2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar günaydın. bir şey danışıcam ama azcık utanıyorum. cinselliğiniz ne alemde? aynı devam mı azalttınız mı? ay ben azaltamıyorum ya. bu aralar iyice bişeyler oldu bana. hep cinsellik düşünür oldum. azıttım mı ne :oops:
canım utanılcak bişi yok :) hormonlardan dolayı libido artması gayet normalmiş. doktorun yasaklamadıysa sıkıntı yok 12 haftaya da varmışsın zaten. tabi eskiye nazaran biracık daha dikkatli olmak lazım o kadar :)

Sabah okula gelmeden önce bir güzel kustumda geldim, bu sene odam 3. Katta oraya çıkana kadar da nefes nefese kaldım. Allah tüm çalışan annelerimize ve evde kuzuları olan annelerimize yardimci olsun. Yatıp dinlenmek ne kadar kıymetliymis :KK43:
BENDE SABAHLARI KAHVALTI YAPIYOM ZORLA.
YEDİĞİMİ DAHA DURAĞA GELMEDEN ÇIKARIYOM
OÜOBÜSTEN İNİYOM GENE ÇIKARTIYOM
ÖĞLEN YİYOM BAZEN ÇIKARTIYOM
BAZEN İŞ YERİNDE ORTAYA ÇIKARTIYOM,
AKŞAM OTOBÜSTEN İNİNCE GENE ÇIKARTIYOM
ALLAHIM
60 İLE HAMİLE KALDIM 58 KİLOYUM ŞİMDİ.
AĞLIYOM DEVAMLI. ÜSTÜM BAŞIM BATIYO.

KIZLAR MERHABA
BENİM YİNE KANAMAM OLDU. DOKUZ GÜNLÜK TATİLDE AİLEMİN YANINA GİTMİŞTİM. HEP YATTIM KIZLAR.
ANNEM AYAĞI KALKTIĞIMDA TERLİKLE GERİ YATIRDI BENİ.
NE YAPCAM. BUGÜN İŞE GELDİM
YARINDA KENDİ DOKTORUMA GİTCEM.
BU 2 Lİ TEST NEZAMAN OLUYO. BENİM HİÇ BİLGİM YOK

ALLAHIM
Canım ya çok üzüldüm, ilaç Filan da mı kar etmiyor :KK43: dilerim tez zamanda biter böyle çok zor, rapor alırdım sanırım ben, aksama kadar dayanmak çok güç :KK43:

KIZLAR MERHABA
BENİM YİNE KANAMAM OLDU. DOKUZ GÜNLÜK TATİLDE AİLEMİN YANINA GİTMİŞTİM. HEP YATTIM KIZLAR.
ANNEM AYAĞI KALKTIĞIMDA TERLİKLE GERİ YATIRDI BENİ.
NE YAPCAM. BUGÜN İŞE GELDİM
YARINDA KENDİ DOKTORUMA GİTCEM.
BU 2 Lİ TEST NEZAMAN OLUYO. BENİM HİÇ BİLGİM YOK
Ikili test 11-14. Haftalar arasında canım, cok geçmiş olsun, dikkat et kendine diycem ama çalışıyorsun, nasıl dinleceksn :KK43:

ALLAHIM

Çok geçmiş olsun =(
Zorla kahvaltı yapma, ne yiyebiliyorsan onu ye. Bol yoğurt ye, bana çok iyi geliyor. Nişastalı şeyler de iyi gelir. İlk 13 hafta ne yiyebiliyorsan o dedi doktor. Yanında da ufak poşet taşı benim çantamda onlarca var =) En azından üstüne başına gelmez...

Canım ya çok üzüldüm, ilaç Filan da mı kar etmiyor :KK43: dilerim tez zamanda biter böyle çok zor, rapor alırdım sanırım ben, aksama kadar dayanmak çok güç :KK43:
AMA ZATEN BAYRAM ÖNCEKİ HAFTA GENE KANAMAM OLDU DİYE RAPORLUYDUM.
BAKALIM YARIN NE DİCEK KENDİ DOKTORUM...

Kızlar bu hafta 20 kişi kadarı ben her hafta okuyacağım soyleyemesem de dedi. Ben ve @ozgesinan konustukmustuk burdan ama 20 kişi hiç az değil o yuzden şöyle birşey yapalım diye düşündüm. @mutlulukbenihicbirakma @brcky @Byzcrcv @blue_white @ayluc @Atales @askbahcem @sclkvnc @nisanannesiece @asliii1 Sebogelin Sebogelin C coznur @zeyas @humayun88 @mersah22 @bluemoon @gullsee @prenssees @aktayarda @Yasse_41 @beyzade2013 @Goodmom bunlar her hafta birer yasin okusun. @zeseda @Sibelsss @dilek_36 2 ser tane okusun. @portabella 3 tane okusun. @ozgesinan 4 tane bende 6 tane okuyayım. Ekstra ismini yazdığım kişiler de var. Ama düzenli okuyacak olanlar burada kayıtlı. Burda etiketli kişilere bir daha okudum okuyacağım denmeyecek çok zor oluyor çünkü sürekli liste. Bunlar zaten ben her hafta okurum diyen insanlar bu hafta. Kocaman insanlarız herkes sorumluluğunun farkındadır. Sadece her hafta kim dua yapacak diyelim o kişi kararlastirilsin duayı yapsın. Şu anda rahatsızlık cekenlerimiz var. Sonra Ekstra okumak isteyen kızlar her hafta istediği kadar okusun onlara da duamizi yaparız. Onlarda bu 41 içinde dahil sayılırlar. Ne dersiniz:KK5:

geçmiş bayramınızı kutlayarak başlayalım haftaya..
ben işte olduğum sürece forumu takip edebilenlerdenim..
metni şimdi gördüm ama yasinleri okumuştum..: ))
herkes için herşey yolundadır umarım..
ben ve bulantılarım ve rüzgarımla fena yorucu bir bayram geçirdikk...

Canim benim senin kaçıncı haftada gelmişti hatırlıyor musun. Ben tam bugün 10 haftalik olmam gerekiyor. Siyahimsi kahverengi geldi
Canım geçen hafta bendede 1-2 kere öyle leke geldi.Şükür bebek iyiydi.Sen progestanını düzenli kullan.Fazla ayakta kalma.Zaten kahve-siyah gibi olması içerde kanama alanı varsa bile geçtiğini ifade eder :)

Dr gostermiyor dedi ama belki buradan tahminler cikar kizlar bekliyorum :-)

Eklentiler

• 20150928_094323-1.jpg
    20150928_094323-1.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 99
Merhaba kızlar.progestan kullananlar ağızdan alındığında baş dönmesi mide bulantısı halsizlik yapar dedi doktorun.günde 2kez vajenden fitil olarak kullandığınızda da aynı etkiyi gösterecektir:KK66: bir de cinsiyetini öğrenebilen var mı? İkili test yaptıran (özelde)kaç TL ödediniz?

Dr gostermiyor dedi ama belki buradan tahminler cikar kizlar bekliyorum :-)
annesi maşallah bebişine kocaman olmuşşşş :)) burda tam olarak kaç haftalık kaç günlük canım. ben tam 12. hafta doktora gitmiş olcam ben de bu kdr kocaman görcekmiyim bebişimi acaba merak ediyorum :) cinsiyet tahmini yapamıycam ben hiç anlamıyorum tahmin yapan arkadaşlara da şaşırıyorum hatta neye göre söylüyolar acaba diye :))

annesi maşallah bebişine kocaman olmuşşşş :)) burda tam olarak kaç haftalık kaç günlük canım. ben tam 12. hafta doktora gitmiş olcam ben de bu kdr kocaman görcekmiyim bebişimi acaba merak ediyorum :) cinsiyet tahmini yapamıycam ben hiç anlamıyorum tahmin yapan arkadaşlara da şaşırıyorum hatta neye göre söylüyolar acaba diye :))
Canim 11+3 sata gore ultrasyonda 12+6 cikti ama bastan popoya 6.36 cm

Sabah okula gelmeden önce bir güzel kustumda geldim, bu sene odam 3. Katta oraya çıkana kadar da nefes nefese kaldım. Allah tüm çalışan annelerimize ve evde kuzuları olan annelerimize yardimci olsun. Yatıp dinlenmek ne kadar kıymetliymis :KK43:
Amin canım Rabbim hepimize kolaylıklar versin inşallah ben göbeğim büyüdüğünde nasıl gidip gelicem 8. ayımda mesela onu düşünüyorum bazen takılıyor kafama :KK43:

Kizlaaar icim hic eahat degil dun kalktim gayet rahat bir sekilde ne kasiklarim doluluk ne goguslerimde siskinlik. Bacaklarumi karnima cekiyorym dalan gayet rahat. Bugunde ayni sekilde kalktim. Goguslerim vicik vicik yumusamis kasiklar sanki adet sokulmuste rahatlamis gibi ..

Normaldede cok sikintim olmaz ama goguslerim hep acir tas gibiydi. Kasiklarimda adet oncesi rahatsizlik var gibi olurdu simdi hicbiri yok.

Aklima kotu getirmek istemiyorum ama dunen beri cok mutsuzum. Bisey mi oldu acaba? :KK61::KK61::KK61::KK61:

ALLAHIM
Sabret canım bunlarda geçecek elbet, şükret yine işe gidebiliyorsun en azından. Bebişlerimizin sağlığı yerinde olsun yeter unutursun bunları da gün gelince :)

X