2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Tebrikler canım benım cok bellı dgerınde yüksektir baya eminim kan tahlılı de yaptır ıstersen regl kac gun gectı
Tahlil pazartesi düşünüyorum. Tam geçen hafta cumartesi deneme yapalı 8 gün olmuştu ki beta yaptırdım 1.20 çıkmıştı hep aynı değer çıkardı bana negatif meğerse tutmuş demek erkendi diye betada görünmedi iki gün adet olmayınca evde vardı deneyeyim dedim çizgiyi görünce şok oldum hala inanamıyorum beta sonucunu görmeden inanamıyacağım bakalım geçen senede iki aylık bir düşüğüm var... Çok heyecanlıyım bakalım akıbetim ne olacak... Sizinle yol alabilecekmiyim Nisan anneleri...

Kızlar benim sağ kasığımda hafif bi sertlik ve şişlik var, bu durumda olanınız var mı? Adetimin 15. Gününden beri var yumurtlamamda 11.gündü. Umarım bi terslik yoktur 3+3 haftalık hamileyim
Özellikle bugün korktum baya dış gebelik falan değildir dimii? Yardım edin

Tahlil pazartesi düşünüyorum. Tam geçen hafta cumartesi deneme yapalı 8 gün olmuştu ki beta yaptırdım 1.20 çıkmıştı hep aynı değer çıkardı bana negatif meğerse tutmuş demek erkendi diye betada görünmedi iki gün adet olmayınca evde vardı deneyeyim dedim çizgiyi görünce şok oldum hala inanamıyorum beta sonucunu görmeden inanamıyacağım bakalım geçen senede iki aylık bir düşüğüm var... Çok heyecanlıyım bakalım akıbetim ne olacak... Sizinle yol alabilecekmiyim Nisan anneleri...
İnş canım hepımızın hakkında hayırlısı olsun hiç fire vermeden hepımız kucaklayalım yavrularımızı

Kızlar benim sağ kasığımda hafif bi sertlik ve şişlik var, bu durumda olanınız var mı? Adetimin 15. Gününden beri var yumurtlamamda 11.gündü. Umarım bi terslik yoktur 3+3 haftalık hamileyim
Degilsindir inşallah korkma ben hic yumurtlama takibi yapmadim hic bilmiyorum

bende de var ara ara da ağrıyo ama doktor bana normal dedi.

bende de var ara ara da ağrıyo ama doktor bana normal dedi.
Çok sağol canım içimi rahatlattın walla
Bende nasıl olsa keseyi falan göremicek diye gitmedim doktora inşallah 9 gün snra gdicem ozaman net olarak görürüz :)
Bende de hafif bi ağrı var canım
Bu arada sende mi matçısın, bende mat öğretmeniyimmm

Çok sağol canım içimi rahatlattın walla
Bende nasıl olsa keseyi falan göremicek diye gitmedim doktora inşallah 9 gün snra gdicem ozaman net olarak görürüz :)
Bende de hafif bi ağrı var canım
Bu arada sende mi matçısın, bende mat öğretmeniyimmm
Valla bende sırf bu ağrı için gittim. Hafif dayanacak bi ağrı ise korkma bebiş kendine yer açıyo:) hatta görümcemde kan gelmediği sürece korkma dedi:)

Evet bende ortaokul matematik öğretmeniyim zümrem:)

Dış gebelik olsa ordaki sancı dan duramazsin. Ablamin arkadaşı öyleydi ağlıyordu açıdan doktorlar sonradan anladı. Sertlik olması normal belirtiler arasında var zaten bu

Merhaba kraliçe arılar. İnşallah herşey gönlünüzce olur. Benim 6 aylık bir oglum var. Ilk adetimi oğlum 5 aylikken oldum. (13 temmuzda). Süt korur dediler bizde korunmadik. Hiç belirtim yok sizce gebelik ihtimali var midir? Hamileliğim çok sıkıntılı geçti, kusmaktan, bayilmaktan kirilmadik kemigim kalmadı cok şükür dogdu. Gebelik olsa hissederim gibi geliyor. Bat 10 ağustos. Ölücem meraktan

Merhaba kraliçe arılar. İnşallah herşey gönlünüzce olur. Benim 6 aylık bir oglum var. Ilk adetimi oğlum 5 aylikken oldum. (13 temmuzda). Süt korur dediler bizde korunmadik. Hiç belirtim yok sizce gebelik ihtimali var midir? Hamileliğim çok sıkıntılı geçti, kusmaktan, bayilmaktan kirilmadik kemigim kalmadı cok şükür dogdu. Gebelik olsa hissederim gibi geliyor. Bat 10 ağustos. Ölücem meraktan
Sutun korudugu yok malesef 2 arkadasimda katsilastim hayirlisi olsun senin icin kralice ari:)

X