2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

cadiprensesss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
1.725
912
Merhaba KK üyeleri bugün doktorumla görüştüm 2016 ocak ayına gün verdi sizde ocak ayında tüp bebek yaptırmayı düşünüyorsanız gelin birlikde bekleyelim, geçirdigimiz süreçleri birbirimizle paylaşalım inşallah 2016 hepimize uğurlu gelir hepimiz hamile kalırız...

NİCKYAŞSEBEPMERKEZ KAÇINCI DENEME KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR TRANSFER TARİHİSONUÇ
Cadiprensesss29Yumurtalık rezervi azlıgıHacettepe Üniversitesi Hastanesi1. Deneme Lucrin+ Gonalf+ Luveris.... İptal
Hgnm26Sperm azlıgıİstanbul Tüp Bebek Merkezi1. Deneme Gonalf+Cetrotide+MenegonTransfer oldu Sonuç Bekleniyor. :anneadayı: Pozitif:nazar:
Computertchr28Yumurtalık rezervi azlıgıKonya Novafertil Diğerleri iptal olduğu için 2. sayılır Klomen+ Merional + Pregon ...... İptal
Babyinlove27Çikolata kisti morfolojiBursa Acıbadem Hastanesi 1.Deneme Pregon,orgalutran,choiromon,liyoflize İğnelere Başlandı :anneadayı: Pozitif :nazar:
Sevde8530Çikolata kistiNovaart Tüp Bebek Merkezi2. Deneme Lucrin+ Menegon14.Ocak.2016 (3. Gün embriyosu):KK43:
Shebly35Sebepsiz İnfertiliteCentrum Tüp Bebek Merkezi ( Recai Papuçcu)1. Deneme PregonTransfer oldu :anneadayı:Pozitif:nazar:
Milat2728Genetik Problem (4 düşük)GenArt Tüp Bebek Merkezi1. Deneme PregonRegl bekleniyor :anneadayı: Pozitif:nazar:
Umuttttt26Sebepsiz İnfertiliteAntalya Memorial Hastanesi2. Deneme Gonalf+ Cetrotide+climara forte+ flaster+crinone jel+hibor igne+zitrotexTedaviye Başlandı :anneadayı: Pozitif :nazar:
Whiterose0030İleri Derece Erkek İnfertilitesiİstanbul Şişli Memorial Hastanesi 2.Deneme (Dondurulmuş) ........Transfer oldu :anneadayı:Pozitif:nazar:
Ozzzm35Zayıf Sperm,Yumurta SorunuFerti-jin Tüp Bebek Merkezi4. Deneme (Dondurulmuş) Estrofem+Calimara forte + Clexone+ Progestan4 Ocak 2016 :KK43:
Sanslianne34Tüpler KapalıAkdeniz Üniversitesi Hastanesi1. Deneme Gonalf.... :anneadayı: Pozitif :nazar:
Ebru_ko33Yumurtalık rezervi azlıgıZeynep Kamil Hastanesi2. Deneme Gonalf +Merional+Lucrin İğnelere Başlandı ....
Elos3527Pko+ Sebepsiz infertiliteGaziantep Novafertil 2. Deneme GonalfTransfer bekleniyor :KK43:
Capkek29Sperm azlıgıFerti-jin Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme ....... :anneadayı: Pozitif :nazar:
123burcu24 Sperm azlığıKonya Medicana Hastanesi 2. Deneme (Dondurulmuş ) .....Regl bekleniyor ....
cemre_y28Genetik BozuklukEge Üniversitesi Hastanesi1. Deneme (PGT li) ......Regl bekleniyor İptal
Tunaaaaa30Yumurtalık rezervi azlıgı ve Sperm hareketsızlıgı Novaart Tüp Bebek Merkezi ..... Gonalf, Merional, Cetrotide ...... ....
ARZUM4433FSH yüksekliği Malatya Doğu Fertil Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme (Dondurulmuş ).......Regl bekleniyor :KK43:
xergen37Sebepsiz infertilite Bursa Acıbadem Hastanesi 2. Deneme Menopur, orgalutran,Pregnyl20.Ocak.2016 İptal
ankara1238AzospermBahçeci fulya tüp bebek merkezi 3. Deneme (Dondurulmuş) Climara forte, crinone jel,cleaxen iğne,vitamin ilaçları, coraspin18.Ocak. 2016 :KK43:
Ggt1529Sebepsiz infertilite Bursa Art Tüp Bebek Merkezi 1. Deneme Merional, Cetrotide, Azitro,Progestan 19 Ocak 2016 ....
b_z_a30Sperm azlıgı ve hareketsizligi Bahçeci fulya tüp bebek merkezi 1. Deneme MenopurOpu ....
Gulce2728Yumurtalık rezervi azlıgıHacettepe Üniversitesi Hastanesi2. Deneme (Dondurulmuş ) LucrinTransfer oldu :KK43:
taydin33....Florance nigtingale1. Deneme Gonalf 16.Şubat.2016 Gelişimi durdu :KK43:
fshe236,5Yumurtalık rezervi azlıgıAnkara Centrum Tüp Bebek Merkezi ...... Pregon Tedaviye Başlandı ....
gamze4228Azosperm Göztepe Medicalpark İstanbul 2. Deneme (Dondurulmuş ) coraspin, Estrofem,Prednol,Monodoks,Crinone jel, Folik asit 2. Şubat.2016 :KK43:
fusung34 Miyom Eurofertil Tüp Bebek Merkezi 1. Deneme Menopur + Cetrotide +Ganapeptyl+ Progestan + Climara forte 4. Şubat. 2016 :anneadayı:Pozitif:nazar:
Naz_musti29Polikistik over Anka-LİFE Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme Menopur + Gonalf+ Cetrotide +Ovitrelle+Lucrin +Elevit +Coraspin + Crinone jel 26.Ocak. 2016 :anneadayı: Pozitif :nazar:
albaiulia33 Morfoloji Bozukluğu Romanya Welborn Klinik 1. Deneme Pergoveris+Pregnyl +Cetrotide + Gonalf 29.Ocak. 2016 :anneadayı: Pozitif:nazar:
deryali0827Yumurtalık rezervi azlıgı, çikolata kisti Eurofertil Altunuzade Tüp Bebek Merkezi 1.Deneme Orgalutran + Gonalf+ Merional +Progestan +Folik asit 6. Şubat.2016 :KK43:
gipsyy36Sebepsiz infertilite İzmir Ege Tüp Bebek Merkezi 1. Deneme Gonalf+ Cetrotide Opu 15.Şubat.2016 İptal
elifdemirelif41İleri yaş Bahçeci Tüp Bebek Merkezi 4. Deneme Pregon + Menopur + Gonopepty + Orgalutran + Vitaminler Sonuç Bekleniyor .....
zeymuss26Sayı ve Hareket AzlıgıBursa jinemed Tüp Bebek Merkezi 2. Deneme Pregon + Orgalutran + Çatlatma iğnesi Opu oldu Transfer başka aya ertelendi

Son düzenleme:
evet canım ankaradayım gazi üniversitesine gidiyorum ben...çikolata kistim var o yuzden 3 ay kistleri ilaçla baskılayıp ondan sonra tüp bebek yapılacak, sen hangi hastaneye gidiyorsun
bende hacettepe hastanesine gidiyorum canım, benimde geçen ay aşılama yapıldı onun için ocak ayına kadar yumurtalıkların dinlensin dedi doktorum

Merhaba Arkadaşlar,
Bize de Tüp bebek yaptırmanız gerekiyor dediler, Aralık ayının başında raporumu alacağım, İnşallah ocak ayında bizde başlayacağız tedaviye. Şu an merkeze karar vermeye çalışıyoruz. Umarım kimsenin kucağı boş kalmaz.Tedaviye başlayacak olan arkadaşlar şimdiden kullanmaya başladığınız ilaç falan var mı?

gürkan bozdag a gidiyorum canım, sen hangi doktora gidiyosun?
Canim ben de Nuray bozkurt a gidiyorum
Merhaba Arkadaşlar,
Bize de Tüp bebek yaptırmanız gerekiyor dediler, Aralık ayının başında raporumu alacağım, İnşallah ocak ayında bizde başlayacağız tedaviye. Şu an merkeze karar vermeye çalışıyoruz. Umarım kimsenin kucağı boş kalmaz.Tedaviye başlayacak olan arkadaşlar şimdiden kullanmaya başladığınız ilaç falan var mı?
inşallah canım amin.. hangi şehirdesin canim

Merhaba Arkadaşlar,
Mrb canım, şimdi kullandıgım bi ilaç yok, aralık ayında adet oldugumda adetin 21. günü lucrin diye ilaç kullanmaya başlıycakmışım, ocak adetinde de tüp bebege başlıycakmışız hakkımızda hayırlısı olsun, inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize emeklerimiz boşa gitmez

Erkek infertilitesi sorunu olan var mı aramızda? Biz de hız ve sayı çok az morfoloji 0. Baş anomalisi...
Ben varım canım sayı az morfoloji%2 2 yıla yakın tüp bebekle uğraşıyoruz hamile kalıyorum ama düşükle sonuçlanıyor malesef bu sefer pgt yaptırdık dondurduk transferimi bekliyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Ben varım canım sayı az morfoloji%2 2 yıla yakın tüp bebekle uğraşıyoruz hamile kalıyorum ama düşükle sonuçlanıyor malesef bu sefer pgt yaptırdık dondurduk transferimi bekliyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Merhaba arkadaşlar bende ocakta tüp bebek yaptırıcam Ankara'da bizim sorun erkek infertile si insallah bu topikteki herkes hamile kalır (âmin)

Aah ah bizde 0 morfoloji.PGT olayını çok iyi yapmışsın, hayırlısıyla bebeğine kavuş inşallah.

X