2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar ben yine de işi riske atmak istemiyorum. Bizim morfoloji 0. Eşimle beraber kanda kromozom analizi yaptırıcaz nasipse bu ay. Baş morfolojisi bozuk deyip geçtiler. Büyük baş mı, yuvarlak baş mı, spermlerde akrozom var mı yok mu hiçbirşey yazmıyor.Oysaki her bir durumda uygulanacak teknik farklı. Kimse ileri tetkik istemedi, ama ben maalesef onlara güvenmiyorum. Hem detaylı sperm testi yaptırıcaz tekrar, hem de karı koca kanda kromozom analizi yaptırıcaz.

Ekim ayında kurtaj oldum ben de. Ocak ayında nasipse dondurulmuş denemeyi dusunuyorum.. Geçen hafta pıhtılaşma sonucum çıktı ve bende mtfhr 1298 homozigot çıktı. Pıhtılaşma varmış ve iğne kullanmam gerekiyormus. Bizde sorun esimde. Sperm çok az,hız sıfır ve kuyruklar sorunlu. İki haftaya kadar da genetik sonucum çıkacak. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Ekim ayında kurtaj oldum ben de. Ocak ayında nasipse dondurulmuş denemeyi dusunuyorum.. Geçen hafta pıhtılaşma sonucum çıktı ve bende mtfhr 1298 homozigot çıktı. Pıhtılaşma varmış ve iğne kullanmam gerekiyormus. Bizde sorun esimde. Sperm çok az,hız sıfır ve kuyruklar sorunlu. İki haftaya kadar da genetik sonucum çıkacak. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
benim de hem çikolata kistim hem de pıhtılaşma sorunum var canım, inşallah hayırlısıyla olur tüp bebek hepimizin

Anladım. Şanslısın yine de, yumurta rezerv azlığından hamile kalıp sağlıklı doğuran çok var, inşallah Allahım hayırlısıya bebeğine kavuştursun hepimizi.
sadece yumurtalık rezervi azlıgı deil canım, şükür o kadar fazla düşük deil degerlerim amh 1.88 çıktı, sebepsiz infertilitede var , herşeyim normal bu degerle olmasıda lazım ama olmuyor hayırlısı bakalım inşallah tüp bebek tutar hepimizin

MErhaba arkadaşım hiç üzülme kuyruk anomalisi en kolayı, baş anomalisi zor. Genetik test dediğin kanda kromozom testi( karyotip) mi?

sadece yumurtalık rezervi azlıgı deil canım, şükür o kadar fazla düşük deil degerlerim amh 1.88 çıktı, sebepsiz infertilitede var , herşeyim normal bu degerle olmasıda lazım ama olmuyor hayırlısı bakalım inşallah tüp bebek tutar hepimizin

Evet rezervin düşük değil ki. Demek ki zamanını bekliyor bebişin hayırlısıyla

MErhaba arkadaşım hiç üzülme kuyruk anomalisi en kolayı, baş anomalisi zor. Genetik test dediğin kanda kromozom testi( karyotip) mi?
Evt canım. İnşallah dediğin gibidir. Bir sonraki denemede kavusurum inşallah bebegime. Çok üzülüyorum çok acı cekiyorum ama naaipten ötesi olmuyor. Rabbim hepimize nasip etsin mucizesini

ankarada oturuyorum canım... çikolata kistim var ve pıhtılaşma sorunum var canım, senin neydi sorunun
Bende bi sorun yok dediler canım ama böyle pek testte yapılmadı sadece hormon testi yapıldı onlarda normal çıktı bizim sorun eşimde canım sperm sayısı Hızı ve hareketliliği az bu yüzden tedavi gördü eşim ama hala gebelik yok bizde Ankara Centrum tüp bebek merkezinde Recai hocada tedavi görmeye karar verdik

Bende bi sorun yok dediler canım ama böyle pek testte yapılmadı sadece hormon testi yapıldı onlarda normal çıktı bizim sorun eşimde canım sperm sayısı Hızı ve hareketliliği az bu yüzden tedavi gördü eşim ama hala gebelik yok bizde Ankara Centrum tüp bebek merkezinde Recai hocada tedavi görmeye karar verdik
Hakkımızda hayırlısı canım ne zaman basliycaksin tedaviye inşallah

Hakkımızda hayırlısı canım ne zaman basliycaksin tedaviye inşallah
Âmin canım inşallah hayırlısı olur ben bu ay nette. Araştırıp bulduğum bi kaç test yaptırıcam Ocak ayının ilk haftası başlıycaz inşallah bu topik hayırlı olur hepimize bu defa bu topik hamilelerle dolup Taşar

Merhaba arkadaşlar benide aranıza alabilirsiniz.
İnşallah bizde tüp bebeğe başlıyacağız eşimin sperm sayısı ve hızı düşük onedenle tüp bebek yapıcaz kısmetse.Ben istanbuldayım şuan rapor için sperm testlerini yaptırcaz aralık ayı gibi rapor cıkarsa inşallah Anadolu yakasında umut tüp bebek merkezine gitmeyi düşünüyorum.Allah hepimize 2016 yılında en hayırlısını nasip etsin.Umarım 2016 yılı hepimize uğurlu gelir:)

X