2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
sağlık ocakları 1 gün sonra veriyor genelde canım. hayırlı olsun. eşinin kayıtsız olması düşündürttü beni
inşallah canım. 29 yaşındayım 3 Yıldır da evliyiz planlayarak davrandık ama niye böyle heyecansız bende anlamadım canım. biraz Aklım karıştı. sorsan istiyor.

sabahtan gittim canım ama yine de yarın sabah verecekler sonucu. ben özel okuldaydık bizim Başlıyor pazartesi malesef zümre çalışmaları.

sen alıngan davrandın ozaman :) ister o merak etme. bak gör nasıl sevicek seni ve bebeğinizi

Olumsuz haberlere gerçekten çok üzülüyor insan. Rabbim acil şifalar versin, bebislerimize güç kuvvet versin. Ben daha fazla duramıycam evde salı gününe randevu aldım. Ilk randevum olacak bakalım inşallah iyi haberler alırım. Hepimizin hakkında hayırlısı

filmlerde ki tepkilerden bekliyordum ben bakalım belki ilerleyen günler de anlar.
Canım bende de aynısı oldu, test yaptım evde içim içime sığmıyor hamileyim diye. Zor bekledim gelmesini. Geldi tebrik ediyorum baba oluyorsun adam beni bıraktı teste koştu, hani nerde diye :) hey allahm ya nasıl bozuldum :) bide ikimizde heyecanla bekliyorduk sözde, bence duygularini bizim kadar kullanmasını bilmiyorlar :) ben dokuz ay boyunca unutmayacağım bu yaptığını dedim bi gün sonra unuttum, onun hevesini gördükçe geçecek takma hiç :) hemşireler senin enerjini almış sanırım, kese görünene hatta kalp atımı duyulana kadar hamile gibi görmüyor sağlık personeli, ben filmlerdeki Tebrikler hamile oluyorsunuz falan bekliyordum doktordan, hımm hamilelik olabilir dedi adam gayet sakin :)

Tebrikler hosgeldin uzulme alisir bebek fikrine

Bekliyoruz canım hayırlı olsun :)

Ben de bugün ilk defa doktora gittim. Kan testi yaptırdım ve keseyi de gördüm. Minnacıktı Bebeğim. 15 gün sonra kalp atışı için gideceğim. Çok güzel bir duygu. Allah'ım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu :)

Annelik harika bisey. Herkese soylemek istiyor insan ama daha cok erken. Bide sizde de oluyor mu bilmiyorum. Benim ikinci bebegim olacak, sanki oglusuma ihanet ediyormuşum gibi tuhaf bi duygu var icimde. Biyandan cok mutlu biyandanda burugum...

Canım erkekler ilk bebekte kucaklarına almadan baba olduklarını hissedemiyorlar benim eşimde oyleydı ilk bebeğimde sevincimi heyecanımı paylaşmamıştı cok. Ama şimdi üçüncü olcak diye bnden çok seviniyor babalığın ne olduğunu karnımdakininde yanımızdaki evlatlarımız gibi bizim evladımız olduğunu biliyor.hiç kafana takıp üzme kendini boşuna

Dün ki doktor faciasından sonra dayanamadım kendi hastanemde Beta yaptırdım şükür 4+2 3880 çıktı :)
Vajinal muayenede kesemizde gözüktü Şükürler olsun 4mm olmuş benim mercimeğim

Görüntü cok tatli ya cok heyecanli oluyor insan, geceleri uyanip hayaller kuruyorum, uykum cok.derindir.normalde benim, uyanamam diye dusunurken simdi gece sik sik uyanip karnimin üstüne yatmayayim diye kontrol ediyorum

Görüntü cok tatli ya cok heyecanli oluyor insan, geceleri uyanip hayaller kuruyorum, uykum cok.derindir.normalde benim, uyanamam diye dusunurken simdi gece sik sik uyanip karnimin üstüne yatmayayim diye kontrol ediyorum

Çooookkk tatlı Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallahhh :) Bendegece çok geç yatarım sabah nasıl erken kalkarım diye düşünüyordum şimdi 5-6 dedin mi ayaktayım :))

Annelik harika bisey. Herkese soylemek istiyor insan ama daha cok erken. Bide sizde de oluyor mu bilmiyorum. Benim ikinci bebegim olacak, sanki oglusuma ihanet ediyormuşum gibi tuhaf bi duygu var icimde. Biyandan cok mutlu biyandanda burugum...
Aynı şeyleri yaşıyoruz. Oğluşun kaç yaşında? Benim ki 3 yaşında ama insan suçlulukta hissediyor bir yandan.
Ben yatıyorum karnımın üstüne biraz daha büyüyünce sorun olur bence

Ilk olacağı için bilmiyorum :) ne güzel vefalı bi annesn sen :) ihanet olur mu annesi, ona en güzel hediyeyi vereceksn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…