2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar sat 3 temmuz tahminim nisanın ilk haftasına denk gelecek Rabbim nasip ederse.su an 5haftaligiz sanırım.ikinci çocuğum olacak 5 yaşında nisanda doğan bir kızım var .ben koç kızım koç yeni bebis koç Allah eşime sabır versin :) telden gör.ek çok zor oluyor kızlar face te grubu.uz var mi sadece nisan anneleri olarak.

Tebrikler inşallah keseyide gorursun
kızlarrrrrrrr pazartesiyi bekliyorum nolur dua edin bana keseyi göreyim. değerim çarşamba 664 dü artmıştır dimi kasık ağrılarım da geçti çok ayakta durunca belim ağrıyo sadece
Allahin izniyle gorursun inşallah gonlunu ferah tut
Selam taze anneler bir hafta dr yazamadim şükür bebisiminn kesesini gördük.rabbim hepimize sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin
Maşallah gozun aydin aminnn hepimiz saglikla kucaklarimiza alalim
Oglumda koc olcakti ama ben balik olsun istedim donmeyince oglum sezeryan oldum istedigim gibi balik oldu belki bu bebisde balik olur sizinde ne guzel denk gelmis.facede grup yok

Kısmet :) hayırlısı olsun sağlıkla gelsin de canım.ya ben dayanamadım burada sayfaları açmak çok zor oluyor KADINLAR KULÜBÜ 2016 NISAN ANNELERI olarak grup açtım biraz önce dileyen oraya da gelebilirsiniz arkadaşlar.iletişiminin daha kolay olur diye düşünüyorum.aratirsaniz gruba beklerim ve eklerim:)

Aynı yere normal bilgisayardanda girebilirsin sadece telden girmek şart degil cnm.

Canım. Ya lekelenme hala oluyor ya

Aynı yere normal bilgisayardanda girebilirsin sadece telden girmek şart degil cnm.
Biliyorum canım fakat evimde değilim pc imkanı yok bundan ziyade kızımı da burada başlayan arkadasliklarla büyüttük biz .bi süre sonra bu sayfalar 1000 leri bulunca zorlaşıyor iletisim biz baktık sıkıntı oluyor face grubu açarak oraya taşıdık ve 5 yil dr her gün çocuklarımızla ilgili herşeyimizi paylaşır fikir alışverişinde bulunuyoruz.benimkisi bir fikir sadece :) ileride ihtiyaç olduğunda hazır olsun bari :))

Sizin sat kaç ? Evet denk geldi cok ta iyi oldu ama herşeyden önce sağlıklı olsun da bebislerimiz hayırlısı.ben valla bi heyecanla KADINLAR KULÜBÜ 2016 nisan anneleri diye grup aci verdim isteyen arkadaşları oraya da bekleeimburada da aktif olurum evime bir gidiyorum pc me kavusayim:)

Arkadaşlar regl gününden iki gün önce kahverengi lekelenmem başladı ve 10 gündür protestan iğne ve ilaç kullanıyorum.iki gün kullanmıyayim dedim hemen leke geldi benimle aynı duru.da olaniniz var mi ? Ayakta durdugumdada bel ağrısı yaşıyorum

Merhaba günaydın:) birazdan doktora gitcez:) bebiş küçük keseyi görmeyiz ama en azından aklımdaki tüm soruları doktora sorarım diye düşündüm:)

Merhaba günaydın:) birazdan doktora gitcez:) bebiş küçük keseyi görmeyiz ama en azından aklımdaki tüm soruları doktora sorarım diye düşündüm:)
Bende hastaneden 1 saat önce geldim 4.3deyiz. Kan verdim sonuç çıksın doktora göstercez. Çok heycanliyim inşallah bi sorun çıkmaz acaba alttan baktirsam kese görünür mü. Senin kaç haftalik cnm

Benm haziranda bir düşügum oldu. Şimdi lekelenme olmasada günde 1 tane progestan içiyorum canım sende dikkat et hemen doktoru ara bence

Bende hastaneden 1 saat önce geldim 4.3deyiz. Kan verdim sonuç çıksın doktora göstercez. Çok heycanliyim inşallah bi sorun çıkmaz acaba alttan baktirsam kese görünür mü. Senin kaç haftalik cnm
Ben ilk defa gidiyorum doktora hesapladığım kadarıyla tam 4haftalık. Şimdi gidince öğrencem net olarak:)

canım benim yaa umarım hepimizin gönlüne göre verir Allah. neyaptın gittin mi baktırdın mı yazını göremedim merak ettim.Umarım hayırlı haberler verirsin inşallah.

folik asit kullanan var mı? ben dr vermeden kendi başıma kullanmak istemedim yarın dr a soracağım
ben aylar öncesinden başlamıştım zaten çünkü istiyordum gebeliği rutin bir kontrolde doktorum başalayabilirsin demişti. önceki gebeliğimde de erken başladım erken başlamak daha iyi herhangi bir marka önermedi ben folic-1 diye bişi kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…