2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim bende bugun dr gittim ayniyiz yahu bana da 9.2 mm ve 4+5 dedi bir sonraki kontrol icin ne zaman cagirdi
2 hafta sonra kalp atışı ve embriyoyu görcez dedi.ben şehir dışında olacağım için başka dra gitcem mecburen 2 hafta sonra.seni ne zaman çağırdı canım

canım hakkında hayırlısı olsun. benim de ilk seferi öyle oldu. altını hafta da kaldı emin olmak için sekizinci dokuzuncu haftalara kadr bekledim ama sağllıksızdı. elbette üzülüyorsun elinde değil. ama şöylle düşün ben hep kendimi öyle teselli etmiştim. demekki hayırlı zamanı değilmiş. rabbim hayırlı zamanı bilir de verir dedim hep. evet çok üzücü gerçekten o acıyı iyi bilirim ama kadere kısmete inanınca Allah onun gücünü, sabrını, inancını da veriyor. hakkında hayırlsının olmasını dilerim

2 hafta sonra kalp atışı ve embriyoyu görcez dedi.ben şehir dışında olacağım için başka dra gitcem mecburen 2 hafta sonra.seni ne zaman çağırdı canım
Ben devlet hast gittim dr zaten begenmedim pek ilgilenmedi ve 1 ay sonra gel dedi :) bende 2 hafta sonra kendi dr gidicem

amin cnm inş sende bir sor bakalım ne dicek benimki kendi geçer dedi ama inş kurtulururuz ikimizde

Ben devlet hast gittim dr zaten begenmedim pek ilgilenmedi ve 1 ay sonra gel dedi :) bende 2 hafta sonra kendi dr gidicem
bende devlet hast.gittim canım ama dr çok ilgili.şehir dışına taşınmıcak olsak devlet hast.falan demez devam ederdim bu dra.benim henüz drum belli değil maalesef.gideceğimiz ilçe de merkeze uzak.büyük ihtimal ankaradan seçicem drumu

aynen doğru söylüyorsun canım.biz de mola vere vere gitcez bakalım.bu ara çok yolculuk yapcaz napalım Allahım korur inşallah.daha bi de ev taşıcaz
valla Allah kolaylık versin taşınmakta güç iş arkadaşım. biz de bir ay sonra ankaraya gidicez yine sınav var yollarda geçecek galiba hamileliğim

valla Allah kolaylık versin taşınmakta güç iş arkadaşım. biz de bir ay sonra ankaraya gidicez yine sınav var yollarda geçecek galiba hamileliğim
amin sağol canım.ben de çok yol gidicem 2 ay. Allah yardım etsin güç versin hepimize meleklerimizi de korusun inşallah

kısa mesafe sayılır ben de 6 saatlik bir yolculuk yapacam...bu hafta sonu 2 saatlik bir yolculukda yapmıştım...tabi kanaman falan varsa olmaz...
ben 8-9 saatlik yolculuk yapıcam bu akşam çıkıyoruz yola allah nasip ederse doktor bir şey olmaz dedi ve bu sıralar yolculuğum biraz fazla olcak inşallah bir sıkıntı olmazda bir yerden geride kalmam :)

Bende görünce esim isteydi hemen aradım dayanamadım birde bizimki istenmeyen bebiş süpriz oldu ikimizede drygs
Canım herseyde bir hayır vardır üzülme diyemem elde degil ama gercekten hayırlısı böyleymis diye düsün dur bakalım bende ne olacak daha gebeliklerimizin cok basındayız hepimiz yasayabiliriz. Bak ne güzel dogal yolla hamile kalabilmissin bir daha olur. Her ne olursa olsun sükret. @esmaa_91

Doktoruna güveniyor musun?Başka bir doktora daha gitmelisin bence emin olmak için.Benim ilk hamileliğimde oğlumun kalp atışını duyamadığını söylemişti bir doktor.Eğer başka bir doktora gitmeseydim şimdi oğlum yoktu . Çünkü o doktor kürtajdan bahsediyordu. Bence başka bir doktora daha gidip emin olmak gerekir canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…