2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ne gerek var deme canım benım kızım hep formül mama ile beslendi süt yoktu ve emmedi hiç olanda gitti haliyle bazı sebeplerden ötürü, ek gıdaya geceli 2 ay oldu ama hala gun ıcınde yanı 24 saatlık evrede 600 cc falan mama içiyor ne yerse yesin onu arıyor....
anne sütü alanlar nasıl aralarda emziriyorsa almayanlarda formül mama istiyor...
Canmcım önce arkadaşın yorumunu okusaydında öyle cevap yazsaydın arkadaş zaten emziriyomuş sadece gece çok sık uyanıyomuş akşam doymuyomuş bende formül süt yerine muhallebi yedir ki tok tutsun dedim.. gün içinde emen bebeğe bide formül süte ne gerek var zaten ek gıdaya geçicek

Kizlar nolur yalan diyin inanma gercek diil deyin... hamileyim!!!!!
Allahim en korktugum sey. Adamla 7aydir 2 3 kere ya birlikte oldum ya olmadim. Odum koptu bi ihtimal bebek olur mu diye kaldi ki biz ilk bebegimizi tup bebek olarak yaptik.
3 5 gundur keyifsizdim anneme geldim bebege baksin yrdm etsin vs diye wbugun icimw kurt dustu idrar testi aldim aninda cift cozgi!! Esimi bekliyorum helsin hemen kan testine gitcez..

Allahim en korktugum sey. Adamla 7aydir 2 3 kere ya birlikte oldum ya olmadim. Odum koptu bi ihtimal bebek olur mu diye kaldi ki biz ilk bebegimizi tup bebek olarak yaptik.
3 5 gundur keyifsizdim anneme geldim bebege baksin yrdm etsin vs diye wbugun icimw kurt dustu idrar testi aldim aninda cift cozgi!! Esimi bekliyorum helsin hemen kan testine gitcez..
Aha!masallah diyeyim tüp bebekten sonra rabbim normal yol ile bebek nasip etmis,rızkıyla gelir inş. Ya zor tabi orası gercek,kan testi yaptırmadan herkese söylemeyin bence
Kıs siz degil miydiniz "adamla arkadas gibiyiz" diyen.işe bak,kendimden tırstım simdi.mini haplara hemen baslayacagm,6ay dolsun az kaldı

Aha!masallah diyeyim tüp bebekten sonra rabbim normal yol ile bebek nasip etmis,rızkıyla gelir inş. Ya zor tabi orası gercek,kan testi yaptırmadan herkese söylemeyin bence
Kıs siz degil miydiniz "adamla arkadas gibiyiz" diyen.işe bak,kendimden tırstım simdi.mini haplara hemen baslayacagm,6ay dolsun az kaldı
Yok yok kimseye soylemem zaten ne yapbak istedigimi dahi bilmiyorum kesinlikle dogurmaj istemiyorum bu kadar erken ama rabbimin verdigi cana nasil mudahale ederim. Esim nr diyecek ttpkisi ne olacak hic bilmiyorum kimyasal gebelik fajan ciksin diye dua ediyorum . Hic iyi degilim suan kizima sarildum agliyorum cok kotuyum
Dip not: 6ayimuz dolmasan hamile kaldum hesabimda yanlislik yoksa 2 ayliga yakin karnimdaki... o yuzden fazla bekleme hap icin

Tostikdana Tostikdana canım biz yargılamayız seni, sadece dilimiz döndüğünce destek olmaya yol göstermeye çalışıyoruz. Avukat olarak önerim şiddet gördüğünde raporda al, ayağada kaldır, polise bile kayıt oluştur. Gaza getirmek istemediğimden yazmadım daha önce ama ne kadar çok şey belgelenir tanıklanırsa belki ilerde işine yarar. Sen dava açarsan, kabul etmezse boşanmayı falan uğraşmazsın hiç. İnşallah hiç gerekmez, insafa gelir kocan ama... :KK43:

Ayy canım nerden baksan mucize şimdi, nasibi varmış demek. Allah hayırlısını versin ne diyelim biz bilemedim...

Canim hayırlı olsun Tebrikler. Korunuyormuydunu z peki

Yok yok kimseye soylemem zaten ne yapbak istedigimi dahi bilmiyorum kesinlikle dogurmaj istemiyorum bu kadar erken ama rabbimin verdigi cana nasil mudahale ederim. Esim nr diyecek ttpkisi ne olacak hic bilmiyorum kimyasal gebelik fajan ciksin diye dua ediyorum . Hic iyi degilim suan kizima sarildum agliyorum cok kotuyum
Dip not: 6ayimuz dolmasan hamile kaldum hesabimda yanlislik yoksa 2 ayliga yakin karnimdaki... o yuzden fazla bekleme hap icin
Canim mesajlarını sonra okudum tüp bebekle hamile kalmışsin. Maşallah ne güzel bak şimdi de doğal yolla olmuş. Rabbim yardimcin olur inş. Hakkında en hayırlısı olsun lütfen üzülme biliyorum yaşadığın hisleri emziriyor dahi olsan ek gıda dönemi yavaş yavaş kesersin söylemesi çok kolay biliyorum. Herşey Güzel olacak diye düşün canım. Bebek sahibi olmak Allah in bir hikmeti

Oy maşallah ne oluyor bu nisan annelerine kaza üstüne kaza hayırlısı olsun canım daha öncede demiştim benim kızımda tedaviyle olmuştu bu kendiliğinden oldu hiç kıymak aklıma gelmedi Allahtan hediye gibi oldu

Ay sakın kıyma rabbim çektiğin sıkıntıları görmüş sana kendiliğinden nasip etmiş ay çok sevindim evet erken ama olsun

Tostikdana Tostikdana öncelikle allah yardimcin olsun canim.annene git tabi ki o cocukla ilgilenirken hem dusunmeye daha vaktin olur.ne yapacagina karar verirsin.cunku siddet bu.affı çok çok zor. Bence de elinde belgelerin olsun. Bazen yok ya o yapmaz dediklerimizin bile o en cok sevdiklerimizin bile ne yapacagi belli olmuyor. Kocanı ıslah etsin allah ne diyim.

Selam guzel anneler. Blw yapacak bir grup vardi. Ayri bir sayfa acildi mi buradan mi konusuldu. Yapan arkadaslar nasil gidiyor?
Heee bendim o bendiim.ama bazi arkadaslar vazgecti.bazilari kararsiz olunca burdan devam edilsin dedim. Ben 15 gun kadar once basladim uygulamaya.kizim da alisti.güzel de yiyor masallah.ama alerjimiz cikti.bir iki gun ara verdim.bugun de yogurtla devam ettim. Ben sevdim.dr um da destekliyor.yogurttan sonra yumurta sarisi ve peynir denemelerini de yapip kahvaltiya gececegim.tabi deneyip alerji yapmadiklarindan.bir yandn da yeni besin denemeye devam.

Hayırlı olsun...

agresifportakal agresifportakal hayirli olsun saglikla gelsin insallah.
:KK57::KK57:
Valla bu nisan annelerinden korkulur herkes esimle arkadasiz diyor amannn ikincimi asla diyor ama hamile kalan kalana:anneadayı::halay::halay:

Kizlar sakın yanlis anlamayin ama tedaviyle hamile kalmayan o surecten gecmeyen bilmez hepimizin evladi kiymetli tabiki ama zor elde eden hamileliginin kiymetini daha iyi bilir.
Bir can allah istemedikten sonra o rahme nasil dusmuyorsa oylede o rahimden koparilmamali.(Bu benim dogrum tabikide):KK68:

Uyumadan önce benim kızım da uzun uzun emiyor canım genelde bir saati buluyor. Ama sadece aksam uyumadan önce böyle oluyor onun dışında gündüz en fazla 15 dk emiyor.
Ciddimisin yaaa? Benim kizim gece olsun gunduz olsun ennn fazlaaaaa 3 dk emer ve o 3 dk icinde gogsumu bosalttigini hissediyorum ve sonra kendini atar geriye daha ustemiyorum seklinde birakir memeyi. 1 saat emmek inanilmaz geldi bana suanda. Memeye duskun baya o zaman cnm. Masallah berakallah. Bizimkinde hic oyle bir duskunluk yok. Ihtiyacini alir ve birakir.

Heee bendim o bendiim.ama bazi arkadaslar vazgecti.bazilari kararsiz olunca burdan devam edilsin dedim. Ben 15 gun kadar once basladim uygulamaya.kizim da alisti.güzel de yiyor masallah.ama alerjimiz cikti.bir iki gun ara verdim.bugun de yogurtla devam ettim. Ben sevdim.dr um da destekliyor.yogurttan sonra yumurta sarisi ve peynir denemelerini de yapip kahvaltiya gececegim.tabi deneyip alerji yapmadiklarindan.bir yandn da yeni besin denemeye devam.

Canım sagolasın kavganın hertürlüsü tamamda işin içine vurma girince olmuyor işte zoruma gidiyor neyse yogurt denemesini bugun mu yaptın inek sütüylemi keçi sütüylemi yaptım tepki vermez elifcik inşallah

Elif i koltuktan düşürdüm:KK43:
Sirtustu yatirip krem sureyim dedim
Eli ayagi hic durmadigi icin
Kollari cirpip bacakları da ileri geri ittiriyor
Kafayi aşaga sarkar gibi yapti
Ben o panikle bacagini kavradim tuttum
Ben tutunca vucudunu da atti asagi dogru
Bu sefer badisinden kavradim
Kendini attirmaya devam etti
Derken surati yere yapistirdi tabi sert olmadi zaten inmisti.ben de yukari cekmeye calistim falan.
Yani yere surati ya da kafasi geldiyse bile sadece degdi carpmadi
Ama ben bacaklari beli biraz incitmis olabilirim tutmaya calisirken
Hic aglamadi ve tekrar yatirdigimda ayni sekilde hareketlerine devam etti
Yarim saat sonra da uyudu
Umarim bir sey olmamistir.

İyi akşamlar güzel anneler yine internet paketim bitti 5 gün kala biraz ayrı kaldım burdan agresifportakal agresifportakal hayırlı olsun canım önceki mesajlarda takvimsiz çok yavan demişsin ya malum olmuş :) korunuyormuydunz pki kan testi sonucunu bekliyoruz rabbim hakkınızda hayırlısını versin.
@Aryazin sima canım sizede çok geçmş olsun inşallah çabk iyileşir Allah acısını hafifletsin inşallah yaa hiç kıyamıyorum bu bebişlere ben soğukkanlı olamıyorum bu konularda o yüzden bizde büyüyünce yapılmasına karar verdk

X