2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

ben niğdedeyim ama konyaya tedaviye gidiyorum.novafertil ali sami gürbüz doktorum.rezervim düşük.yumurta gelişmiyor.aralık sonu gibi tekrar tedavi düşünüyoruz.siz nereye gidiyorsunuz.
Hoş ggeldin canim. Gene ortak.bir.topikte buluştuk.inşallah bu kez sonu bebekli olur

evet canım ankaradayım gazi üniversitesine gidiyorum ben...çikolata kistim var o yuzden 3 ay kistleri ilaçla baskılayıp ondan sonra tüp bebek yapılacak, sen hangi hastaneye gidiyorsun
Canim Merhaba benim de çikolata kistim var bir de hidrosalpinks var . Laparoskopi onerdi doktor ama tup bebek yaptırmak istiyorum. Kistleri baskilamak için hangi ilacı kullaniyorsun

evet canım ankaradayım gazi üniversitesine gidiyorum ben...çikolata kistim var o yuzden 3 ay kistleri ilaçla baskılayıp ondan sonra tüp bebek yapılacak, sen hangi hastaneye gidiyorsun
merhaba, benimde çikolata kistim var. bu ay ben de kistin etkisini azaltmak için ilaç kullanıyorum. ocak gibi tüp bebek için tekrar deniycez. inşallah hep birlikte hayırlı sonuçlar alırız..

inşallah hep birlikte hayırlı sonuçlar alırız.bu sayfada müjde verebiliriz.sayfa çok sessiz.biraz hareketlendirelim arkadaşlar nerelerdesiniz.bilgi verin tedavi süreçleri hakkında...
inşallah canım, daha hiç kimse tedaviye başlamadıya ondan bu kadar sessiz sanırım sayfa, benim bu ayın sonunda lucrine başlıycaz inşallah senin tedavi uzun protokolmü canım

merhabaaaaaa :KK25: önümüzdeki hafta transferim olacak inşallah. yolun bol hormonlu kısmı bitti :) hepimize Allah kolaylık versin. süreç hakkında falan aklınıza takılan sorularda yardımcı olurum :KK33:

inşallah canım, daha hiç kimse tedaviye başlamadıya ondan bu kadar sessiz sanırım sayfa, benim bu ayın sonunda lucrine başlıycaz inşallah senin tedavi uzun protokolmü canım
merhaba 2. tüp bebek denemem olacak, bende ayın 18 inde lucrine başlıycam. sanırım ben de uzun protokole geçtim. :)
sebep çikolata kisti.

ben bu ay adet olunca tekrar gideceğim doktors.daha önce 4 kere denedik ama yumurta ya gelişmedi ya erken çatladı ya boş çıktı.transfere hiç gidemedim.rezervim düşük o yüzden sıkıntı yaşıyoruz.inşallah bu sefer gelişir de dondurabiliriz embriyo...

ben bu ay adet olunca tekrar gideceğim doktors.daha önce 4 kere denedik ama yumurta ya gelişmedi ya erken çatladı ya boş çıktı.transfere hiç gidemedim.rezervim düşük o yüzden sıkıntı yaşıyoruz.inşallah bu sefer gelişir de dondurabiliriz embriyo...
Canım bu ay beslenmene biraz dikkat etsen nasıl olur ki. Bal corek otu tarçın karışımı yesen. Balık,meyve,her sabah bir tane haşlanmış yumurta yesen süt icsen fayda etmez mi ki

merhabaaaaaa :KK25: önümüzdeki hafta transferim olacak inşallah. yolun bol hormonlu kısmı bitti :) hepimize Allah kolaylık versin. süreç hakkında falan aklınıza takılan sorularda yardımcı olurum :KK33:
tedavin hayırlı olsun canım, sağlıkla bebeğine kavuşmak nasip olsun.

ayyy ne güzel darısı bizim başımıza inşallah :) senin ilk tüp bebekmi canım ?

merhaba 2. tüp bebek denemem olacak, bende ayın 18 inde lucrine başlıycam. sanırım ben de uzun protokole geçtim. :)
sebep çikolata kisti.
mrb canım benimde ilk tüp bebek olacak benim sebepde rezerv azlıgı :)

mrb canım benimde rezervim düşük denildi senin amh hormonun kaç çıkıyor ki, bende korkuyorum transfer edilecegi güne yumurtam kalmazsa diye

X