zaman la hulusi beyin sicakligini samimiyeti guvenini hissedince saatlerce bekliyor insanlar kimse halinden sikayetci degil.okalabaliga ragmen senin ismini biliyor taniyor istersen aradan aylar gecsin.tum operasyonlara kendisi giriyor ofis histereskopisi yumurta toplama transsfer gunluk ultrasyonlar aklina gelcek herseye..cogu profesor bunu yapmiyor..hemsireler tedavi suresince seni hergun arayip kan sonucuna gore dozunu soyluyorlar..babacan bir tavri var ..sonucum ne olur bilmiyorum ama ben herturlu cok memnundum..kalabalik zamanla normal geliyor tenha oldugunda garipsiyoruz artik ..hakkimizda hayirlisi olsun cnmm ama doktor onemli..
Evet Dr çok önemli saol yardımın için bende Şubat ta baslayacagim allah izin verirse bende hulusi hocada tedaviye başlayacağım kararimi verdim

Bende 3 antral folikul gordu dr bir daha ki ay olmayabilir dedi ama forumlarda hep daha fazla sayılarla transfer okuyorum yani bu durumda dondurma işlemi kaçınılmaz mı benim için

Bazi arkadaslar oluyor yanlis anlasilmasin ama biz bi taneyi yapmayi calisiyoruz , onlar 2. Icin yanip yakiliyor bu bence bize haksizlik olmuyor mu?? Zaten bir tane cocugunuz olmus ALlah bagislasin da , biz 1 ararken sizin 2. Icin bu sekilde davranmaniz bi garip ...
Bence bu yorum hic olmamis. İsteyen istedigi kadarin pesinden kosar. Kime haksizlik yapiyorlar sana mi bana m? Sonucta para ve emek harciyoruz olmazsa tabiki herkes uzulur. Senin cocugun var uzulmen haksizlik benim yok ben uzulrbilirim sadece diye dusunulur mu? Tabiki cocuklarinin olmasi onlara bir teselli ama bu uzulmemeleri sonucunu dogurmaz. Allah kime isterse ona nasip eder biraz empati yapmak gerek. Kimsenin kimseye haksizlik yaptigi yok hepimiz ayni yolun yolcusuyuz ve dayanismak icin, sevincimizi ve uzuntumuzu diledigince paylasmak icin burdayiz.

Bence bu yorum hic olmamis. İsteyen istedigi kadarin pesinden kosar. Kime haksizlik yapiyorlar sana mi bana m? Sonucta para ve emek harciyoruz olmazsa tabiki herkes uzulur. Senin cocugun var uzulmen haksizlik benim yok ben uzulrbilirim sadece diye dusunulur mu? Tabiki cocuklarinin olmasi onlara bir teselli ama bu uzulmemeleri sonucunu dogurmaz. Allah kime isterse ona nasip eder biraz empati yapmak gerek. Kimsenin kimseye haksizlik yaptigi yok hepimiz ayni yolun yolcusuyuz ve dayanismak icin, sevincimizi ve uzuntumuzu diledigince paylasmak icin burdayiz.
Size özelden mesaj atmıştım aynı merkeze gidiyoruz

Sonucta parani bagliyorlar. Zaten iki kere ayri yerlerede olsan bu fiyat tutuyor. Neden bastan veresin ki. Bende o sekilde yapma.
Allah olmayanlara da nasip etsin benim bir kızım var ikinci olunca devlet desteği yok ondan herhalde bu kadar pahalı alelacele başladı herşey bakalım 3 yumi ile

B
ben de bunu diyorum zaten evet bi cocuklarinin olmasi teselli bizim o tesellimiz bile yok ! Isin ozu bu yani elbet uzulurler !

Ayri
ayrica pesinden kosmasin diyen yok ugrasmadin uzulmesin diyen yok ! Hic olmamasindansa en azinda bi taneleri var yani !

Selam canlar yaşı 25 olan tup bebek yaptiran arkaşlar varmı aranızda sormak istediğim şeyler var:KK49:

Ayri
ayrica pesinden kosmasin diyen yok ugrasmadin uzulmesin diyen yok ! Hic olmamasindansa en azinda bi taneleri var yani !
Bu onlari bilecegi is senin benim degil ez cumle onu soyluyorum ister yetinirler ister yetinmezler senin tabirinle yana yakila ikinciyi ararlar ve dediginin aksine bu hic birimize bir haksizlik degil nitekim yerimizi daraltmiyorlar. Bence yazdigini ve uslubunu bi kere daha gozden gecir yine begenirsen diyecek lafim yok. İyi geceler.

Son düzenleme:
Bu onlari bilecegi is senin benim degil ez cumle onu soyluyorum ister yetinirler ister yetinmezler senin tabirinle yana yakila ikinciyi ararlar ve dediginin aksine bu hic birimize bir haksizlik degil nitekim yerimizi daraltmiyorlar. Bence yazdigini ve uslubunu bi kere daha gozden gecir yine begenirsen diyecek lafim yok. İyi geceler.
Uslubumda bi sikintiyok herkesin fikrini soyleyebilir diger basliklara bakarsan bu sekilde dusunenlerin bi tek benim olmadigimi goreceksin arkadasim !

Uslubumda bi sikintiyok herkesin fikrini soyleyebilir diger basliklara bakarsan bu sekilde dusunenlerin bi tek benim olmadigimi goreceksin arkadasim !
Haklisin herkes her seyi soyluyor cok da anlam atfetmemek lazim.. Konunu ikili konusma haline gelmemesi ve amacindan sapmamasi icin baska bir sey yazmayacagim sana Allah herkesin kalbine gore versin..

K kevserorhan canim merakini gidermek icin yaziyorum..bende baskentte hulusi beye yaptirdim tup bebegimi gecen sene ve tuttu..hulusi beye gözüm kapali guvenirim.2 senedir irtibati hic koparmadik hala görusuruz..hastane cok kalabalik ama doktor cok iyi oldugu icin kalabalik..cok samimi ve sicaktir kendisi,sana guven verir ve ilgilenir.bence ankaradaki en iyi isim..basarili olmak icin herseyi yapar.baskente karar verdiysen onu kesinlikle tavsiye ederim

X