2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım şanslısın ne güzel benim 10+4 ana aynen devam artık geçmesini ve normal hayatıma dönmek istiyorum normal geçmesi endişelenme
Normale dönmeyi bende çok istiyorum ama 3 ay bitmeden azalınca bi sorun mu var dedim. Ocak ayında kurtaj oldum birden bulantım kesilmişti 2 gün sonra doktora gittiğimizde kalp atışının olmadığını öğrendik korkum biraz da bundan.

çok sevinedim canım...tekrar tekrar geçmiş olsun:KK54:

Eminim çok iyi geçecek bebek kıpır kıpır seni cook mutlu edecek. Güzel haberlerle gel ins:KK68:

Bence de canım kizsa belli etmiyor ama ınş gösterir benim 13 de erkek demişlerdi mavili kravatlı bir zibin almıştım oğluma nasib oldu. Bende 2 Ekimde gidecem ınş gösterir kendini:KK66:

İns emzirme doneminde o da gider canım. Cook sevindim gerçekten büyük stres. İns geçer öbürü de:KK39:

Kızlar cook nasiblisiniz benim ne annem ne kaynanam 700 km uzaktalar. Ve insanliklari da pek yok. Dogumlarimda da yalnizdik. Şimdi de 4 gider 5 döneriz evelallah:KK42:
Cok tesekkur ediyorum kizlar:KK19:

Bugun iki kasigimda agriyo canim sıkildi durup dururken neden agridi ki onemsemelimiyim acaba sozde ikinci hamileligim ama kizimda hic bir sey yasamadan dogurmusum meger ben.ilk haftalarda karin agrim yuzunden progestan kullanmistim kendi dokyorumada gitmedim daha off

2li testimide yaptirdim hazir cikmisken disari.ense kalinligi normalmis sukur.akinti icin tekrar idrar istedi.sonuclarda 3 gun sonra cikiyrmus kizlar.karnimdam enseyi olcemedi zayifsin ama dogru sonuc vermicek alttan bakalim dedi.oglumdada hareketleri çok hissetmiyordum dedim halbuki hareketliymis ama ben cok az hissediyordum belkide yillarca spor yaptim karin kasimi cok calistirdim oyuzdendir bilemedim.insallah kan sonucuda temiz çıkar.

2li testimide yaptirdim hazir cikmisken disari.ense kalinligi normalmis sukur.akinti icin tekrar idrar istedi.sonuclarda 3 gun sonra cikiyrmus kizlar.karnimdam enseyi olcemedi zayifsin ama dogru sonuc vermicek alttan bakalim dedi.oglumdada hareketleri çok hissetmiyordum dedim halbuki hareketliymis ama ben cok az hissediyordum belkide yillarca spor yaptim karin kasimi cok calistirdim oyuzdendir bilemedim.insallah kan sonucuda temiz çıkar.
sweet ya şu ikili test nedense beni korkutuyor. sadece kan ve ultrason mu? ay isminden midir nedir sanki başka bişey yapcaklar gibi :) bide ben 11.haftamda kaybettim ya ilk gebeliğimde, yarın kontrol yine işkence. hiç uyuyamıyorum off

cinsiyet tahmini yaptı mı doktorun canım merak ettim de :KK23:

Selam güzel anneler ben de bugün bebeğimin kalp atışını duycam inşallah.Hem çok heyecanlıyım hem de çok endişeliyim. Bu arada gece migrenim tuttu dün burda biri patates bağladığını yazmıştı, gece denedim sabaha geçmişti :) Tavsiye edenden Allah razı olsun, ben de migrenli annelere tavsiye ederim.

Normale dönmeyi bende çok istiyorum ama 3 ay bitmeden azalınca bi sorun mu var dedim. Ocak ayında kurtaj oldum birden bulantım kesilmişti 2 gün sonra doktora gittiğimizde kalp atışının olmadığını öğrendik korkum biraz da bundan.
Kaç haftalıktı o zaman Bebeğin ?bende kalp atışının durmasından çok korkuyorum Nisan ayındada benim bir düşüğüm oldu ama genelde 10 haftaya kadar duruyor diyorlar kalbi yani 7-8-9 gibi korkma canım olumlu düşün çok kafana takılıyorsa git bir ultrason baktır

selamlar kizlar gunaydinlarr hayirli bir gun olur insallah hepimizee,

al bendende o kadar bende aramiyorum icimdende gelmiyor arayipta bogazina yapismisim gibi zorla kinayeli konusmasi ama iste bazen yinede ariyorum sinir ola ola kocam bahanelerle aramami isteyince kavga cikmasin diye ariyorum :KK51: eskiden deli gibi kavga ederdik bu sebeblerden ama artik sikildim ve kendi kendime birak ya bu kadinin benim hayatimi maf etmesine izin veriyorum kazanan gene o oluo ve artik kocamla arami onun icin bozmamaya calisiyorum. Kocaminda annesi maalesef cokta duskun zamaninda namusuma kadar laf ettiler , kocam herseyin farkinda kiziyor konusuyo onlarla tepki gosteriyo bi sure ama hemen barisiyo geciyo onun icin ve benim asla laf etmeme izin vermiyo ama maalesef ben zamaninda bana yapilanlari unutamiyorum ve yeri geliyo konusuyorum cok doluyum bu konuda ya ama Allaha havale ettim Rabbim büyük. Daha bgne kadar ne bi iyiligini gordum ne tatli dilini nede bi copu nasip oldu bana evlenirken herseyi uzerimize yigdilar kendi uzerine duseni bile biz odedk daha yeniye kadar dugun borcu odedik yiprandik cok kocamda bende en guzel gunlerimizi maf etti.

En güzelini yapmışsın Allah'a havale etmekle . Hiç korkmuyor mu öbür Dünya'da nasıl hesap verecek yazık ya yazık yani ... Herşey gönlünce olsu. Inşallah :KK200::emir_bebek:

bende ozaman doktoruma bi sorayım.
çok halsiz bırakıyo.
yediğimi beş dakka sonra çıkartıyom
dün 8 defa kustum.
artık kendimden iğrendim
ben kusarken ağlıyom bide iş yerinde arkadaşlar teselli etti. evdede eşim.
ama ben kendimden iğrendim öle kusmuklu.

Geldi canım. 1 gün içinde 12 defa kusmuştum. her seferindede çıkarmıştım. en son acillik olup serum aldım. ve sonrasında ilaç. günde 4 kezdi, biraz rahatlayınca azaltayım demiştim. ama olmadı :) azaltınca daha bu sabah yolda işe gelirken kustum. Aşırı kusmalar vücudu aşırı olumsuz etkiliyor. Doktorun yol gösterecektir sana.

Beni cok ateş basiyor :KK43: tamam evim cok sicak ama mesela eşim yatarken ustunu örtüyor pencere açık yatip ustumu ortmedigim halde ve sortla yattigim halde serinleyemiyorum :KK34: sürekli elimi yüzümü yikiyorum
canım benim ateşi çok çıkıyo geçeleri.
geçen öğle vakti sağlık ocağına gittim.
8-5 tansiyonum. dedi bu saatte böleyse akşama çok halsiz ve ateşli oluyosundur dedi.
bende evet dedim
işte ayağının altına bir tabure koy dedi.
her bulduğun anda yat dedi. mescide çıkıp yatıyom bende bol bol.

Ben 3 ekimde gideceğim doktora 11+4 oluyorum 2'li test için erken mi acaba ya ?

bende ozaman doktoruma bi sorayım.
çok halsiz bırakıyo.
yediğimi beş dakka sonra çıkartıyom
dün 8 defa kustum.
artık kendimden iğrendim
ben kusarken ağlıyom bide iş yerinde arkadaşlar teselli etti. evdede eşim.
ama ben kendimden iğrendim öle kusmuklu.
canım ben geçen hafta çok fenaydım. 24 saat midem bulandı. uyuyunca gwçiyordu. hissetmiyordum. doktora gittim. idrarda iltihap çıktı. tek içimlik hap verdi. serum aldım 1000 ml. mide bulantısı için hap verdi. ertesi gün içtim hapı. tek sefer içtim. biraz zorladım kendimi. şimdi de midem fena ama bulanmıyor. iştahsızlığım falan var. az az yiyorum. su bile içemiyordum. doktora git ihmal etme. iki gün boyunca ne yediysem çıkardım. ayy çok zordu.

X