2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlar aramayınca ben arayıp haber bıraktım onlarda döndü şimdi 4 tanesi de yola devam ediyomuş 4'ü de 4 hücreli hale gelmiş yarın da böyle devam ederlerse çarşamba pgt yapabilirlermiş inşallah böyle devam ederler. sizlerden haber var mı
caanım çok sevndm benmde haber geldi yarın 10 da gidicem inşallah 5i çok iyiymiş artabilirmiş te sayı yarın herşeye karar vericez dedi

Bugun opu yapildi. Doktorun soyledigi yumurtalarin %60 i dolu %40 i boş dedi. Bu biraz kafami karistirdi biraz da moralimi bozdu.
Yumurtalarin saglikli olabilmesi icin ne yapmak gerekir? Belki bir daha ki sefere ihtiyacim olur.
canım sayfalar okursan bir çok öneri verildi daha önce. benmde 29 toplandı 20 si döllendi yaklaşık aynı orana denk glior moralin bozulmasın. in şallah bir daha ki sefer olmaz

Başkent merkezi hakında bilgin varmı bide memorial merkezi ben de Şubat ayında baslayacagim allah izin verirse
Ankara'yı bilmiyorum ama önceki denememde başkente gidip gebe kalan sayısı fazlaydı. Ama öncelikli doktor araştır. Merkezle birlikte doktor da tecrübeli olsun. Tüp bebek merkezleri başlığında arama yapabilirsin. Allahtan hakkında hep hayırlısıni iste.

caanım çok sevndm benmde haber geldi yarın 10 da gidicem inşallah 5i çok iyiymiş artabilirmiş te sayı yarın herşeye karar vericez dedi
çok sevindim canım süper bi sonuç 5 tanesinin 5. güne gelmesi gerçekten harika. İnşallah en sağlıklıları konur ve tutunur. Dularım seninle..

Kizlar trasnfer sonrasi ne kadar sonra lavaboya gittiniz ne kadar yatilmali?gecen defa surgu vermislerdi ama opu oldugum gun transfer olan biri vardi ona 1 saat yat sonra tuvalete git dediler nasil dayandiniz o kadar? Cok sıkışık olun diyorlar ya transferde.
1 saat önce su içmeye başladım. 1.5 lt içtim. Sıkıştım ama transferden sonra kendimi kasacagima 10 dk sonra sürgü isteyip yaptım. Sürgüye yapmayacaksan 1 lt iç. Yarım saat sonra lavaboya git. Transferden 35 dk sonra 2 saat araba yolculuğuyla eve geldim. Arabada uzandim.
40 dakika yatıp tuvalet için kalkmistim, sonrada giyinip hastaneden ciktik
Zaten eve gelincede kan akışı için 2 saatte bir 15 dk yürüyüş öneriliyor.

Ankara'yı bilmiyorum ama önceki denememde başkente gidip gebe kalan sayısı fazlaydı. Ama öncelikli doktor araştır. Merkezle birlikte doktor da tecrübeli olsun. Tüp bebek merkezleri başlığında arama yapabilirsin. Allahtan hakkında hep hayırlısıni iste.
Hep dua ediyorum allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin ben elimden geleni yapmak istiyorum gerisi allaha bırakıyorum çok saol ama tüp bebek merkezleri başlığından nasıl arastira bilirimki

Hep dua ediyorum allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin ben elimden geleni yapmak istiyorum gerisi allaha bırakıyorum çok saol ama tüp bebek merkezleri başlığından nasıl arastira bilirimki
Canım orda merkez ve doktor isimleri var. Başlık altında hastalar yazişıyor. O merkezlerde tedavi olanların yorumları sana daha iyi yol gösterir.

Ankarda bildiğin merkez varmi
Ben urfada yaşıyorum.ilk ankarayi arastirmistim. İyi bir yer olsun diye. Anatoliayi öneren bir tanıdığım olmuştu.
şimdide beni aradilar canım 8ide kaliteli devam ediyormus sorun yok yarın 11de gidiyorum hayirlisiyla
Hayırlısı olsun canım aklımızda. Dua ediyorum hep sizlere ve kendime.Rabbim emeklerimizi umutlarimizi boşa cikarmasin.biz de yarın İstanbula gidiyoruz kızlar.çarşamba transfer var:emir_bebek:

1 saat önce su içmeye başladım. 1.5 lt içtim. Sıkıştım ama transferden sonra kendimi kasacagima 10 dk sonra sürgü isteyip yaptım. Sürgüye yapmayacaksan 1 lt iç. Yarım saat sonra lavaboya git. Transferden 35 dk sonra 2 saat araba yolculuğuyla eve geldim. Arabada uzandim.

bu sürgüyü kullanmak kolay mı peki?

çok sevindim canım süper bi sonuç 5 tanesinin 5. güne gelmesi gerçekten harika. İnşallah en sağlıklıları konur ve tutunur. Dularım seninle..
Insallah canim cok sagol hepimizi icin bu ay umut dolu olur insallah.

Canim b3nde 1.5 saat yolculuk yapicam 30 dakika yatsam.super olur saniirm bende cok cabuk sıkışıyorum o yzuden 750 ml iceyim diyorum. Ama yuryus olayini iyi dedin ben 2 3 gun yatayim diyordum

şimdide beni aradilar canım 8ide kaliteli devam ediyormus sorun yok yarın 11de gidiyorum hayirlisiyla
Hadi canim insallah hayirli olur bizim icin. Benimde 5 tane ama artabilir dedi 5 de cok iyi cok sevindik biz. Sonuclarida beraber alcaz seninle ay cok heyecanli yaaaa

benim iğnede 3. günüm arkadaşlar eurofertil istanbul da başladım . çikolata kisti ve rezerv azlığı var bende . aylardır tek yumurta görülüyordu . bu ay ilk kez 2 3 yumurta göründü . cumartesi gonal f 450 doz ile başladık . perşembe günü kontrole gideceğim . bana dua edin arkadaşlar . benim dualarım sizinle .

benim iğnede 3. günüm arkadaşlar eurofertil istanbul da başladım . çikolata kisti ve rezerv azlığı var bende . aylardır tek yumurta görülüyordu . bu ay ilk kez 2 3 yumurta göründü . cumartesi gonal f 450 doz ile başladık . perşembe günü kontrole gideceğim . bana dua edin arkadaşlar . benim dualarım sizinle .
Insallah hersey gonlunce olur canim. Coook guzel gelisirler bal karisimlari falan tuket incir tuket ki kaliteli olsunlar

arkadaşlar merhaba,
ben tedavime 6 aralıkta başladım. 18 yumurtam toplandı ve opu olduktan bir kaç gün sonra ohhs oldum:KK43: 10 gün hastanede yattım, rahimden 2,5 lt su alındı. Karaciğer enzim değerlerim çok yükseldi :KK43: Çok zor günler geçirdim. Bu ay adetimin 21. günü lucrinle transfer hazırlıklarına başlayacağız. Ancak yine hormon alacağım ve korkuyorum. Benim gibi olanlarınız varsa deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
çok geçmiş olsun, umarım çektiklerinin sonucunu çok güzel sağlıklı bebiş yada bebişlerle alırsın. benim başıma

X